Jump to content

Moto Zajednica

m.milivojevic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1156
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: m.milivojevic

  1. @sashac pa tako nekako... Tako mi se i javila ideja. Nekada davno sam prčkao sa PIC-om, a ovde je Atmel, jos na plocici (ne moras da budzis kompletno okruzenje + je opensource) Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Da da. Samo je u labu uno, dok ce u produkciji biti nano. Gabaritno je mnogo manji, a za ovu svrhu je vise nego dovoljan. Kod je napisan od 0. Za sada su ubacena 2 timera, a planiram da ga prosirim sa citacem rpm-a kao i sa shifting light-om, samo za to cekam lepse vreme kako bih mogao malo turirati ne bih li ispratio signale osciloskopom. Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Mogu da napravim, pa da ti prodam ;-) Lepo se spakuje u kutiju, imas mikroprocesor, display, gde setujes delay izmedju brzina, kao i vreme prekida struje. Mogu da pogledam tvoju semu, pa da ti kazem najbolje mesto za secenje, kako ne bi imao gresku na diznama. Upravo pravim sebi za fazera... Ostalo je jos senzor na polugu da postavim i to je to... Par dana rada... Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Nel je sa srecom! Mnogo bezbednih km zelim! Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Apsolutno si u pravu. Ja znam kakav je moj zakrmačen nazad, al jbg. Nek su zivi i zdravi. Ovaj je veoma dobar, kupio je odrzavao i za sebe, ali splet okolnosi i problem sa parkingom ispred posla su doveli do toga da vozi sada smarta. Prvo su smarta stavili na oglase, pa kupili modusa, kum je u medjuvremenu promenio posao i ostao bez parkinga, pa je konfiskovao smarta i odlucio da proda megana. Ja ih nagovaram da prodaju modusa a da ostave megana, ali tesko... Njih dvoje na 3 auta, ne ide... Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Kum prodaje auto iz naslova. Razlog prodaje je pomalo smesan. Kuma je vozila smarta, kum ovog karavana. Ostala je u drugom stanju, pa joj je oduzeo smarta i kupio modusa. Sad im je karavan visak. Registrovan do oktobra 2020. Vise na oglasu na pa: Renault Megane 1.5 dci WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Renault Megane 1.5 dci, 2006. godište, Karavan, Dizel 1461 cm3, vozilo prešlo 190251 km, Novi Beograd. Putnička vozila - Polovni Automobili Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. @Pablo Da li imamo bilo kakav odgovor? Hvala Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Jedan od kolega je u blizini svoke zgrade jutros primetio ovaj motocikl. I dalje je tu. Malo nesrecno parkiran. Mozda ga vlasnik trazi! Lokacija: Google Maps MAPS.APP.GOO.GL Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps. Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. @punisa 16 rekoh ti ja da ce da ide ;-) Nek je sa srecom obojici! Motor je prelep Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Hvala na savetu. Nisam jos stigao da ih sredim. Elem, nisam uzeo bumper, vec obican. Neki kenda, sta ja znam... Ali sam isao sa prajmerom pre boje i na 20-ak cm. Meni izgleda stvarno lepo... Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Hehhe, Ima jos ogrebotina, ali nisam se ni trudio da ih uklonim, vec samo da povratim boju i osvezim. Kompletno osvezenje. Danas/sutra cu i retrovizore da sredim na isti nacin, sa obzirom na to da su i oni izbledeli od sunca... Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. @lemy Izvinjavam se što ukradoh ideju, ali i ja sredih moj Krauser K5. Šmirgla, prajmer i crni sprej. Meni izleda odlično! Hvala još jednom.
  13. @X8 Vračar Saglasan sa predlogom! Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Kakva budala Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Dobrodosao Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. Mozda ovaj? Repair kit carburetor Honda XRV 650 African Twin RD03 ( 88-90 ) WWW.CMC-PARTS.BE Repair kit carburetor Honda XRV 650 African Twin RD03 ( 88-90 ) Keyster cmc-parts KH-1360 Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Dobrodosao! @DjordjeMijailovic je imao fantastican motor! Uzivaces! Sve najbolje! Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. Ziv bio! Pozdrav od zemljaka iz UE-a. Moj otac je rodom i Lunovog sela, a majka iz Karana! Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. @džoni94 Svaka čast! Prelepo. P.S. kada zavrsis, ne budi lenj, napisi pisamce i posalji slike Hondi. Mozda ti se posreci kao onom liku sto onomad dobi novu octaviu u zamenu za njegovu od 1mil km. Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Iz niša? Prelep je! Nek je sa srecom i da uzivate! ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. A zasto ne pogledas sa @punisa 16? Meni se npr mnogo svidja njegov FZ8. Jeste malo iznad tvog budzeta, ali... vredi. Iako ga ne poznajem licno, iako nisam video motor uzivo, sem na slikama, deluje mi stvarno odlicno... Ja bih ga uzeo na keca. Ili pogledaj moj, Fazer 600 2003-e je, ali je odrzavan veoma dobro. Pred sezonu su stavljene nove gume, ulje je zamenjeno pred sezonu, a potom i u novembru... U jednoj od tema mozes videti sta je sve servisirano pred zimu.... Pa da ja uzmem ovog FZ8 ;-) Ne mogu da imam dva, prvenstveno zbog zene jer bi me u top stavila, a potom i zbog parking mesta. Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Cena/velicina? Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. Aj probacu ja da iscimam jednog ortaka koji zivi u Becu. Ne znam samo da nije dosao za praznike ovde... Sent from my iPhone using Tapatalk
  24. Sve je to istina... Prelep, a ja komplet servisirao fazera pa mi se ne rastaje, a da oba posedujem, neizvodljivo je. Sent from my iPhone using Tapatalk
  25. Samo polako. Prodace se! Veoma je dobar. Meni je FZ8 sledeci na listi! Kad se setim samo price o mutantu ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja