Jump to content

Moto Zajednica

Forum arhiva

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4869
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Forum arhiva

  1. U ovoj drzavi ( drzave exyu ) na 80% prihoda bilo koje vrste nije placan porez po bilo kom osnovu, tako da je neminovno da zivimo u siromasnoj drzavi, a od iste ocekujemo da nam rijesi sve probleme kao da zivimo u svajcarskoj.
  2. @Mali Caca Pa dobro...U principu nije imao sta vise oko instrument table uraditi sem da je vjetrobran iznutra izgitovao, fino izbrusio i ofarbao u mat crno.
  3. @Mali Caca Da, meni je bas u fulu i mLogo mi se sviDZa.
  4. Tacno cista zapadna propaganda, a prava istina je tamo negdje. Voda u gradskim vodovodima je hemijski i bakteriloski ispravna za konzumiranje ( pice i kuvanje ) po svim standardima i propisima o kvaliteti vode koji su propisani u svim drzavama svijeta, pa tako i kod nas. Na zapadu je odavno voda iz cesme takozvana industrijska voda koja sluzi za pranje i kupanje. Kad sam bio prvi put u Njemackoj ( Nirnbergu ) 1978. godine, prijatelj njemac kod kojega sam bio skrenuo mi je paznju ( znajuci da mi u Jugi pijemo vodu iz cesme ) da mi ne preporucuje da pijem vodu kod njega u kuci sa cesme vec me je odveo u podrum gdje je imao skladiste flasirane vode i svih ostalih pica ( piva , vina , sokova i gazirane vode ) i rekao mi da izaberem sta cu da pijem dok sam kod njega u gostima.
  5. Na ovoj slici su skid plate od 3VD na 4TX, ali je`l sve saraf na saraf to ti ne mogu reci.
  6. Tesko, tesko...Zenski broj.
  7. @Savan Sto ga ovako slatkog ostavi u horizontali.
  8. Auu, sija se ko pasja...
  9. Pogled na TE Ugljevik sa obronaka Majevice.
  10. Forum arhiva

    JawaMania

    Nema na cemu, tu smo da pomognemo jedni drugima koliko smo u mogucnosti., mozda ce nekom drugom odgovarati.
  11. Forum arhiva

    JawaMania

    Pitaj za Jawu 350 na ovaj broj: 0607428254 Bane S.Pazova.
  12. https://docs.google.com/document/d/1YJrHM2vTGx5XonZSECYQaT2or9gjdHcjAIrX6OZAfXc/edit https://docs.google.com/document/d/166-hLYQTNVuKnBBMqAQqITcjbiiRRXjXr1ozaOt4Uko/edit
  13. @bdada Nsu jajaca u pitanju vec Tema za: Teoriju zavere.
  14. Mada, kad posle par dana razmislim, ipak mi se od svih izlozenih modela najvise svideo ovaj u sredini :ljubav: :ljubav: :ljubav:
  15. Inace bilo je i zabave za klice i klinceze i ponekog tatu https://youtu.be/KnGdf_snuHM
  16. Neces valjda BMW da uteras u garazu umesto Yamahice? Salim se (ne salim se nikako ), sto je yamaha na ledu? Pa na "ledu" u smislu da moze lako da klizne nekom drugom, ako se pojavi dovoljno zainteresovana musterija, ali nije pod moranje. Vec je dugo kod mene i mislim da je vrijeme da se rastajemo. Kao sto sam vec bezbroj puta pisao da sam do TDM-a imao sve motore sa cetri cilindra ( navika jaca od ljubavi ) tako da mi ta dva cilindra bas nedostaju, te stoga BMW tu nema otvoren ulaz sto se tice serije R. Penzija je vec odavno dosla gledajuci po predjenim kilometrima za sezonu zadnjih dvije -tri godine, tako da to nije nista novo.
  17. Ma nebi ja tu mnogo birao, posto je TDM na "ledu", prva musterija sa kesom on ode, tako da mi ne treba gel i skup akumulator. Treba mi jeftiniji,a da posluzi par godina, kao i ovaj prosli koji je bio cca 35E, a trajao 5 godina. Mozda bi i vise da sam mu posvetio bar malo paznje. Nisam ga ni jednom otvorio da provjerim nivo tekucine-kiseline u njemu, pa je vjerovatno zasusio i pokrivio celije.
  18. Izgleda da mi je nakon 5 godina riknuo akumulator, pa me interesuje preporuka za najbolju opciju cijena - kvalitet.
  19. Ako si interesent za kupovinu evo oglasa. http://www.motorradhandel.ch/fahrzeuge/detail-uebersicht.cfm?id=5589141&origin=12
  20. @srbenda Kako sto si i sam napisao to su Cafe raceri nase mladosti kad sma i ja imao na GS 850 G sa Giulirary sjedistem, Marvingom 4u1 i Fehlingov cafe racer upravljac koji sam kasnije opet zamjenio sa originalnim zbog tezine motora i laksim manevrisanjem u gradu.
  21. Da ne zaboravimo i SWM dual sport (koji mozda bude opcija za 2-3 godine, ako se pokaze kao dobar, da zameni moj DR 650) i za one koji vole putovanja stazama i bogazama, a za male pare - Royal Enfield Himalayan. SWM ce biti oko 7000 evra, dok ce Himalayan biti oko 5000. podesiva prednji i zadnji amortizeri Himalayan - best buy
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja