Jump to content

Moto Zajednica

Loshmi82

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1161
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Loshmi82

  1. @boza_kg kako se pokazao? Da li ima efekta i pri niskim, gradskim brzinama? Koristis ga na viziru kacige ili na viziru koj je na motoru? Cuo sam da posle nekog vremena ta sredstva uniste plastiku vizira... Zapravo to sam cuo za sredstva koja se koriste za sofersajbne automobila...ali cenim da je to isti djavo.. Ja sam hteo da lepim one folije sa alija...sto se lepe na retrovizore...ali nikad nisam probao..
  2. Pomenuti problem nastaje kada je kisa i pada mrak...tacnije kad u toj situaciji stizu farovi iz suprotnog smera...tada se apsolutno vozi napamet... Po danu ja nemam problem...vidim dovoljno da mogu normalno da vozim..
  3. Ako se nekome blizi servis, a planira da ga radi u PGS-u neka rezervise mesto sto pre... Kada sam ih zvao pre mesec dana rekli su da je zakazuju max 4 dana od kad pozoves...ali sad je situacija drugacija... Zvao sam juce, zakazano tek za 23.05..
  4. Po meni jedan od najlepsih skutera tog tipa...i to bas u ovoj beloj boji... Fali samo veliki vizir da bude kompletna prica... @boza_kgmoze reci vise o tom modelu..
  5. Mislim da bi trebao da gledas neki Beverly 250 i.e./300 i.e. Za taj novac mozes naci pristojan... Trebao bi da ti bude korektan za sve tri namene... Potrosnja korektna, snage dovoljno.. Delova ima svugde..opreme takodje...
  6. Loshmi82

    NC750X 2016

    Ima tih istih nosaca sa uzim kacenjem, za retrovizor...ne znam da li vam je taj polozaj mozda bolji....
  7. Pa da...ali ako ce raditi i dostavu sa njim sve preko 250-300 ce biti muka..
  8. I ja cu uskoro...jos 500km... Pitacu za 10W40...da li su voljni da sipaju..
  9. @stikis ne znam koliko je verodostojna slika, i koliko je intervencija bilo na konkretnom primerku...ali evo cajgera jedne Honde SH 300i
  10. Ne mogu da tvrdim, ali verujem da se kroz oplate kaci upravo za ram skutera.. Sluzi kao i vecina crash barova...za pad u mesti, ili pri nekoj maloj brzini... Ako se padne sa 60-70kmh sumnjam da ce bilo koji crash bar da potpuno zastiti motor/skuter.. U svakom slucaju mocno izgleda...bar meni..ali posto o ukusima ne treba raspravljati...taj deo treba zanemariti..
  11. Verujem da moze bez problema... Na oko deluje dosta jednoatavnije od nekih barova za motocikle..
  12. Da...to je po meni jedina mana sto patosnice nece leci 100% savrseno.. Mada i za to ima leka...postoje neke aluu patosnice koje imaju ulegnuce i taman se lepo uklope.. Ako sam dobro ispratio svaka strana se kaci na po tri mesta...i cenim da se kroz plastike..preko megalnih caurica srafe direktno u ram..
  13. Mislim da ova varijanta ima dosta vecu ulogu od nosaca maglenki..
  14. Loshmi82

    NC750X 2016

    Sta znam..onako..simpaticno deluje sa onim njihovim dodatcima... Inace ima originalni nosac i centralni kofer..
  15. Loshmi82

    NC750X 2016

    Fale mu one bocne torbe sto su imali na Apriliama...da bude potpun. Imaju jos po koji BMW 650... Sve ostalo su skuteri.. Honda SH300 i Beverly Tourer 250..
  16. Puca od opreme... Steta sto nije na nekom "razumljivom" jeziku..
  17. Loshmi82

    NC750X 2016

    Ja sam razumeo da se pricalo o viljusci sa slike (zadnjoj)...koja je montirana na NC.. A to je, cini mi se viljuska od Forze750...mozda i gresim.. Prednju nisam pominjao..
  18. Loshmi82

    NC750X 2016

    Inace videh juce u Petrovaradinu jedan novi pandrurski NC... Prosle god ih nisu imali.. Zanimljivo izgleda sa onim njihovim dodatcima..
  19. Loshmi82

    NC750X 2016

    Ma sredice..bez brige..
  20. Loshmi82

    NC750X 2016

    To stelovanje koje imas na rucici, sa podeocima od 1 do 4/5/6...kako vec.. Sluzi da odalji ili priblizi samu polugu rukohvatima... Kako bi udaljenost poluge bila odgovarajuca velicini tvoje šake... Nece promeniti to gde kvacilo odvaja..
  21. Pa u principu nije tesko...da... Ali nekad zatrebaju obe ruke da se nesto uradi...namesti...pogleda tel..ili sta god... Na motoru nisam imao taj problem zbog nozne kocnice...ali na skuteru... Tako da znaci ovaj gedzet... Prvi put sam se sreo sa tim na Hondi SH150...ima fabricki ugradjenu slicnu spravicu...
  22. Loshmi82

    NC750X 2016

    Evo i videa... Ja sam na bivsem motoru stelovao samo na gornjem delu...ali ako ke potrebno mozes i dole... Nije nista komplikovano..
  23. Loshmi82

    NC750X 2016

    Razumeo sam na sta mislis... Malo se popusti sajla...da rucica dobije veci prazan hod...i samim tim kvacilo pre odvaja...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja