-
Broj tema i poruka
373 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: sasa_f1
-
Bas sam se iznenadio, nisam ocekivao to, jer ono kao, veliki (visok) je motor. Ja licno se ne bih usudio, nerviralo me za 1km voznje, mogu da zamislim na duze.
-
Isao sam danas da pogledam ovaj motor iz naslova i ponudise mi i da ga probam, jer sve nesto tripujem da zamenim Trk za nesto lakse i uze, jer ubijam bas dosta kilometara po Bg. Naleteh na zanimljiv problem. Kolena mi u toku voznje udaraju u izbocine ispod rezervoara (zaokruzeno crvenim na slici). Pomerim se malo unazad ok, ali cim potegnem za menjac ili kocnicu zadnju, koleno udara tu. Ja sam 191cm, tako da ko je visi nek racuna da je moguc ovaj problem. Inace, motor mega udoban, super lagan, ide ok ali su brzine bas kratke, non stop se salta. Plastike onako, prednja kocnica losija. Da napomenem da sam na test dobio nov motor sa 3km, tako da nisam napinjao nista.
-
Pa oni nemaju ni 3, svi koji dolaze su vec rezervisani manje vise. Ne radi se posao tako...
-
To sto oni rade se ne zove lager.
-
Pozdrav, Da li mozda neko prodaje Z750 godista od 2007 pa na mladje? Drugar trazi, zanima ga samo odrzavan motor u odlicnom stanju.
-
Kapiram da je zbog sajma.
-
Skidao sam rezervoar pre par dana zbog servisa i nasao jedan slobodan dzek za koji ne znam zasto je ostavljen. Zna li neko? Da napomenem da imam maglenke vec na OBA dzeka levo i desno po jedan, i imam ABS prekidac koji koristi drugi levi dzek. Ovaj slobodan stoji sa desne strane.
-
Koliko ti cene Rally?
-
Da da, taj sam...
-
Videh jednog danas oko 17-18h od Genexa do Zmaja na autoputu, cini mi se ovaj zeleni, lep bas
-
Evo ga u oglasima jedan polovan sa bas malom kilometrazom i visokom cenom.
-
Samo da dodam da pre 2 meseca Autopromet nije imao crash bar za SRT, kazu ne drze na stanju, porucuje se. Tako da...ni to ne lageruju, a osnovna je stvar.
-
Svi bi da rade posao bez lagera...
-
Dva diska ne koce uvek bolje nego jedan, ali je trosak dupli
-
Meni je teze dici na stender NC druga Ranka nego moj Trk. Nesto su omanuli u dizajnu.
-
Na sajtu spec kazu sledece: Full Kayaba podesivo vesanje Nissin kocenje Curb kilaza 186 Single swing arm
-
Ispraznili su tu prostoriju bas, spremaju se za novu sezonu izgleda
-
Ja navikao da na ovom forumu generalno nista nema logike gde se sta pise, tamo bila rasprava o tome, pa sam tamo i okacio
-
-
Na oglasima se danas pojavio Rally 250cc
-
Evo ga na oglasima sad i Voge SR3
-
-
Slazem se, do 180cm, a laksi je jer je manji.
-
Ovo je ozbiljno manje od Trk-a sa kojim se uporedjivao par puta u ovoj temi.
-
