Jump to content

Moto Zajednica

filipfg

Članovi
  • Broj tema i poruka

    779
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: filipfg

  1. Zanimljiv tekst... posebno na kraju je interesantno o upotrebi zadnje kocnice MotoGP, TECHNIQUE - Between science and art: all the mysteries of WWW.GPONE.COM MotoGP: What happens when you pull the brake lever? How and when to use front and rear? A guide to becoming a perfect braker
  2. Pazi samo brate da sad iz ono neke frustracije ne kupis pogresan motor, jer ovo je ipak totalno suprotno od 1000XR-a... A da trazis neki 2019 godiste 1000XR? Kapiram da mozes gomilu para da ustedis, ima ih na mobile. de mali milion
  3. Nesto se ne poklapa, evo i ovde sam nasao na 0:19, u 4oj 299.
  4. Ali su smanjili razliku, sada iznosi 5 prosle godine je bila 10 km/h
  5. Nova Honda u 4oj brzini 300
  6. Sansa je sad na pocetku par trka da ga malo uzdrmaju jer verujem da nece rame skroz da mu se oporavi, ali s obzirom da je lik zivotinja, i sa 80% je najbolji Takodje nove Michelin gume su isto jedna nepoznanica treba i to iskoristiti dok se ne pohvataju konci u taboru Honde
  7. Deda ide all in ove sezone
  8. filipfg

    Kupujem putni motor

    Honda Gold Wing
  9. Da, ja sam kod njih prosle god testirao 1200GS i 1000XR popunio neke papire sve proslo bez problema. A ako nekog interesuje, moj utisak je bio(u tom trenutku sam vozio novog Versysa 650), da doticne masine jesu mnogo bolje, ali ne 10-12 hiljada evra bolje. Tretirali su me normalno, nisam bio u trenerci ali jesam u farmerkama starim 3 god od 1000 din
  10. filipfg

    Kupujem putni motor

    Veruj mi sve ok, ja cak imam problema sa kicmom i izdrzavam sve normalno. Ima doduse isto rajzera na Banditu kao sto su bili i na Versysu.
  11. filipfg

    Kupujem putni motor

    TDM 900 odlican izbor dokazan i proveren motor neces pogresiti sigurno, ali ako budu za iste pare ili 200-300 evra gore Bandit 1250, ne bih razmisljao ni sekund u korist Bandita(probao oba).
  12. filipfg

    Kupujem putni motor

    Ako se vec gleda u tom pravcu sto se tice polozaja sedenja, onda moze i GSF umesto GSX malo manje oklopa ima ali dosta para moze se ustedi, mada i ovaj je skup ja sam moj uzeo za mnogo manje para. Suzuki Bandit 1250 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Suzuki Bandit 1250, 2009. godište, Touring, vozilo prešlo 45000 km, Šabac. Cena 3.850 € - Motori - Polovni Automobili
  13. Kad stignes snimi ga da ga cujemo
  14. Ne znam jel ste videli ovo akcija do kraja Januara, za 205 evra MotoGP trka Brno, smeštaj + ulaznice + prevoz - Sportski događaji | Turizmo.rs TURIZMO.RS Prošle sezone smo pored kiše gledali majstoriju i intuiciju vladajućeg šampiona Marquez-a. Po mnogima jedna od najzanimljivijih staza u Moto... CENA ARANŽMANA OBUHVATA ✔ autobuski prevoz iz Beograda ✔ ulaznicu za zonu General Admission GOLD (sektori BCDEFG) za subotnje kvalifikacije i nedeljnu trku ✔ 1 noćenje sa doručkom u hotelu sa *** u Mikulovu ✔ organizaciju putovanja ✔ pratioca grupe.
  15. Ja sam pre mesec danas uzeo fiat 2001 1.2 16ventila, za 900 evra, i imao ulaganje jos nekih 300, potpuno zadovoljan ide odlicno, tako da ostavi oglas samo ovde i javice se neko jer ovo je stvarno za dzabe auto koji je za ono osnovne potrebe zaista odlican.
  16. Podrzavam, ima dosta kolega sa 1200 a i nas sa 1250
  17. Ok hvala na odgovoru, sve najbolje
  18. Da ne ispadne da trolujem slucajno da me neko pogresno ne shvati, ali to povremeno paljenje motora koji se ne vozi da radi u mestu par minuta kako bi se dopunio akumulator, procitah negde da to moze vise stete da napravi nego koristi? Neka me ispravi neko ako gresim tu smo da naucimo nesto novo zar ne
  19. https://cycle-ergo.com/
  20. Svaka cast!
  21. Srbija sta dalje reci, koliko puta budem frapiran koliko u razno raznim poljima prodaje, ljudi su totalno nezainteresovani da nesto prodaju, pogotovu ovde pricamo o jako velikim cenama kao i o poznatom brendu. Ajde sto "prodavci" nemaju ni 1% nekog skila za prodaju za to je potrebno da firma ulaze u te radnike i da ih salje na edukaciju, nego je neverovatna cinjenica da nemaju pojma o brendu koji prodaju, nevezano samo za ovo nego za vecinu stvari, a za to oni sami mogu da izdvoje malo svog vremena i nauce iscitajuci bukvalno 2 strane. Inace da ti kazem oko zarade, realno u trgovini u kojoj sam dugo radio ne mora da znaci da sto je skuplji proizvod ima vecu marzu. Moze se desiti da na televizoru od 100 000 ima isto zarade kao na eksternom hard disku od 7000. Za ovaj motor ne znam, ali sasvim pouzdano znam da npr na Kawasaki Versysu, na cenu od 7500evra zarada im je bila 100evra. Sto znaci ako je neko treca-cetvrta ruka za neki proizvod, svi pojedu zaradu dok to stigne do njega. Taj krajnji se verovatno nada da ce zaradjivati na servisu, ili dodatnoj opremi kojoj proda ili sta god vec.
  22. Ne, nisu u obavezi da ti cuvaju stvari koji si ostavio. Inace na svakom parking mestu ima kao onaj deo gde mozes da vezes motor, sa svojim lancem
  23. filipfg

    Strujni udar!

  24. Sepang 8 Hours: Canepa wins after vd Mark, di Meglio clash WWW.CRASH.NET An iron-man effort by Niccolo Canepa carried the #7 YART Yamaha to victory in a rain-shortened inaugural Sepang 8 Hours, round two of the FIM...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja