To sto pise na motoru ili upustvu, je za odredjeni model gume koji je tada stavljen u trenutku kada je motor sklopljen(a to je najverovatnije pre 15 godina) i tog modela gume vise ni nema.
Preporucujem ovaj video, suma sumarum treba eksperimentisati i naci za sebe odgovarajuci pritisak. Manji pritisak veci grip, veci pritisak manji grip ali bolje upravljanje motora sa jedne na drugu stranu
Svako bi tako odreagovao, kad ne znas sta se izdesavalo a vidis pored nekog ko mislis da te je srusio, ulozi su veliki, boris se za sampionat, adreanalin, emocije, dajes svojih 110%.
Samo treba malo mozga da se to ukapira, a ne odmah da kazes da je neko slepac
Ma kod nas radi ovo iz teksta
Preporučljivo je zamijeniti:Dio mjenjača koji se odnosi na izmjenu brzina - birač, komplet za spojku, metalne i radne ploče te opruge, gumice ventila, pogonski lanac i lančanike
Veliki bandit ima jednu losu manu, a to je prednji kraj, nenormalno je tezak(nema veze sa samom tezinom motora, probao sam i teze pa nisu imali taj osecaj) i ima tendenciju da se "uvija" dok si u krivini, ne znam koji drugi izraz bih upotrebio.
Po meni ovo je must have mod, ima ga verovatno i na nekim evropskim sajtovima osim ovde:
Holeshot Performance Products, Inc.
WWW.HOLESHOT.COM
Performance Aftermarket Parts Manufacturer
Kolega znam da prolazis kroz tezak period, ali ovde se ne bih slozio sa tobom.
Ako smo 100% sigurni da je majstor uradio odnosno nije uradio to sto je trebalo, nekim "metodama" mu se treba stati na put.
Zasto? Pa zato sto mozda zbog svoje nestrucnosti bude ubio nekoga. Nije on majstor za ves masine, pa ono koga briga sta moze da se desi...
Ima cunjeva, ali su oni mali ako se fokusiras mozda ih i primetis na zemlji
Najbolji su oni veliki cunjevi, ali problem je to doneti do lokacije, morao bi neko autom da dodje i donese to... ove male potrpamo u kofer
Kolege zamolio bih vas da, s obzirom da vezbamo kocenje na ovim vezbama, da se pogleda ovaj klip(jeste malo duzi ali sve je lepo objasnjeno), posebno deo koji se odnosi na panicno kocenje i doziranje prednje kocnice.
Takodje budite svesni da su padovi na poligonu moguci kad se vezba, iz tog razloga preporucujem da imate ugradjene crash barove, spasice vam motor.
Yamaha da plati par miliona za inzinjere iz Suzukija, jer ocigledno inline 4 motor moze da izvuce jos brzine na pravcima, a ne kako nam PR Yamahe puni glavu