Jump to content

Moto Zajednica

Forum arhiva

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4869
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Forum arhiva

  1. Ovo je neka opasna japanska trkalica. ima PGM-FI, znaci neka Honda, Ali opet, kao i vecina japanaca bez pancir creva.
  2. to je masina... TURBO, legenda 80-ih Alexa
  3. vruce...samo jos cilindri
  4. Inace pronto je u pravu. Masina stvarno jeste motobécane, mozda je trebalo on da postavi. Cisto onako, u Francuskoj se za bilo koji motor medju bajkerima "motards" kaze bécane (bekan).
  5. Puch
  6. hajde zabiberi sad, tvoj red...
  7. eve gi nesto manje egzoticno, ipak iz serijske proizvodnje
  8. eve ga, pretrage bez slicice vec google search "exotic bike" prvi rezultat odozgo... http://www.superstreetbike.com/10-exotic-and-expensive-sportbikes-you-can-buy-right-now#page-10 Icon Sheene
  9. Apsolutno se slazem sa tobom sargeras. Definitvno je ABS dobra stvar za pocetnike, ali i za iskusnije vozace. Bio je samo smetnja kod sportske voznje u krivinama i offroad, ali sa motorima kod kojih si mogao da iskljucis po potrebi ABS i sa tim novim sistemom, koji radi u nagibu, je gotovo siguran i to dobar izbor.
  10. Ajd sad da malo ostavimo egzotiku po strani
  11. Motor iz Brazila - Amazonas http://www.odd-bike.com/2012/12/amazonas-1600-beetle-powered-brazilian.html
  12. tako je... samo sam ja imao Bubu s tim motorom , a ovaj motocikl fabricki imao isti motor i 400kg
  13. Ma motor je bombonica, ovaj moj prijatelj sto ga je kupio 2014, prelazi godisnje od 20-30.000. Njegov na cajgeru sad ima 48.000 bez ijednog problema, a kad se vitlamo po pasovima ne stedi ga ni malo (bivsi reli vozac).
  14. kad smo vec kod motora koji pokrecu motocikle, a da nisu custom budzevina, tek ovo je ....
  15. elem klip
  16. Posto znas sta je, jesi li video klip tipa sto je prepravio Hondu Shadow inspirisan ovim?
  17. @pronto. super je. Kad je bal nek je bal. Jos jedan estetski (po meni) interesantan motocikl
  18. JLR radial chopper
  19. motor od spitfajera?
  20. izgleda previse komplikovano.... Killinger und Freund, pogon na prednji tocak
  21. Prava avantura. Podseti me na moj put u Grcku i po Grckoj autostopom 1992. 200 dm u dzepu, ranac i vreca za spavanje, Jos da sam imao para da idem motorom. Dobar putopis, bez mnogo naglabanja. Svaka rec na svom mestu.
  22. ovo je valjda prvi motor koji je imao isti princip
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja