Jump to content

Moto Zajednica

Sharky - Alex

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2322
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sharky - Alex

  1. Malo je nedelju dana, moj CF je stigao u maju prosle godine, i dalje ga gledam i zagledam kao da je prvi dan kod mene
  2. Ako kinezi vide ovu reklamu, bice: ”Voge, motor nad motorima”
  3. Ja bi tu ubacio ribicu neku plasticnu
  4. Za one starije:
  5. @PetraBG hvala ti na detaljnom opisu. Dvoumio sam se dosta za Ruroc i cekao neke popuste a onda sam slucajno naleteo na Icon Airflite kacige koje izgledaju jos ludje od ruroc-a. Jeftinije su od ruroca, po recenzijama super kaciga za te pare, narucio sam preko FC moto, svi kazu da cu biti najveci seljak u BG-u ali meni se svidja
  6. Znaci pocela proizvodnja letecih motora
  7. Ali najgore je kad dodje petak popodne a nisu zvali, pa onda razmisljas, vikendom verovatno ne rade, ko ce da ceka ponedeljak
  8. Kakve patosmice hoces?
  9. Na upaljacu (12V) je: Zelena - Minus Belo-zelena + Plus Podsetnik za mene a i ako nekome zatreba za napajanje za navigaciju ili slicno. Na USB uticnicama je isto.
  10. @stikis , dvoumio sam se izmedju tricity-a i mp3a- te 2021. Tricity bio robusniji i veci i mnogo mi lepse tada izgledao pa sam uzeo njega. Sada (2024) tricity i dalje isti tj nije izasao novi model a novi mp3 izgleda isto super i ima svasta nesto od dodataka koji su funkcionalni
  11. Ma dobro je to, atorn voli da vozi u rikverc zato je tako stavio
  12. Po zutoj strelici na felni bi rekao da je guma dobro montirana, pa nije atorn od juce, pametan pise a glup pamti
  13. Pozdrav i dobro nam dosao
  14. Amortizeri najverovatnije. Mozes i sam da ih zamenis. Elpok na NBG-u kod arene ima sve za belu tehniku Hoce da seta ako matice nisu kontrirane na stopicama za nivelisanje
  15. Vidi kako je lepa, kao nacrtana
  16. Kontaktirajte nas - Proizvodnja Opruga Beograd WWW.PROIZVODNJAOPRUGA.RS ima jos firmi koje se bave proizvodnjom opruga, ovi mi prvi izasli. Svratis motorom do njih, pokazes sliku kako bi trebalo da izgleda ili ako imas te puknute jos bolje.
  17. Ovde je i problem sto je otkucano 1+L vise na racunu a i sto je kolega izvadio 1.1 litar viska. Sto kaze kolega, Ja bi skenirao/slikao racun i poslao kinezima i pitao da li je ovo ok?
  18. Sumnjam da je sipano da bi uzeli vise para, bice da je iz neznanja i nestrucnosti. Problem je i sto ne pise na racunu koje ulje je sipano i jos dodas da neko dobije 10-40 a neko 15-50…. Ispade da se sipa sta se ima u tom trenutku a ne ono sto je fabrika propisala
  19. Nisam strucnjak ali cini mi se da ti ne gine vadjenje i otvaranje agregata
  20. Da sam vlasnik QJ-a ni ja ne bi nigde pominjao da je suzukijev agregat. Hvaljenjem da imas njihov agregat automatski spustas svoj brend ispod suzukija, a koliko sam shvatio kinezi ciljaju i pucaju na visoko, ne verujem da im je cilj da ostanu jeftina solucija i kopija japanaa. Kinezi su videli rupu i priliku na trzistu, napravili motor, nisu stigli da razviju dobar agregat pa kupili agregate od suzukija, ktm-a, kawasakija… da ulete na trziste dok ne razviju svoje. Automatski uliju poverenje korisnicima sa pouzdanim agregatima.. Druga stvar, svugde prica da cf koristi ktm-ov agregat. CF koristi svoj agregat koji se ugradjuje i u KTM, kao sto se i loncin koristi za BMW…. Ovaj suzukijev v2 ne znam gde se pravi pa necu da pametujem
  21. T-box vredi tih 200€, da uzimam 450MT i ako moze da se ugradi uzeo bi ga bez razmisljanja.
  22. Autopromet je po ovome poznat. Uzeo sam novog opela kod njih i svaki servis kod njih zbog garancije. Zakazu mi svaki put u 9h, dodje nas 15 u 9h kojima su zakazali, cekam pola sata da predam auto, kada ce biti gotov? “Zvacemo vas do 17h najkasnije”. Ceo dan mi ode zbog njih zato sto sam bez auta, ne znam ni dokle i ne mogu nista da isplaniram. Dobri serviseri i sef servisa za kola ih napustio pre par godina. Vrhunac svega je bilo kada su mi za fablicki plin rekli da sam sam negde ugradjivao i da ne mogu da rese problem, tu sam digao ruke od njih i zavrsio sve sa njima Naravno nisu oni jedini los ovlasceni diler i servis, imao sam probleme i sa auto cackom a i verano motorsom
  23. Skini CFmoto Ride aplikaciju, napravi nalog, kad stignu papiri za motor ubaci i motor, treba VIN broj (broj sasije) Nadjoh negde da ima bluetooth i povezivanje sa telefonom. Zanimljivo je da cf to ne naglasava nige, ponasaju se kao da se to podrazumeva. Inace do sada nista nisu trazili da se doplati za ta povezivanja, aplikaciju i slicno
  24. Sharky - Alex

    GPS?

    Mozda je i neki telefon pobrljavio pa pusta jaci signal ili tako nesto, Probaj jedan po jedan telefon.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja