Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Pa pazario si baš lepu mašinu.
  2. Влајко ovaj podatak o porošnji,nisi smeo da izneseš.Sad će da se jave stučna lica da to opovrgnu.
  3. Ja reko,ima nedeljno da balansiram.Usput,stavio novi disk.
  4. Zvuči primamljivo.Samo lepo vreme.
  5. N.F.S.kad se vraćaš.Posle 15h sam kući.
  6. Ovamo ,najbolja samo Honda trt,mrt,a ono ,tiha patnja za Suzukijem.
  7. Uvek su dobrodošle koleginice.
  8. Ma samo ladna Mastika.
  9. Pozdrav,ako može novo,ja sam uvek za.
  10. N.F.S. opa,opa,banjamo se.Pozdrav i tebi i porodici.Eeej,nemoj u duboko.
  11. Možda mu je žirant za Pasata.
  12. Due nitrirani izbacivač,fi 16.Lepota.
  13. Pa nisam na motoru,ali jesam za motor.Sad ima da balansiram gume nedeljno.
  14. Evo ja sa 600ccm pa lažem,al ovi sa hiljadarkama,pa oni tek masno lažu,ej 6,5l,ma ajde.A koliko vidim sve rođeni trkači,i konstantno drže motor u crveno.......samo neznam po kojim putevima.
  15. 5,5 maksimum,kako god da ga vozim.Nijedan razlog nemam da bih te ložio ili lagao.Na kraju lažem sebe.Zato sam i reagovao,pročitavši potrošnju od 7-10l.Toliko hiljadarke troše.
  16. Nemanja Petrovic mlati preko 200,imam originalne dino jet dizne i igle,koja blokada koji bakrači.
  17. Veruj mi ,kako god da ga vozim,grad,otvoreni put,pun gas,lokal ,gužva, ne više od 5l.Može ako je karburacija lošija da podigne potrošnju,ali na 10l,mnogo je.
  18. Vampa mene je oduševio,ne prepoznajem motor.Milina.
  19. Kako zemljače,to nebi smelo da pređe 5do 5,5 litara.
  20. Bandit 600 od 7do 10l potrošnja,na to sam mislio.To nije u redu.
  21. Nemanja Petrovic tebi nešto žešće nije u redu.
  22. Pa sad si ,,Supermen".
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja