Jump to content

Moto Zajednica

Forum arhiva

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4869
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Forum arhiva

  1. @markulja Da kod mene je sa prekidanjima, jer to je realna situacija kada snimam. Snimam samo kad je nesto interesantno, a ne sve. Tako da mozda taj stand-by, iako gasim pa palim kameru iz nekog razloga zahteva vise energije. Koristim eksterni punjac sto puni 2 baterije i kacim ga na struju direkt kada punim.
  2. Onda ocigledno nesto nije kako treba s mojom kamerom ili sa baterijama.
  3. Tako to biva, kada pocnes da trazis i razglasis odmah saznas i za druge ponude. Upravo mi prijatelj rece da jedan prodaje vec sredjenu RSV4 za stazu za marginalnu razliku u ceni. Sad imam nedoumicu. Videcemo kakva je ta druga. Sve je to jos prica. U svakom slucaju je 7 godina mladja, ali pitanje je u kom i kakvom je stanju. On kaze super.
  4. Pitanje je sta trazis i da li za tebe duplo skuplja kamera ima upravo te funkcije koje opravdavaju tu cenu i koje ti smatras korisnim. Za prosecnog korisnika Eken sa svojom cenom je prosto najbolje resenje, po meni. Sve preko toga su licne preference (da ne pricam o sebi) Evo uporedno jedna i druga eken i ta sjcam. Na 4:55 mi se cini da na snimku s ekenom je manje zamrljano zelenilo i da se lisce bolje ocrtava.
  5. Gledaj, poly se podrazumeva, to mu dodje jos 400 evrica pride. Hvala.
  6. Planiram da uzmem jednu ocuvanu polovnu R1 2005 sa 30.000km za relativno male pare i koja nije koristena na stazi, ali bih je koristio samo za stazu (trackdays). Uzivam sa mojim Tuonom, jos uvek se premisljam da li vredi da ga prepravljam, menjam volan, stavljam rearsets itd. Nemam sad vremena da se bavim time, a i nisam siguran da li stvarno hocu da ga prepravljam. Mehanicar nisam, a i nemam vremena i znanja da to sve uradim kako treba. Tako da sam mislio da umesto da menjam na postojecem motoru, da uzmem nesto sto je relativno ready made fabricki za stazu povremeno, koju cu ja eventualno u buducnosti da doradjujem (tuning), ako mi treba. RSV4 mi je favorit, kao i Daytona R, ali su polovne relativno skupe za ono sto hocu sad, a to je da ne ulazem mnogo novca u igracku koju cu koristiti 9-10 puta godisnje najvise. Tako dodjoh do ove R1 iz 2005. Za pocetak bih je koristio u fabrickom stanju, to je sigurno, bez posebnih stvarcica za pistu. Slajdere za ram i prednji i zadnji tocak, ne racunam u te posebne stvarcice. Na sta da obratim paznju kod modela i da li neki vlasnik iste ima par saveta sta da uradim, sta posebno da pratim kod motora (sem da prezivim przena jajca od motora) i da li da nesto preventivno ugradim, sredim, namestim? Hvala unapred
  7. Ne verujem da je zbog kartice, jer mi je isto koju god da stavim, kingston class u3 64gb ili class u1 32gb ili 64gb. Probaj na 60fps pa kazi da li je isto ili ne.
  8. Da namestio sam na 1 minut da se gasi ekran. Takodje i eko opciju da se kamera gasi posle 3 minuta neaktivnosti. I da, obe baterije su sa zaobljenim ivicama. Kupio sam na aliexpressu od "sigurnog" tj. preporucenog dobavljaca, tako da racunam da nije onaj "fake" Eken. Kazem, malo mi je bezveze da se tako brzo istrosi baterija na 1080p. Mozda je zbog fps, a ne toliko zbog rezolucije. No posto je koristim kao pomocnu kameru pozadi kada vozim na stazi, nije toliko ni bitno, a ni ako se slomi pri eventualnom padu da mi ne padne tesko.
  9. @Utjerivac upravo tako. @bocca_bastard 1080 60fps. Baterija 40 minuta snimanja. Probao sam sto se tice rezolucije i 4K 25fps ali nije za motor, za neke staticne snimke ili bez brzih pokreta sasvim ok, cak impresioniran kako izgleda snimak. Best buy za te pare.
  10. Jedina negativna stvar kod Eken kamere je brzo trosenje baterije i relativno neprecizna ikonica na ekranu koliko je puna. Iako sam uzeo dve baterije, obe zajedno traju krace nego jedna baterija na GoPro session ili Hero+. No dobro cena je preovladjujuca i za te pare je odlicna kamerica. Ja sam samo na pocetku snimao van kucista i zvuk je bio skroz zagusen bukom. Kada se stavi u kuciste sa onim malim prorezima pozadi, vec je bolje. Nedostaje i svetlo pozadi da trepce kada radi, da znam da snima. Napred ima, ali svetlo nije bas vidljivo, tako da cesto nisam siguran da li sa dobro pritisnuo dugme za snimanje kada je suncano. Pored toga i samo dugme za snimanje nije bas najbolje podeseno tako da ne reaguje svaki put isto kada treba da se prekine snimak. Jos nisam uspeo da svaki put ugasim kada ja hocu. Neki put ugasi, neki put ne.
  11. Bojane, ne zatvaraj racun. Razumem admine, da ovakve stvari nisu zvanicne akcije od strane BJB "firme" ali posto je inicijativa BJB zajednice, mozda kada bi bila mogucnost da prilikom logovanja svako dobije admin notifikaciju za ovu i slicne akcije u buducnosti, gde ce se ljudima ponuditi da ponude pomoc i link do inicijalnog posta (sa podacima o racunu i sta se desilo) mozda akcija bude jos uspesnija. Znaci svako moze da zatvori notifikaciju, ali je bar dobija jedno mesec dana ako ne klikne opciju "dao sam" i "ne interesuje me/nemam novca". Ima puno ljudi koji su prijavljeni samo na neke delove foruma i uopste ne citaju nista drugo, tako da ni ne znaju da ova akcija pomoci ide. Sto bi rekli anglosaksonci to su mojih 2 cts.
  12. Oba su nalickana, a onaj drugi jeftiniji izgleda kao iz reklama, platis 1 dobijes 3 motora. Dobro koferi i nisu toliko bitni (fabricki od Suzukija GSX 1100 F). Mozda jeftinije, ali ne volem dobos pozadi i plus po zatezacu lanca vidi se da je lanac skroz pri kraju, znaci zamena odmah. Posto su oba u istom mestu nek pogleda oba, pa nek vidi.
  13. Da se vratim na temu o kamerama izgleda da ce virb 360 biti sasvim ok, kako se polako pojavljuju programi koji mogu da upare kako treba RAW file 5.7k, a verovatno ce i youtube da popravi skript da kad se postavi video da to lici na nesto. Evo jedan video koji je snimljen kamerom na 5.7 (4k na youtube) i koji vec izgleda bolje. Ceo review na http://360labs.net/blog/garmin-virb-360-camera-review Sto se tice zamorcica, kupio sam kameru i stigla je jutros, pa cemo videti u nekom sledecem periodu na sta to lici u mojim rukama (neprofesionalca). No to ce sacekati mesec ili dva, dok ne budem mogao opet na motor (povreda ligamenta na palcu leve ruke na fudbalu)
  14. @Svaler To bas i nije persiranje sto si naveo, al' da ne trolujem dalje.
  15. ducati hypermotard 1100 scrambler
  16. Poceo si o sebi da pricas u trecem licu.
  17. Vaison piste
  18. sad vidim da ipak ima. Iako nije naked, mozda nije lose da pogledate i nek proba kako joj lezi https://www.polovniautomobili.com/motori/10444235/kawasaki-ninja-250r-4t
  19. Sta god odaberes za nju do 500 kuba bice dobro. Za prvi motor osnovni kriterijum za zenske je sto laksi motor u kilogramima. Sto manje kila za manevrisanje na parkingu, oko parkinga itd. Steta sto je skupo i nema ih u Srbiji ali ninja 300 ili CBR 250 su fenomenalni motori za prvi "zenski" korak u A kategoriju. Ima zenskih koje posle 2-3 godine voznje tih motorcica umeju dobro da osramote tzv. muske bajkere na jacim masinama u krivinama.
  20. mogu da ti pljunu pod prozor.
  21. Za bilo koji motor je uspeh, a za cafe racer poziciju na motoru.... jos vise. Nadam se da znas sta te ceka i da si vec gurao vise od 200km iz cuga u toj poziciji po par dana. Inace @Gajo Sevojno sve objasnio oko te varijante na sever. Srecan put.
  22. Dinarci i dalje vode. Gastosi na raspustu .... Ferragosto kolektivni.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja