-
Broj tema i poruka
2322 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Sharky - Alex
-
Samo mobilni telefoni za pocetak, kada bi se to resilo bilo bi vec minimum 50% bolje. Sledece bi resavao ove sto voze i pricaju sa suvozacem a ne umeju da voze i pricaju u isto vreme nego puste volan i masu rukama i okrecu se prema suvozacu. Onda idu ovi sto od vertikalnih znakova znaju samo za semafor (a neki ni to) a ostalo i ne znaju da stoji poed puta cetvrta grupa nije opasna po bezbednost ali prave guzvu, stanu prvi na semafor pa kad se upali zeleno ne znaju valjda da li je zeleno ili da li je za njih ili sta vec pa gledaju vozilo pored sebe da li ce da krene, najgore je kad se takva dva nadju jedan pored drugog pa se par sekundi gledaju. Taj profil vozaca cesto i koci na zeleno da vidi da li ce se mozda upaliti zuto, a mozda i moli boga da se upali crveno pa da odmori malo na semaforu.
-
To se meni redovno desava. Vozaci automobila su u fazonu ako se mi provlacimo pored njih mogu i oni pored nas, samo ne znaju koliko je to opasnije i ne vode racuna o nama kao mi o njima. Kad vozim svojom trakom cesto vijugam, pipam kocnicu da probudim ovoga iza sebe. U svakom slucaju je mnogo bolje da misle da sam budala i nece mi se priblizavati i nece me dirati
-
O toj prethodnoj verziji nemoj ni da razmisljas, nesto slicno imam na motoru, preko telefona izaberem gde cu a na ekranu motora mi pokazuje strelice gde i za koliko da skrenem, ok je kad si na otvorenom putu ali kad udjes u grad i on ti pokaze da za 200m skrenes levo a na toj raskrsnici tri ulice levo tu nastaje problem. Ova nova verzija je bolja sto pokazuje tu mini mapu pa mozes da se orjentises (ako imas dobar vid )
-
Necu da pisem pojedinacne detalje od zadnjih par dana, ali stanje u saobracaju u Srbiji je iz dana u dan sve gore, ucesnici u saboracaju su sve bahatiji, a cini mi se da drzava-policija ne radi nista po tom pitanju
-
Lepo i zanimljivo izgleda ali da kosta do 100€ Ovako dodas malo i uzmes tomtom rider 550 Pitanje je i koje mape koristi Beeline, kakav je update, nema obavestenje za kamere…
-
Udri menjac jace i zadrzi ga delic sekunde duze. Ja sam mazio moj u pocetku i desavalo se da ispadne ili iz 1 ubacim u N umesto u 2 kad krecem sa semafora, pa odvrnem gas na prazno i ispadnem seljak Kod mene na 800mt menjac posle 4500km mnogo bolje radi i ulazi u brzine nego na pocetku, ili sam ga naucio pa je samo lazni osecaj
-
Ti vec spreman za prvi servis
-
Stavio si veci lancanik pozadi i smanjio brzinu a povecao snagu, sada radilica mora vise obrtaja da napravi i to je to. Senzor je na radilici i zato misli da ides brze Plasticno obijasnjenje: Ako si na 6000 obrtaja sa oem lancanikom isao 130 Sa ovim vecim ides 113, racunar vidi 6000 i 6 brzinu i racuna da ides 130 kao sto @admiki rece a ustvari ides 113
-
Videce oni kad krenem štrajk gladju Ili nesto novo pa rasprodaju lager ili je navala na 450mt pa da ovaj ne ostane zapostavljen
-
-
Vec vidim sutra ispred SIV-a3 bar 5 motora parkiranih
-
Konacno…. Sa srecom ljudi i puno bezbednih i lepih kilometara zelim
-
Ima ovakvih alternativa aliju gomila Wish Geek Banggood… Kupovao sam i od njih, sve stizalo i isti fazon kao aliexpress ali manji izbor
-
Motorni fakultet na vozdovcu
-
Naravoucenije: Narucis nesto vece sa alija na sta ce sigurno udariti carinu i pdv, dok cekas da stigne isto to oglasis na KP sa nekom niskom cenom, paket stigne, carina proveri najnizu cenu na kp i dobro prodjes. Zapratite me za jos finansijskih saveta
-
Raste CF sekta, svidja mi se.
-
Nemas kategoriju je isto kao da nemas dozvolu
-
Mlad si, “lud” si, brz si…. Polako ima vremena i za 250 i 600 i 1000…. Zivot je tek pred tobom i vozices se jos puno. Bolje da se za par godina smejes tome sto nisi mogao da vozis 250 nego da ne daj boze ne docekas taj trenutak
-
Ja kada bi vrckao i menjao teziste svojim telom na motoru trebala bi mi pauza na svakih 100km i to da odspavam par sati, zato valjda i ne vozim R-ove i sportske motore. Mislim da ni v-strom nije za to
-
Da Bratislav nije zvao na druzenje ja to verovatno ne bi ni podmazivao, imam 5 godina garancije, ako zariba ili zaskripi neka menjaju lezajeve i podmazuju
-
Osovina i lezajevi nisu skroz suvi unutra, fabricki su podmazani neki uljem i ima gumica koja stiti ali izgleda ne dovoljno. Da li je mast bolje resenje? Jeste, odbijace tih par kapi vode koja prodre unutra. Unutra je 4 lezaja, nije se stedelo i nije totocak da se vrti velikom brzinom. Islo bi to i samo sa biksnom i osovinom i malo masti ili ulja Edit: Servis i prodaja (prodajni salon) su na dva razlicita mesta i moguce je da se i ne poznaju
-
Kontra skretanje je super stvar, doduse drugacije i ne znam u krivinu. Sto se savijanja tice, sedi na motor onako kako ti je najudobnije, kako se motor naginje tako i ti sa njime, znaci konstantno si uspravljen na motoru i zajedno se naginjete. Ti se verovatno instinktivno ispravljas, vezbaj da to ne radis.
-
Sve treba gledati sa vedrije strane. Motor jos niko nema na stanju, tek je pocela prodaja i tek stizu polako iz fabrike. Lokalni prodavci su mogli da kazu da su uspeli da naruce 20 pa kad stignu vi dodjite da kupite pa ako budete medju prvih 20 imacete ga. Kao sto su amerikanci kampovali ispred apple prodavnica da bi kupili novi iphone cim izadje Ili ovako kao sto su uradili, kaparises i kad stigne jedan je sigurno tvoj. Sto je i ok. Ovaj model je definitivno hit i mnogi ga zele, kad se malo slegne prasina bice ga na stanju za odmah bar kod nas, slicna prica je bila i sa 800mt.
