Jump to content

Moto Zajednica

m.milivojevic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1156
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: m.milivojevic

  1. Imate Gorana u munzeu. Bog-otac za dsg i ostale menjace ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. pa realno, posle vikend ture od preko 750km koju si napravio, ni ne cudi me sto ne pomisljas? koliko si presao za vikend?
  3. ja imam aftermarket. original sam poklonio... ne mogu da vozim sa dugačkom polugom, te sam stavio kratke...
  4. Al poraste mu vrednost za par stotina za par dana... Verovatno je pala generalka za manje od 24h. Neverovatno! P.S. @lestra izvinjavam se, mislio sam da si ti kupio, da bi preprodao dalje...
  5. Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Jedna i od mene ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Konacno si docekao da istekne garancija ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Ovo je validno od danas Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Ja nisam menjao, jer sam imao gratis menjanje, ali sam balansirao. I od tada uvek samo kod jednog coveka! Dr za gume, Nas kolega [mention]marko4992 [/mention] +381 63 389 260 Naselje Radiofar, odmah iza autokomerca. Covek steze moment kljucem, radi po ps-u Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Ja sam bio u avgustu sa porodicom i kao što @MilanS reče, policija te propušta uvek. Išao sam preko MK (supruga nije htela preko Kosova), ali mislim da nam je to bila velika greška. 3h je tranzit (kažu da tolerišu 30min) i u povratku sam pitao šta bi bilo da smo ostali malo duže, odgovorili su mi da je bolje da ne razmišljam o tome. 1Lek=0.96 Dinara i uglavnom ti po radnjama menjaju za 120, umesto za 122. Ja sam menjao po kafićima, jer me je iskreno mrzelo da se cimam do menjačnica. Ka Sarandi smo išli preko Vlore (Valona), povratak je bio preko Gjirokastra (taj put je prijatniji za automobil i sitnu decu). Iskreno, iznenadilo me je kako su im putevi obeleženi. po sredini trake i na krajevima postoje katadiopteri, a pred svaku krivinu strelice. Ako se uputiš kroz MK, budi oprezan, pogotovu 20-ak km pre Struge, jer je put u izgradnji. Mnogo teških kamiona, rizle... Srećan put @ZoraNS !
  11. Uzas! Samo pljas tuzba! Nista vise! I za povrede i za motor... Sve da se naplati! Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Ja imam Dunlop Roadsmart 3. Drze lepo, ali moraju da se zagreju... Moje misljenje je da bi bilo bolje da si roadsmart nego sportsmart. Nije sportsmart za fazera... Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. [mention]Igor86 [/mention] modelu sa kockastim farovima je to mana... Elem, mozes da napravis distancere, da ih kupis... Cini mi se da je [mention]N.F.S. [/mention] pravio nesto slicno za z750, pa vidi sa nim gde je nabavljao materijal. Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Bolje je ovako... kad su tockovi nazad.
  15. Nemas ti to... Al tu sam ako zatreba stogod Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. Veruji da jeste. Teoretski se moze konektovati na sve motore sa cdi/ecu-om... Sto se tice elektronike, ne ustrucavaj se da me cimnes. Broj imas. Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Ma ja sam izasao da zujim malo po gradu i rek’o da svratim... Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. Ja sam se malo pre provozao, da vidim, ima li koga... Nikog... Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. žuto neko motorče? Ja prolazio autom, rek'o da stanem, al' su nesto klinci poludeli u kolima, pa produzih...
  20. Slazem se sa @Yanco da su bolji ovi kineski nego sa hal senzorom. Ja sam kupio na aliju i iskreno ne zalim se.. Radi vec 2-3 god bez problema. Malo je problematicno sada sa Alija, ali mozes sa wish-a. Ovaj je za tvoj. https://www.wish.com/product/waterproof-motorcycle-gear-indicator-led-display-plug--play-for-kawasaki-ninja-650r-er6f-er-6n-ninja-300-400r-250-z800-z900-5e918382e809381d920e74d0?hide_login_modal=true&share=web
  21. Drž' se @Nile. sve dok se posledice mogu sanirati novcem, dobro je. Nego sve nesto razmisljam da te nije ćopava katapultirala. Princip skoka s motkom. Oborio si motor, ćopava ima malo veći ugao, zakačila za neravninu na putu i prebacila to direkt. Da je zadnji točak blokirao, pri 50kmh, kapiram da bi imao trag na asfaltu, ili bi imao proklizavanje na način da bi pao na bok. Ne bi te katapultirao.
  22. Malo pre prolazih tuda i videh kolegu da vezba sam. Samo napred Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. ostade ti prijatelju bez redovne mušterije Elem, da sumiramo! Drugar kupio motor!!!! Nek mu je sa srećom i da uživaju i da se uvek bezbedno i nasmejano kući vrate! Zaključavam temu, pa nek Zuban otvara novu.
  24. Srecan put! Ja sam sa porodicom vec dole. A, [mention]Krmco [/mention] i [mention]Nenadbg88 [/mention] danas krecu natrag ka BG-u. Sent from my iPhone using Tapatalk
  25. Obrati se uvozniku. Ukoliko je kljucnproblem, imas kod i mozes naruciti besplstno kopiju, pod uslovom da si se registrovao na sajtu, mada 5 kljuceva stize u kompletu Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja