Jump to content

Moto Zajednica

filipfg

Članovi
  • Broj tema i poruka

    779
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: filipfg

  1. Tako to obicne ide u zivotu, dok jednom se ne smrkne drugom ne moze da svane.
  2. Epilog, propustice 5 trka, i onda na preostalih koliko ostane 7-8, sve ce pobediti i osvojiti sampionat.
  3. Mislim da je gospodin Pedrosa sa skeletonom prepelice dokazao da covek moze 800 puta da se operise i da dalje vozi
  4. I ja mislim da je zglob jer kad se podigao nije saku mogao da pomeri, a vidi kako ga je opalio i motor na kraju. I kad je seo ispod suncobrana tacno se za zglob uhvatio MotoGP WWW.MOTOGP.COM The World Champion's hard work carving through the field came to an end with a nasty looking crash
  5. Nisu ni prikazali ili ja nisam video sta mu se desilo, izleteo sam ili mu se motor zeznuo
  6. Ja da sam radio to sto je on radio u svojoj prvoj sezoni, zubima bih grizao i busio gumu od srece uzivo
  7. Ova trka je samo pokazala da je covek najbolji svih vremena, sta on radi sa ostalima sprda se
  8. I Morbideli zamalo da omasti, pa ova trka nije mogla bolja biti
  9. Ma drugog univerzuma ovo nije normalno...
  10. Ma nema sta, za razliku od one dvojice glavnih sto prenose je cale, ali su ovi sa motoamerica level iznad njega. Da dobar mu je kanal moto vudu ima super stvari
  11. Sajmon je dobar sto se tice znanja, ali lik zna isto da se pogubi kad nesto krene da objasnjava ode cesto presiroko, ili zaboravi o cemu je pricao
  12. Inace na temu komentatora, jedine likove koje mogu da slusam su ovi iz MotoAmerica... Ljudi prvo imaju tehnickog znanja a drugo znaju da prenose. Za razliku od ovog debeljka sa moto gpa koji samo zna da kaze"look at the power od Ducati"
  13. Pao na treningu jutros
  14. Pazi to sam i ja pomislio, ali gledajuci juce i danas trening on kad se zagreva bukvalno je lik uspravan kao drvo
  15. Od danas, ocito obara vise nego Dovi, tako da onaj iz Mishelina sto je izjavio ocito nema veze sa vezom
  16. Vidim ja bice mesta za tebe u Petronasu sledece godine, da pomognes dedi da osvoji tu famoznu desetu titulu
  17. Au pa to je bas mnogo velika razlika, onda je sve jasno. Na tu temu MotoGP, Taramasso: "some Rossi's tyre problems are caused by his WWW.GPONE.COM MotoGP: The Michelin manager: "Valentino leans out of the bike less...
  18. Pa znam ali pazi nije bila tolika nenormalna razlika u temp. fp3 je poceo u 10h a on je napravio to vreme pri kraju, znaci u 11. Tri sata kasnije, ispala
  19. Rosi u FP3 napravio pola sekunde brze nego u Q2, bas je omanuo
  20. Ne znam ko je mogao da odvali da je covek preprodavac kad ocigledno ako se obrati paznja covek bude u minusu sa motorom koji nakon toga proda. Podrska sa kolegu NFS-a, cekamo novu temu za novu masinu
  21. Prvih 20 razmak manji od 1 sekunde, sjajno!
  22. Bio ja skoro. Motori mogu samo utorkom i cetvrtkom cini mi se. Plati se ceo dan, ako nema nikoga vozis kad hoces. Ako ima nekog ko vozi karting, onda te ubace u rotaciju, vozis 10 min i tako na svakih sat vremena po 10min.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja