Ma nebi ja tu mnogo birao, posto je TDM na "ledu", prva musterija sa kesom on ode, tako da mi ne treba gel i skup akumulator. Treba mi jeftiniji,a da posluzi par godina, kao i ovaj prosli koji je bio cca 35E, a trajao 5 godina. Mozda bi i vise da sam mu posvetio bar malo paznje. Nisam ga ni jednom otvorio da provjerim nivo tekucine-kiseline u njemu, pa je vjerovatno zasusio i pokrivio celije.