Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7818
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Procitao sam to na jednom forumu i nista nije u vezi njihovih motornih ulja. Kako god nek koristi ko sta hoce.
  2. Evo malopre neki na fejsu... Pita covek moze li nisov g12 u motor. Reko moze. Neki matori- SAMO MOTUL ANTIFRIZ .. Jaaooo majko sekte motul antifriz.
  3. Pa bas i ne gazim, saltam ono ispod 8000 a crveno je na 14.000, bas penzionerski vozim a prelazim malo godisnje.
  4. Ne fali niti jednom nista ako ispunjava specifikacije i menja se redovno.
  5. Nije, pise polusintetika. Ali ja u zivotu nisam sipao full sintetiku niti u jedan motor. Opet meni ta razlika u ceni znaci. 4x1200=4800din a 4l Mannola ispod 2000din. Menjam uje na manje od 5000km.
  6. Pa ne znam, ocigledno velik broj ljudi sipa zato sto je Motul... Ja bih pre uvek sipao Silkolene umesto njega. Davno smo pokojni painkiller i ja sipali Elf, nikakvih problema. Daleko da je Mannol neko najbolje ulje ali mi se pokazalo kao bolje ulje od duplo skupljih. @Blackened Gde ima taj Castrol po toj ceni?
  7. Probao sam davno neki Bardahl xtc, ipone neki ispod 1000 za litru, sranje. Trosilo,menjac uzas. Za onaj Motul 5100 koliko kosta svi kazu da je krs ulje. U USA ljudi sipaju ulja iz Wallmarta... Dokle god ispunjava specifikaciju ne brinem se. Pitanje je samo kako ce se pokazati u vasem konkretnom motoru sa potrosnjom, menjacem...
  8. Mislim da se ljudima najvise ne svidja cena i sto nije izvikano
  9. Samo zbog topa se mora mapa raditi?
  10. Super izgleda. Jos tako podignut gore. I sprint 1050 mi se svidja, pretpostavljam da su iste masine.
  11. Ovo bi mogao biti moj neki sledeci motor kada bih isao sa kubikazom na gore. Za taj novac deluje da nudi puno. Kada bih isao nize sa kubikazom 450mt i sacekati KLE 500.
  12. Da li ti je menjac ok, posto se nekoliko vozaca istog malo zalilo na menjac u odnosu na japance.
  13. Litar evrodizela danas od 15 sati do petka, 12. decembra u isto vreme koštaće maksimalno 198 dinar za litar, a cena benzina evropremijum BMB biće 181 dinar za litar. Prošle nedelje cena evrodizela iznosila je 201 dinara po litru, a benzina 181 dinara po litru. Ovo znači da je cena dizela jeftinija za tri dinara po litru, dok je cena benzina ostala ista, prenosi Danas. Podsećamo, Vlada Srbije donela je u julu uredbu kojom je produžena mera ograničenja cena goriva na još šest meseci. Najviša cena evrodizela sa PDV-om ograničena je na prosečnu veleprodajnu cenu uvećanu za 17 dinara. Isto toliko iznosi i maksimalna cena benzina evropremijum BMB 95.
  14. Cestitam. Pisi utiske i napisi na kraju zakljucak - koja ti konfiguracija najvise odgovara
  15. Za te pare neces naci Fazera i Horneta u takvom stanju.
  16. @aninana76 • Instagram reel WWW.INSTAGRAM.COM Epske zvezdice su se vraćale na RTS, kako bi se sjećale nekih stare epizoda koje su navikle publike...
  17. Ako se pokaze da dostize 50.000+ bez problema, definitivno bolja kupovina od dva japanca sto sam naveo. A i lepo izgleda.
  18. Koji model i koliko star?
  19. Tacno, to sam nekako zaboravio. Drze cenu. Imam osecaj da se kinezi novi kupuju al polovni bas i ne.
  20. Ima neko da je blizu 30.000km? Poredjenje po ceni sa Versysom i Vstromom 650 XT, osim pouzdanosti japanaca koji je jos adut japanaca naspram ovog motora?
  21. Bas je lepa motorcina!
  22. Jos nesto, pitaj prodavca da li je vec bio registrovan kod nas. Ima ovde iskusnijih kolega pa ce dati odgovor ali ne znam kako to ide sa homologacijom motora za americko trziste kod nas i kako je taj motor dospeo u Srbiju. Motor je potpuno isti kao GPZ500S, s tim da se za americko trziste prodavao kao 500R. Da li ima nekakve razlike u signalizaciji ne bih rekao po slikama ali cisto da budes siguran da ne bi bilo problema pri registraciji. Ako je iz uvoza i ima AMSS potvrdu onda je ok.
  23. Vozio sam ga 14 godina bez problema.
  24. Ove godine vrv nastavljam sa Mannolom al 10-50. 1700 din 4l. Presao sezonu sa 10-40, menjac precizan, ulje jos crveno na prozoru, ne trosi ga.
  25. Jel ovo donekle tacno? One issue with the MT is the 97N OEM spring is on the stiff side for anyone 210 lbs and lighter. Ktech recommends a 90N for 210 lbs. I have a 90N spring off my TA I decided to try. It did help soften it a bit . . . less jarring over washboard type bumps.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja