Jump to content

Moto Zajednica

Forum arhiva

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4869
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Forum arhiva

  1. Kupili ja i drugar za stazu, da ne arcimo svaki put motore koje vozimo na putu. Lepo sredjena CBR 1000 RR iz 2004. Juce bilo krstenje na stazi, a evo i lepotice.
  2. Imam ih na svom DR650 i super sam zadovoljan. Odlicne su na putu i na laksem offroad-u. Ako je previse ne mucis na vlaznom na putu, cak i tad drzi dobro i ne kliza.
  3. @Christofer Sve si lepo objasnio. Ranije sam pustao direkt video kako je snimljen. Sada sve renderujem na 50mbs (ranije u GoPro studiu, sada u Premier Pro) i upscale na 2.7k da bi snimak iole licio na nesto na 1080p, kada ga youtube sazvace.
  4. Online narudzbine motora pocinju 17 maja. Za pocetak ce proizvesti ogranicene kolicine, da je naprave ekskluzivnom. Cena se jos ne zna. Inace tek sad vidim da je u Turing sekciji, mada bi trebalo da bude u Naked.
  5. Prosle godine sam uzeo te preko alija, dok ne dodju prave i odlepila se prvo jedna strana posle 7 dana, pa posle i druga. To je moje iskustvo. Mozda ako se zalepi super lepkom ce da bidne kako treba.
  6. @X8 Vračar sur vehicule ti je na vozilu (motoru), roue deposée je kad doneses tocak 9 evra. Za skuter je skuplje AR 25 - pozadi, AV 15 - napred.
  7. Ovlasceni servis za bilo koju marku, zavisi gde se nalazi, od toga i cena. Oni su ti u toj gornjoj ceni. Vecina ih je po 20, a neki 25, a Ducati je mozda i 30 zavisi od grada. Sto se tice zamena gume, posto to nije tehnologija za putovanje na Mesec, u masi garaza koje se bave motorima mozes da prodjes od 14 evra pa do 17 evra. Evo recimo cene, koje se nisu menjale od 2013, ovlascenog Alp moto servisa za Suzuki, Kawasaki i KTM, 19 evra za motor. http://www.alpmoto.fr/dl_content.cgi?filename=service_rapide.pdf&idcnt=3321
  8. 3600 dindzi....ko po obicaju dranje in Serbien....mlogo, bre... od 14 do 20 evra je u Francuskoj promena gume sa njihovom satnicom. Mora da su majstori u Delti extra placeni.
  9. @soony Od sutra prodjose 7 dana. Hajde malo, koji vam je plan? S koju stranu ce da napadate?
  10. Super motorcic, jos samo da promenis naziv teme.
  11. Pa ako trazis jeftiniji za odrzavanje onda Yam. Ako trazis laksi motor, sa boljim vesanjem i upravljanjem i motorom koji ti bezi iz ruku pri ubrzavanju onda KTM. Zavisi sta tebi treba i sta si mozes priustiti po kojoj ceni. Najbolje da probas oba pa da doneses svoj sud.
  12. Cestitke Cale. Lep motorin, pluc crveni. Probavao sam taj 939 u hypermotard i super je masinica, pravo uzivanje i ima lep sut u but na 6-7k obrtaja. Sad ce se bacim na yutubeta da vidim da li su nesto menjali na prenosu da bi ga prilagodili supersport modelu. Da se u sreci i zdravlju navozas. U svakom slucaju Dukati je kez od uveta do uveta, svaki put kad ga upalis i zavrnes gas.
  13. @Svaler upravo to Inace u slucaju da se ipak radi o kacigi, da samog sebe citiram, ko nece da lepi, a radi posao (bar za moje snimke) @kachavenda
  14. Danas na stazi. Steta sto i njega nisam slikao u kombinezonu Honda iz 1979 [emoji41]
  15. Korzika, Ažaksio, Il sanguiner
  16. Korzika, Bonifasio
  17. Ma nisam ti ja za to, nit znanja, nit vremena. Za sad ostajem samo na "sirovim" snimcima za manijake koji se udube u krivine i vole pogled iz prvog lica.
  18. Plus ovaj na dukatiju nije bas najbolje startovao
  19. Dok ne dodju umetnicki klipovi postavljaca teme, od moje malenkosti ko hoce da vezba u glavi puteve za neki buducu avanturu i vidi par puteva na ostrvu La Palma, evo moje playliste iz decembra . disclaimer: *za uporne koji ne polude posle 3 minuta gledanja
  20. Vidi se da si umetnicka (creative) dusa. Moji snimci su surovo dosadni, onakoo sirovi , dok su tvoji ugodjaj za oci i verodostojno docaravaju kako je na tim ostrvima nekome ko nije bio.... plus "ala montiras".
  21. Evo da kazem moja iskustva sa telefonom kao GPS-om. Vec skoro tri godine koristim telefon kao GPS na motoru, i probao sam svasta, ali sam ukapirao da hocu nesto sto se lako skida i stavlja i gde je tesko da telefon ispadne od vibracija ili kad naletim na rupu. Sa prethodnim nosacima dva puta mi se desilo da mi telefon ispadne u voznji. Od prosle godine koristim ovu torbicu za bicikle https://www.aliexpress.com/item/5-5-inch-3-Colors-Waterproof-Outdoor-Cycling-Mountain-Road-MTB-Bike-Bicycle-bag-Frame-Front/32455881881.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.bklolW koju kacim kod sebe na motor (gde imam usb prikljucak) ili kad koristim motor koji nema 12v prikljucak, kao kad sam iznajmljivao Versys-a na Kanarskim ostrvima. Jedan powerbank sasvim lepo stane u tu torbicu za bicikle i moze da puni telefon ceo dan, a u mali ranac koji uvek nosim na ledjima stavim jos tri cetiri powerbanka od 4000mah, za telefon i GoPro, da se dopune kada pravim pauze za kafu i klopu.
  22. "Bio" ocuvan.... prodat davno 2009. Nisam imao vise mesta u zajednickoj garazi. Cetiri dvotockasa sam imao parkirano, domar mi preneo da se zale komsije da zauzimam puno mesta. To su slike nekoliko meseci pre nego je otisao kod nekog drugog....
  23. Lepa je Breva. Za konje nemoj da brines ima ih dovoljno konja da moze na crtu sa 90% automobila sa svojih 5.6 sec 0-100km/h . Dobar je to motorcic, probao sam ga dosta davno. Obrtni momenat je tamo gde treba da moze da povuce u pravom momentu i da mozes da ga iskoristis. Cak i sasija nije losa, malo mekana za moj ukus, ali dosta precizno upravljanje.
  24. Interesantni su streetfigher projekti, ali meni je bio mnogo lep u originalu... mislim greota s jedne strane ovaku lepotu preradjivati
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja