Jump to content

Moto Zajednica

Loshmi82

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1161
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Loshmi82

  1. Ja nikad nisam primetio razliku sa i bez kofera..
  2. @N.F.S.hvala ... Mislio sam da postoji neko "lako" podesavanje koje vozac neznanjem sam poremeti..
  3. @tanexpa sta znam...nekako mi nije oku ugodan... Pricam o ovom modelu kofera sa "grbom".. Onaj na verziji 750 mi je odlican..
  4. Zasto glupo? Svakako ce lepse stajati bilo koji kofer od onog fabrickog.. Kako se steluju takve stvari?
  5. Pa mozda posluzi.... Ali pretpostavljam da je predvidjen za guvernale kruznog precnika 22mm...verujem da bi ostetilo plastiku nosaca vizira kad se lepo stegne..
  6. Ovo resenje na viziru je top... Telefon je u vidnom polju... Idealna pozicija.. Mislim da ga lako mozes napraviti..
  7. Loshmi82

    NC750X 2016

    Lepo bas izgleda taj dvodelni..
  8. Da nemam zatvoren prostor pod kljucem gde motor noci nebi ga ni imao... I ovako sam kao na iglama posto taj prostor koristi jos stanara... Da je napolju nema sanse da bi zaspao..
  9. Kisa u Rumenci? U gradu je lepo vreme..
  10. Loshmi82

    NC750X 2016

    Pa to je to... Taj na desnoj slici je komplet...stiti cenu stranu.. Uz njega ti ne treba posebno donji deo..
  11. Loshmi82

    NC750X 2016

    Mislim da ima kod Sebe raznih modela crash barova za NC-a.. Baci pogled na FB stranici..
  12. Ma ima vise od dve godine...
  13. Loshmi82

    NC750X 2016

    Bas dosta rdje ima...na sve strane.. Verovatno je non stop napolju..
  14. Kod Pedje u Ustanickoj mozda... Moto ricambi
  15. Loshmi82

    NC750X 2016

    Hvala..
  16. Loshmi82

    NC750X 2016

    Da..da...to je dobra stvar... Vidjao sam po YT...ali ne znam da li ima kod nas po farbarama... U par farbara sam pitao...oni mi svi daju anti rost.
  17. Loshmi82

    NC750X 2016

    Jel u pitanju anti rost ili rust converter? Ako je ovo drugo gde ima da se kupi?
  18. Loshmi82

    NC750X 2016

    Centralni i nekako...ali bocni su preveliki za taj motor..
  19. Loshmi82

    NC750X 2016

    Malo su to bzvz uradili...isti su koferi za NC, NT, Forzu 750, Xadv...
  20. Na Bevu meris sa zavrnutim meracem...da ne mislis da se samo ubode..
  21. Zasto? Pa desilo se upravo to sto i tebi...pogodjena rupa... Motor maltene nov bio...nesto malo preko 5000km..
  22. Meni je gotovo ista felna bila na Fazeru (mozda za nijansu manje)...tako sam ga kupio... Planirao sam da sredim...medjutim posle nekog vremena prestalo je da mi smeta... Potrosio 2 para guma... Nikad ni najmanji problem nisam imao..osim estetike..
  23. Loshmi82

    NC750X 2016

    Nema posla u DE sad...pogotovo za moto mehanicare... Sta ces tamo...samo muka... Ovde ti je bolje sigurno..
  24. Loshmi82

    NC750X 2016

    Da...
  25. Ja glasam samo za visoki vizir...ta jedna mana kisa + mrak nije strasna... Svakako ne moram voziti u tim uslovima...a ako se i desi nekad tih nekoliko km do kuce moze da se istrpi.. Zato vizir na kacigi podignut i u sred zime...kao i jakna otkopcana do pola..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja