Jump to content

Moto Zajednica

RankoBg87

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3476
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: RankoBg87

  1. Nisi ga sjebo zbog km nego zbog gasa, ima i video dokaz
  2. Ako budem normalan sedam i vozim se, jos me prehlada drzi
  3. Hvalaaaa
  4. Da li neko ima ili zna gde se moze skinuti Servisno uputstvo?
  5. Bio sam u dva salona, Beneli i Honda, devojka koja radi u Beneliju nam je sve rekla sto smo pitali, pokazala motore, pricali sat vremena, Nc sam znao tako da nisam imao sta da trazim u salonu, bilo je samo evo ti papiri uplati, jedino sto kad sam hteo drugi model rekli su bolje ne, bolje uzmi nc jes da mi drugar radio u Hondi pa je drugaciji odnos bio. Cudni su prodavci kod nas, kao da su po kazni tu, ima izuzetaka.
  6. Mislim po snazi bio bi najslabiji a voznja je prica za sebe. Lepih motora bi.
  7. Da ne racunam Vucka sa skuterom da sam bio bio bi najslabiji.
  8. Moj Nc dosao sa danlop trailmax D609, jes da sam pocetnik i da se ucim al po meni je guma za kantu i nisam prvi koji je to rekao, drugar koji vozi motore i drzi servis mi dao predlog za Danlop Mutant kaze odlicna guma za mokro.
  9. Tamo je neces prodati, tamo su mi rekli da sam donor organa
  10. Velja je uvek imao dobar izbor auta tako da mu i motor mora biti dobar.
  11. Saro izdrzi, mene zezaju na drugom forumu za auto, udružili su se i oni koji ne znaju o cemu se radi, tovare ne prestaju
  12. Šaraj malo, vozi slalom u traci, moja isto pocinje da bude ravna, takva mi trasa, gledam da se vozim po avali, kosutnjaku i imam kod mene neki put s krivinama da bar malo skidam sa strane.
  13. Koji pozer i maneken Tacni su samo kad je vreme al ovako tesko
  14. Skupilo se dosta, ekipa prava i odabrana, steta sto nisam mogao da krenem.
  15. Jbg sezona krenula ranije, stavice nove, ne mogu svi odmah sve da urade na motoru, bar vozi.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja