Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2476
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Zato i napisah lutrija.A to se sazna tek nakon demontaže.Odlično,bar si sa te strane miran.Samo gas.
  2. Ništa ti pametno ne mogu savetovati,osim da nabaviš novu gumicu.E sad,sumnjam da može samo ona da se nabavi,obično ide set za reparaciju,što je dobra stvar.A možda ćeš imati sreću da ne curi kada budeš ponovo montirao.Ali je to lutrija,dakle nov set,i uživaj.
  3. Realno,kada sam uporedio lančanike i lanac sa postojećim na motoru,možda sam mogao da sačekam sa zamenom,ali upoređujući lance,kod mene bio D.I.D sad Enuma,veruj mi,ozbiljan lanac.A kako vozim,ima da trajeeeeeee.
  4. Eto kome da se obratite za ono što vam treba.Ja pričam,ali me slabo doživljavate.
  5. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Nije se Gile_Extremeboy povukao,nego samo zameće tragove.
  6. U pitanju je naš kolega forumaš SasaNS.Ja sam kod njega naručio i lanac i lančanike.
  7. ekozelj rekoh ti kome da se obratiš,ili ti nije odgovaralo?
  8. BokyBoy ljudi za švaleraj koriste auto,skrenu u livadu i nema problem.Jedino ti ideš motorom,što se čudiš onda što izgreban.
  9. Žaksi

    K1200R

    shoyyka gotovo,prešo si na tamnu stranu.Da vratiš ogrtač i sablju Džedaja.
  10. Žaksi

    K1200R

    shoyyka znači tako,od Bandita u sektu.Neka te,neka.
  11. Kada sam ja hteo da kupim,našao na Aliju ali je poštarina bila bezobrazno skupa.Tako da sam napravio sam,kupio vakumetre,ventilčiće sam kupio u prodavnici akvaristike jer su dobri za fino podešavanje,dobra crevca i evo kako je ispalo.
  12. Da sam na tvom mestu,pošto su rekli u servisu da boja rama ne podleže garanciji,ja bih to rasturio lagano odradio ram perfekt i sklopio.E,ako se nešto pokaže da ne funkcioniše e onda lepo sevis pa nek vide šta će.A realno,ništa baš komplikovano nije,nema bočnih plastika trt,mrt.Može da se demontira ništa da se poznaje da je rasturano.Jedino peče što je motor nov,dao si novac za novo,a ono ima da se dorađuje.
  13. Dane Deda voda nikako,možda antifriz ali voda,ima pokvariš mašinu.
  14. Nema livada,kod nas je običaj kući da te dočekam.Ja čekam.....
  15. Dobra stvarčica.Nego se nešto mislim,ako kupim,namontiram i odem kod N.F.S.-a na kafu,one nestadoše.Ali dolaze 4 kom znači dvaput kafa.
  16. Oće malo morgen.Čeka ga Travelmanka,zakazala krečenje 1 maja.Čik neka zakasni.
  17. Tako je deda.
  18. Pa da kažem planirano šišanje.Žurio kod lekara,očekivao veću cenu,ali je baš bilo što volim da kažem,bljutavo.
  19. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Nju ne diraj,Mare ljubomoran.
  20. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Probaš, ne sviđa ti se,rašrafiš i prođe dan.
  21. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Znači,moraš da smršaš 750gr,da kompenzuješ.
  22. BokyBoy druže, ne želim da rušim sneška ali,50-50 je idealno,i to je čini mi se do -30 ako ne i više u minus.Tebi od te srazmere ne treba više.A poznato je da koncentrat približno 100 procentnom smrzava.Zato ti nije potrebna tolika koncentrovanost.Ali,što bi rekli tvoj tavan,tvoje merdevine.
  23. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Mora to sa puno ljubavi i posvećenosti,puno trljanja,sati i sati trljanja.Mada.......to tebi ne manjka.Volim tvoja eksperimentisanja.
  24. Pa sad procena?Da je propišao krv da ga kupi,pazio bi da ni vrabac ne pišne na njega,jer mu treba za posao a i nije ga otplatioOvako,nije njegovo,samo udri po gasu a ovi drugi nemaju mnogo izbora,ili koči,ili udri,pa šta se kome isplati.
  25. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Što bi ti rekao,mmmmmmm,taj rad u leru .
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja