Inace pronto je u pravu. Masina stvarno jeste motobécane, mozda je trebalo on da postavi. Cisto onako, u Francuskoj se za bilo koji motor medju bajkerima "motards" kaze bécane (bekan).
eve ga, pretrage bez slicice vec google search "exotic bike" prvi rezultat odozgo... http://www.superstreetbike.com/10-exotic-and-expensive-sportbikes-you-can-buy-right-now#page-10
Icon Sheene
Apsolutno se slazem sa tobom sargeras. Definitvno je ABS dobra stvar za pocetnike, ali i za iskusnije vozace. Bio je samo smetnja kod sportske voznje u krivinama i offroad, ali sa motorima kod kojih si mogao da iskljucis po potrebi ABS i sa tim novim sistemom, koji radi u nagibu, je gotovo siguran i to dobar izbor.
Ma motor je bombonica, ovaj moj prijatelj sto ga je kupio 2014, prelazi godisnje od 20-30.000. Njegov na cajgeru sad ima 48.000 bez ijednog problema, a kad se vitlamo po pasovima ne stedi ga ni malo (bivsi reli vozac).
Prava avantura. Podseti me na moj put u Grcku i po Grckoj autostopom 1992. 200 dm u dzepu, ranac i vreca za spavanje, Jos da sam imao para da idem motorom.
Dobar putopis, bez mnogo naglabanja. Svaka rec na svom mestu.