Ne bih da pametujem sad tu nesto ali...necu da stavljam zatamnjeni vizir zbog sigurnosti. Kroz zatamnjen vizir vas drugi ucesnici u saobracaju ne vide tj ne vide kuda gledate u raskrsnici.
Oprao lanac dobro. Oprao smece sa prednjeg lancanika. Kad kazem smece blag sam
Ujedno sam probao i novi stender.
Nakon toga pranje, podmazivanje lanca, mazanje plastika, nanosenje pjene za mat boju. Posto ide u zimski san bilo je i malo konzerviranja. U nedelju prebacujem u zimovnik i to je to za ovu sezonu.
Neki dan mijenjao gume. Danas prao motor i ima sta da vidim...
Jos bio kod najboljeg vulkanizera u BL za motore. Pa majku mu hocemo li ikada biti normalan narod. Urnisao mi je zadnju felnu. Sad da idem i da se svadjam samo cu da gubim vrijeme.
Isti slucaj. Ne bas pola ali ne pokazuje to bas precizno. Zna isto tako da bude pokazuje sve crte jako dugo i onda za kratko spadne na pola ili spadne na pola pa onda nakon gasenja vrati za jednu.
Ne znam da li je zaprljan ili sta. Ne sikira me puno.