Jump to content

Moto Zajednica

Loshmi82

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1161
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Loshmi82

  1. Verovatno imaju samo jednu knjizicu...pa nju dele uz sve modele... Zasto je tako kratak interval na tvom Kymcu?
  2. Ne znam da li imaju pravo da skracuju interval koji je fabrika propisala..i da se na konto toga vade da ne vazi garancija..
  3. Plase se i od sivog Beva 250... Nosim stalno fluo prsluk.. Bikvalno ih vidim kako bacaju telefone...vuku pojaseve...
  4. Aha...nisam znao... Ja sam mislio da je isti fazon menjaca sa malo jacim motorom...upakovan u drugaciju skoljku...
  5. Lep ovaj novi model Visa R 110.. Zapravo nije 110 vec 125i..
  6. Ma te Piaggio 125 masine sa karburatorom znaju bas dosta da potrose... Liberty mi nikad nije bio ispod 5...kako god ga vozio..
  7. Jesi zvao MASS?
  8. Hahah...pa mora da joj je stao sat... Pa trebao bi da ima, to je valjda Piaggio grupacija... Stojanov na Zrenjaninskom putu
  9. Jesi pitao u Stojanovu ili kod Markosa?
  10. Ja sam pravio sam po uputstvu oz druge teme...sa elektro ventilom... Radio je super...a kostao oko 1000 din..
  11. Vidjam ovaj scoot cesto po NS...upadljiv mi je zbog tog nastavka na viziru..
  12. Sad ugradi i neki podmazivac lanca...i miran si...zaboravices na njega..
  13. Inace...ima li neko auspuh za 250/300 u ok stanju....sa sto manje kilometara iza sebe?
  14. Au...pa ko ga je ovako "doradio"... kad nista osim redovnog nije radjeno?
  15. Pa mislim da nemas sta tu da diras...sve je to ok... Temperatura gde treba..ne dize.. I kod mene ventilator radi skoro non stop...a antifriz je zamenjen pre par dana.. Prosle godine je bilo isto tako... Neka ga...neka radi...odmorice se kad dodje vreme.. Za celu zimu samo se jednom upalio...i to zato sto sam ga namerno grejao u mestu...da proverim da li radi..
  16. Kao lutka...
  17. Linkovi su slabo pokretni... Probaj dobroooooo da ga operes pa ga podmazuj sae90 uljem...mozda popuste linkovi.. Male su sanse...ali ja bi probao... Inace lanac podmazivan uljem je daleko pokretniji pd onog koje se podmazuje sprejevima.. Moj je na 35K bio kao nov...svega 1x dotegnut...
  18. Aha...ok..ja gledao na KP...bio set 15K..
  19. Motobike Kać ili Kisacka, Marving na Žitnom trgu, Kymco shop Novosadski put, Platner...
  20. Ako sam ja neki dan dobro video set za Beverly kosta oko 15K za Mitas, a oko 18K za Pirelli Scooter Angel... Ako je tako nema nikakvog smisla kupovati Mitas..
  21. Hahah...to je to...pokupio si "virus"... Dakle A2 ne gine..
  22. Dobar motoric skroz... Nisam nazalost...nisam uspeo da se iskombinujem... Mozda dogodine..
  23. Jesi razmisljao o Piaggio Medley-u?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja