-
Broj tema i poruka
779 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: filipfg
-
Nazalost cizme vise ne nosim po gradu vec neke SIDI gas patike. Zasto uopste neko misli da je veca sansa za nesrecu van grada nego po gradu? Statistika kaze bas drugacije. Vise opreme bi trebali da imamo po gradu ali nazalost kad krenu vrucine skoro je pa nemoguce
-
Koga zanima ovde ima bas interesantnih i sa dosta objasnjenja/detalja tekstova, intervjui sa vozacima o njihovim nacinima voznje(klik na ime vozaca vodi vas na tekst). Bilo mi je npr interesantno sto Lorenzo kaze za Dukati da posle jedne tacke sto vise oboris motor, on onda sve manje skrece, i to je samo za njih svi ostali motori sto ih vise oboris vise skrecu How do the MotoGP riders do it? | Motor Sport Magazine WWW.MOTORSPORTMAGAZINE.COM Read how the top MotoGP riders, including Marc Márquez, Andrea Dovizioso and Jorge Lorenzo, ride their top-tier Grand Prix machines in Mat Oxley's 'How I ride' series
-
Cisto info na ovom putu nije bila ni jedna patrola, ali zato ih dole ima, Herceg Novi, Kotor, Tivat, neka mesta mala izmedju isto. Takodje mi je navigacija pistela par puta kroz neka manja mesta ima radar dal je tacno ili ne, ne znam.
-
Samo da javim ko se bude uputio ovuda da je ruta fenomenalna. Put u CG odlican, kroz SRB los. Kad se stize u Zabljak i kad se pojavi Durmitor krece deonica kao iz snova
-
A ovo za AMSS imam od prosle godine paket, istice u Avgustu, jel jos uvek imam pravo za slep motora, ili je to prestalo da vazi i za stare korisnike?
-
Hvala za predlog jel znas mozda ovako neki model koji moze da se uzme da vrsi posao? Naravno ne ocekujem ja to da bude efikasno kao za motor, meni ni ne treba nesto fensi, samo da se ne gasi i pregrava kao telefon
-
Ovaj moj fon na Suncu posle nekog vremena se iskljuci, pregreva se, zbog toga bih uzeo neku navigaciju plan je i da kupim ali za sad shodno kinti iznajmio bih nesto posto za vikend palim na put...
-
Nista drustvo odluka je doneta idemo preko Zabljaka, stim sto necemo na Cacak nego preko Valjeva da se zaobidju ovi trenutni radovi koji imaju kod Ovcar Banje. Sto se tice kisnih odela, neka nam je Bog u pomoci, ali ne vredi sa zenama to dok ne pokisne i ne smrzne se, nece nauciti Hvala svima jos jednom koji su dali predloge!
-
-
Hvala svima na odgovorima. Vidim da je preko Zabljaka nekih 30-40km duze nego kroz kanjon, jel moguce da je ta deonica mnogo "napornija"? Ne brinem zbog mene ja mogu u jednom danu i po 700 km da izdrzim, nego me brine saputnik... Ne mogu ni da je nateram da nosimo kisna odela sa nama a kamoli da treba da idemo nekim napornijim putem jer je lepsi
-
Cao drugari, Moze li neka preporuka puta iz Beograda do Crne gore? Znam da ima onaj standardni preko Morace, da li mozda ima neki alternativni koji je po kilometrazi isti a mozda zanimljiviji? Plan je spustiti se na primorje pa u 5-6 dana obici nekoliko mesta malo se kupati, idemo devojka i ja
-
Ima i ovo da se kupi ja sam hteo da kupim za mog medjutim nikako da odvojim pare sve nesto prece ima, a ima identicno ovo trzanje u prvoj i drugoj koje toliko zna da nervira, pogotovu kad vozite jos nekoga Yamaha TDM 900 BoosterPlug WWW.BOOSTERPLUG.COM The BoosterPlug offers instant drivability improvements for your Yamaha TDM 900. Free World Wide Shipping and Lifetime Warranty.
-
Pa kao solo tema nema, ima ova za 1000/650
-
Vidimo se najverovatnije
-
Sve preporuke za motor i ja sam moj ovakav identican kupio prosle godine, evo na satu sada 25 000km, nikakvih problema. Lepo se vozi, kocnice odlicne, malo mu vise trza prva brzina ali to moze se resiti booster plug-om, natovaren sa 3 kofera i suvozacem povlaci skoro identicno kao i kad se solo vozi, kao i skoro svaki dvocilindras morate malo da se igrate sa kvacilom u visim brzinama/nizim obrtajima, ali da kazemo da ima snage da u sestoj izvuce od 50 km/h pa na gore. Tako da za 6000evra ovo je stvarno poklon sa svom opremom koju motor ima, sledeci kupac ce biti sigurno srecan.
-
Sve sto je Arakis ugradio, ide cena najmanje x2
-
Realno za dvoje strom 650 kao prvi motor odlican izbor pa posle vidis sta i kako. I ovaj savet za kurs sa suvozacem je na mestu, jer ces sam videti kako se menja upravljanje a pogotovu kocenje kad imas pozadi nekog 60/70 kila(ili vise) . Ja sam od skoro poceo da budem +1 i tek sam sad video koliko nemam pojma.
-
Ja bih moj najverovatnije prodao, na motoru je trenutno radio je mozda 2000-2500 km stavljen pre 6-7 meseci. Ovako izgleda Buy Scottoiler vSystem LSE + 125 ml chain oil | Louis Motorcycle & Leisure WWW.LOUIS.EU Scottoiler vSystem LSE + 125 ml chain oil at Louis. Secure payment ✓ Free returns ✓ 2-year right of return ✓ » Buy now!
-
^ ovo potvrdjujem, raspored tezine je najbitniji, moj od 210 kila teze se manevrise nego honda cbf1000 koju sam provozao a ima 245 kila.
-
kaze lik There are two concepts. There's Honda, Ducati and KTM with the V4 concept that also has Aprilia. For these bikes you need a certain driving style. That means being brave and then flipping - not driving around like the Yamaha. Yamaha has the concept with the four-cylinder in-line engine like Suzuki. There comes a youngster and can go right up front - for example, Quartararo and Rins. But the victories are mostly done by the V4 machines. - Mehr bei SPEEDWEEK: http://www.speedweek.com/motogp/news/142775/Stefan-Pierer-Zarco-ist-eine-groc39fe-Enttaeuschung.html
-
Jel ima neki ok kvalitetan stream da se prati moto gp u 14h?
-
Isto cekao touring force 160/60 i 120/70 ali mi rekose tek u julu stize tako da onda narucis Metzeler Roadtec Z6 nasao za 23k pa ajd da vidimo na sta ce to da lici, a bas bio voljan da nakacim Mitas.
-
voleo bih da neko strucan prokomentarise ovaj video, s obzriom da kaze da nema vajde od podmazivanja
-
Kawasaki i menjaci... ja sam prvo iskreno mislio da ja ne znam da menjam brzine, dok nisam provozao onu cbf 1000, onda sam shvatio neke stvari
-
Jesu slozili su se, i svi se slazemo, samo eto mozda treba prodiskutovati o tezini kazne kao sto i Rosi rece. A cela konferencija je bila bas super
