Jump to content

Moto Zajednica

filipfg

Članovi
  • Broj tema i poruka

    779
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: filipfg

  1. To sto pise na motoru ili upustvu, je za odredjeni model gume koji je tada stavljen u trenutku kada je motor sklopljen(a to je najverovatnije pre 15 godina) i tog modela gume vise ni nema. Preporucujem ovaj video, suma sumarum treba eksperimentisati i naci za sebe odgovarajuci pritisak. Manji pritisak veci grip, veci pritisak manji grip ali bolje upravljanje motora sa jedne na drugu stranu
  2. Svako bi tako odreagovao, kad ne znas sta se izdesavalo a vidis pored nekog ko mislis da te je srusio, ulozi su veliki, boris se za sampionat, adreanalin, emocije, dajes svojih 110%. Samo treba malo mozga da se to ukapira, a ne odmah da kazes da je neko slepac
  3. A najgore od svega su cene, tipa 2002. - 2003. godiste preko 3000evra, sacuvaj me Boze
  4. Aj napravis meni jedan
  5. A ne to je onaj naucnik sto vozi Versysa 650 i predje sa jednim rezervoarom 600km
  6. Meni brate ne secka, mozda treba ti se nasteluje nesto, znaci cetvrta 2000 obrtaja bez problema... Moj je 2008. God
  7. Honda uvek u srcu, prva ljubav zaborava nema
  8. Ima u ovim njegovim oglasima i po neki motor
  9. Ma kod nas radi ovo iz teksta Preporučljivo je zamijeniti:Dio mjenjača koji se odnosi na izmjenu brzina - birač, komplet za spojku, metalne i radne ploče te opruge, gumice ventila, pogonski lanac i lančanike
  10. Jeste sex ja sam rodio mecku dok sam odvio filter, ali sam i realno amater za te stvari. Pravi sex dolazi kad treba svecice da se menjaju videces
  11. Veliki bandit ima jednu losu manu, a to je prednji kraj, nenormalno je tezak(nema veze sa samom tezinom motora, probao sam i teze pa nisu imali taj osecaj) i ima tendenciju da se "uvija" dok si u krivini, ne znam koji drugi izraz bih upotrebio. Po meni ovo je must have mod, ima ga verovatno i na nekim evropskim sajtovima osim ovde: Holeshot Performance Products, Inc. WWW.HOLESHOT.COM Performance Aftermarket Parts Manufacturer
  12. Cestitam, dobrodosao u klub! Ima da pevas posle tdm-a
  13. Mislim da se predaleko otislo sa forama i salama o vozacima gs-a... ovo je bas pogresan trenutak komentarisati nesto takvo.
  14. Dodji vozi po Beogradskim guzvama pola sata pa da vidimo Ali svakako nije za to motor i meni bandit prokuva u ovom ogromnom selu
  15. Kolega znam da prolazis kroz tezak period, ali ovde se ne bih slozio sa tobom. Ako smo 100% sigurni da je majstor uradio odnosno nije uradio to sto je trebalo, nekim "metodama" mu se treba stati na put. Zasto? Pa zato sto mozda zbog svoje nestrucnosti bude ubio nekoga. Nije on majstor za ves masine, pa ono koga briga sta moze da se desi...
  16. Ima cunjeva, ali su oni mali ako se fokusiras mozda ih i primetis na zemlji Najbolji su oni veliki cunjevi, ali problem je to doneti do lokacije, morao bi neko autom da dodje i donese to... ove male potrpamo u kofer
  17. Od sinoc, kolega snimio
  18. Kolege zamolio bih vas da, s obzirom da vezbamo kocenje na ovim vezbama, da se pogleda ovaj klip(jeste malo duzi ali sve je lepo objasnjeno), posebno deo koji se odnosi na panicno kocenje i doziranje prednje kocnice. Takodje budite svesni da su padovi na poligonu moguci kad se vezba, iz tog razloga preporucujem da imate ugradjene crash barove, spasice vam motor.
  19. Drugari, Petak(28.08) od 20h vezbamo. Lokacija https://goo.gl/maps/LN6Q2wNvHpZxasWc7
  20. Nije problem, pisacemo i ovde kad se bude islo
  21. Yamaha da plati par miliona za inzinjere iz Suzukija, jer ocigledno inline 4 motor moze da izvuce jos brzine na pravcima, a ne kako nam PR Yamahe puni glavu
  22. Inace sad slusam Pola, kaze da je pokusao da blokira Jack-a jer je mislio da je ovaj na +0, kazem da su ga zestoko zajebali
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja