Jump to content

Moto Zajednica

sale-kum

Članovi
  • Broj tema i poruka

    504
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: sale-kum

  1. Ma svaka čast kolega. Vratio si me u te davne; ali nikad zaboravljene godine. Bravo!
  2. I preskočili ste školjke u Stonu To se Marokancu nikad ne bi desilo. Svaka čast, i dalje uživam u putopisu
  3. Činjenica je da GPS ne može da laže brzinu, samo je mali problem da se brzina drži konstantnom kod merenja jer on računa prosek u nekom vremenu. Najpreciznije sam uspevao da izmerim na kolima sa tempomatom jer je inače dosta teško održavati brzinu konstantnom neko vreme. Inače, provereno na većem broju vozila, razlika je skoro uvek 5-10%. Ali neki proizvodjači vole da prikažu brzinu "optimistički", pa tako je i moj bivši Bev 250 ladno išao 140, a nizbrdo i punio skalu na 160. Znajući da je njegova max brzina 120-125, vidi se taj "optimizam".
  4. Niste shvatili: u kupovinu, ali kod Luckya u butigu I svi srećni
  5. ..DEVOJKA MOZE DA BUDE I SA SELA ALI MOTOR MORA DA JE IZ JAPANA !!! Kako čovek promeni mišljenje Ili je to neki japanski BMW
  6. Lucky daj neku tvoju sliku od jutros, čujem da si se "okliznuo u kupatilu i pao na oko" :lol:
  7. sale-kum

    TDM 850 4TX

    Pa TDM 900 normalno
  8. Jel primate i nas sa jevtinim kartama? Ako primate samo pojasnite gde je mesto okupljanja.
  9. Sveli ste priču o akumulatorima na gubljenje kapaciteta. To jeste problem, ali je u nuždi lako rešiv paljenjem na kurblu, gurku ili kablove i vožnja se može nastaviti. Po meni je mnogo veći problem kratak spoj u akumulatoru, koji je, naročito kod AGM akumulatora, nerešiv. Vožnja se može nastaviti jedino zamenom. Pošto sam imao takav slučaj i koštao me je oko 200E vanrednih troškova (kvar u subotu uveče na putu), mislim da je ušteda od 20-30E na jevtiniji akumulator sa većom verovatnoćom takvog kvara besmislena.
  10. Ajde završi sa tim sranjima pa kreni da uživaš. Do sada samo mi uživamo
  11. sale-kum

    TDM Srbija

    Čini mi se da si opet rešio da trguješ sa Bracom
  12. Fenomenalno kao i uvek, od tebe se samo tako i očekuje. Ake smem da budem sitničav, nekako nesvesno primetim svaku grešku: kod fotografija spomenika Egziperiju u prezentaciji napisao si Alen umesto Antoan, kako god se to spelovalo na francuskom. Pozdrav i izvini
  13. Čestitam! Lep primerak i dobra cena Čini mi se da reče da ti je TDM zamena za Hondu, pa ne znam što te brine klirens. A za brdo kozu imaš. I ja sam od letos u procesu "kompletiranja" TDM u putne svrhe: 3 kofera, veći vizir, centralni štender, juče sam poručio crash barove kod Sebe, a planiram i posetu Bobanu za novo i udobnije sedište. Još razmišljam o štitnicima za ruke U svakom slučaju želim ti puno bezbrižnih kilometara i srešćemo se negde da razmenimo iskustva
  14. Ja sam, nažalost, od danas opet na putu, tako da vam samo mogu poželeti lep provod i uspešnu organizaciju pauza :zdravo:
  15. Vidim polako se Pauzari kompletiraju
  16. 01 Arakis & Goca 02 VladaSD 03 drilling & Nina 04 Sasha P 05 Sashac & Duca,(al da me popusti kicmica.).. 06. Pustolov 07.BOJAN (ko sto NICK kaze ,,,,za drustvo uvek spreman) 08.Dejan i Nadja 09. Azikic 10. Mimi 11. Urban Cruiser 12. Lucky Vladano + ? 12a. Sale-kum (zbog niske temperature najverovatnije sam) :lol:
  17. Sad vidim da imamo dve dvanestice. Neko pametniji od mene će to da sredi...
  18. Juhuuuu, konačno neka vožnjica 01 Arakis & Goca 02 VladaSD 03 drilling & Nina 04 Sasha P 05 Sashac & Duca,(al da me popusti kicmica.).. 06. Pustolov 07.BOJAN (ko sto NICK kaze ,,,,za drustvo uvek spreman) 08.Dejan i Nadja 09. Azikic 10. Mimi 11. Urban Cruiser 12. Lucky Vladano + ? 13. Sale-kum (zbog niske temperature najverovatnije sam)
  19. Hvavala na brzom i pozitivnom odgovoru. Javljam se... Pozdrav.
  20. Poštovanje Sebo. Ranije je pominjana, ali mi se čini da nije realizovana izrada centralnog štendera za TDM 900. Da li postoji šansa da se tako nešto uradi sada posle sezone? Mislim da bi bilo više zainteresovanih.
  21. Kažu biće lepo vreme za vikend, mogli bi se malo provozati?
  22. Svaka čast društvo na hrabrosti, samo nemojte da se pretvorite u Hor Bečkih Dečaka u povratku :lol: Šalu na stranu, nikako de se provozam sa vama još koji put ove godine, prvo dugo nisam imao motor, a sada nekako uvek imam druge planove. Vi uživajte u mudima, a ja ću se patiti sutra na putu na Lefkadu
  23. Pozdrav Sebo. Zanima me nosač bočnih kofera Givi monokey (za topcase imam) za TDM 900. Koliko bi koštalo, kada može da se uradi i da li je potrebno da motor ostane kod tebe?
  24. Ali ako se ide predloženim putem preko Bugarske-Banskog... nema ni makedonskih ni grčkih putarina. A ne treba ni zeleni karton čini mi se.
  25. Ajde da se i ja javim, da nemaš samo jedan odgovor kumeeeeeee!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja