Jump to content

Moto Zajednica

mali_veseljak

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1025
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: mali_veseljak

  1. mali_veseljak

    Alati

    :p Louis. Rothewald alat.
  2. mali_veseljak

    Alati

    I tako... nakon kupovine prvog motora prosle godine red je bio da pocnem i alat da skupljam Veliki korak za mene
  3. Oprao motor. Lanac oprao i podmazao. Sve plastike namazao onim sprejem za zastotu plastika. Motor onakon pranja ocistio nekim sprejem za odrzavanje mat povrsina. Prekontrolisao jel sve pritegnuto kako treba. Sutra ide na redovni servis.
  4. Smanji malo...izlizace se
  5. Salje li postom?
  6. Ma ja sam mijenjao zatezac lanca. Malo se igramo gluvih telefona
  7. I da...radi se o zatezacu lanca u motoru.
  8. Znam za taj opoziv ali nista nisam dobio. Isto tako na yamaha stranici kad unesem VIN ne izbacuje nista.
  9. Nikako da napisem. Imao sam prvu reklamaciju..nadam se i poslednju Zatezac lanca. Boljka koja je jako cesta na MT07. Nakon prvih 1000km koje sam presao pojavilo se zveckanje. Ranije pred kupovinu sam gledao klipove i znao sta je. Prijavio i zamijenjeno na 13.000km. Dosta se vlasnika MT07 zali da se opet pojavi nakon nekog vremena. Vidjecemo.
  10. Kod nas u Republici Srpskoj imaju takozvani Ramer sistem. Postave postave uredjaj kraj ceste i ostave ga. Mogu ga prebaciti na drugu lokaciju jako brzo. Sklapa se i rasklapa za 5 min. Uredjaj moze da kontrolise odlazne i dolazne trake...8 traka ukupno. Snima automatski sliku na kojoj se vide sve informacije.
  11. Skup majku im. Oko 150eur za komad plastike.
  12. Bodystyle
  13. Nisu isti. Drugi je i proizvodjac.
  14. Ovaj ipone koji ja koristim je bijel.
  15. Cepice koristim cim idem na duze od 20km. Uzivanje. Ja nemam turbulencije na kacigi. Samo je bucna.
  16. Meni je isto kaciga bucna ali izdrzavam za sada.
  17. Plan okvirno imamo. Nije jos sigurno da cemo kolege i ja to odvesti sledece godine ali planiramo. Detalji kad budemo sigurni
  18. Definitivno bi moglo neko druzenje sledece sezone.
  19. Pripyat mi je san odavno
  20. Idjecemo Ako ne odem u Cernobil
  21. Meni je ovaj nacin kacenja jos bolji.
  22. Nadam se da te necu razocarati.... Ja sam htio taj stitnik da uzmem cim sam motor preuzeo. Odustao sam kada sam vidio neke slike i komentare. Stitnik ne prekrije citavu posudu i posuda se vidi u vrhu.
  23. Kako si montirao maglenke? Drago mi je da je ova grupa malo zivnula. Bice ovdje sjajnih ideja.
  24. Kljun je cista estetika. mozda doprinosi hladjenju ali tracer i onako sa time nema problema.
  25. Ljepse je neku sisatu staviti ali ok...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja