Jump to content

Moto Zajednica

filipfg

Članovi
  • Broj tema i poruka

    779
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: filipfg

  1. Kolega @grafigo i ja napravili turu do kucice na Drini, prelepa priroda, asfalt je za gs-a i afriku
  2. E pa to zanimalo, pored puta je extra. Ajde ako budes hteo javi, pa kad prolazim kroz Valjevo da se nadjemo.
  3. Sutra neko? I jel tamo mora neki off road ili ne? Kućica na Drini — Vikipedija, slobodna enciklopedija SR.M.WIKIPEDIA.ORG
  4. Treba otvoriti jedan youtube kanal naziv "bahatost" ili slicno(da ne bude bas bahati mamlazi), i da se ostavi ovde password kanala pa da svako moze da se loguje i da svi kacimo zajedno na jednom mestu
  5. Par sa prvih strana, mrzi me da klikcem dalje
  6. filipfg

    BMW S1000XR

    Citao sam na XR forumu da mnogima odlazi zadnji amortizer, bmw masivno menjao za one u garanciji, pa eto
  7. Dovi car isto sa 10og na drugo mesto
  8. Ma covek je sa druge planete...
  9. Trka pocela, 60 sek kasnije, Markez vec 100 metra ispred drugog kakva smorina vise gledati
  10. Klasika, ali opet nadji nov kompletniji motor za 7-8k od Stroma
  11. filipfg

    NC750X 2016

    Pilot road 5 isto preko bele po gradu kliza
  12. Rosi i kad se penzionise zaradjivace skoro priblizno kao i do sada, da li stvarno ljudi misle da on vozi najvise zbog para... da se trosi sa 40 godina sa klincima koji su po 20 godina mladji od njega, covek napravio krug 1:58, jednostavno voli i to ceo zivot radi i u krvi mu je, nije lako napustiti sve to. Da je on nama ziv i zdrav i da vozi jos mnogo godina, eventualno da se skloni iz fabricke ekipe i pusti neke mladje klince
  13. Dzabe sve, ima samo par staza gde oni mogu da budu konkuretni sa Hondom pa da dodje do ovih situacija gde Dovi izadje kao pobednik u 90% slucajeva. Valjda je za sad skor 5-1
  14. Preneo sam iskustvo ovih sa aliexpresa, nemam pojma kakvi su njegovi, dal su to ti ili normalnog kvaliteta, zato sam se izvinio kolegi da ne shvati pogresno.
  15. Aj trazicu mu da slika. Izvini nemoj da mislis da nesto bombardujem oglas, ako smeta obrisacu svoje postove, samo sam izrazio brigu da ljudi porazmisle, jos jednom kazem izolovan slucaj sto naravno nista ne mora da znaci jer ima mali milion ljudi kojima nije puko a sa aliexpresa je.
  16. Da puklo drugaru, i izgubio kontrolu pao, polomio ruku. Nije bio off road. Ok izolovan slucaj, ali treba porazmisliti.
  17. Iskreno bih vam savetovao da ne stavljate na nekim bitnim mestima na motoru, kao sto je ovaj(korman), stvari sa aliexpresa. Ok plastike i ostalo to moze, ali ovo vam direktno utice na bezbednost i taj materijal mora biti kvalitetno i pravilno odradjen, jer ne daj Boze da nesto pukne/polomi se...
  18. filipfg

    NC750X 2016

    A i realno jel ima neko da nije nekad pao, ja nisam do sad upoznao takvog, verovatno ima ali su retki
  19. A neke trke iz 2019 pusta, tako da verovatno su linkovi ovi stariji mtrvi. Ako neko ima pozivnicu za ovaj tracker bilo bi extra
  20. Ej pa nece probao da pustim austriu 2018 dobijam error code 224003, a one linkove na torentu i g drive sto daju, pise fajlovi vise ne postoje
  21. Ima li neko neki sajt sa arhivama trka unazad npr 5 godina? Gledao bih tipa Austria prosle godine Znam da ima na motogp com
  22. Jovan brat kao da uploaduje slike sa 56k modemom
  23. Daj brate kaci da vidimo taj lean angle 66 stepeni aka markez style
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja