Jump to content

Moto Zajednica

vasa.93

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1395
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: vasa.93

  1. Ima li vas, Nišlije? Ja ne vozim maksi, ali dobro bi mi došlo društvo za vožnju. Za sada uglavom teram sam. Mada svaki put naiđem na ljude koji voze u grupama. Danas bio do Zavojskog jezera i naišao barem na 3 grupe bajkera. Jednu grupu od troje ljudi sreo kod pekare Čair, druga je bila nešto veća - 7-8 bajkera sigurno, sreo ih kod kružnog kod Stop shop-a. Zatim sam u Sićevačkoj klisuri sreo još jednu grupicu od barem 5-6 bajkera. I bilo je još, sigurno. Ima li da je neko sa foruma bio u nekoj od tih grupa?
  2. Skinuo sam torbu ubrzo posle postavljanja. Pomalo mi je nezgodno, a i ne naleže lepo na tank. Tj. naleže, ali tako da se iznutra celom površinom napravi planina od tanka ispod, pa ne može da služi za ono što je bila osnovna namena (foto aparat pre svega) A i klizala mi je naniže, prema meni, i to mi je smetalo po malo. Nekako mi je glomazna... Mada, daću joj još jednu šansu sutra, pa ćemo da vidimo već.
  3. Sa današnje vožnje. Zavojsko jezero kod Pirota. Put od Pirota do jezera je mnoooogo dobar za vožnju.
  4. Naravno, naravno. Niti sam se ja javio da ih kudim odmah (mada je možda tako ispalo). Više je bilo u smislu 'gle šta mi se dogodilo'.
  5. Pa ne bih rekao baš. Uneo sam rutu od Niša do Knjaževca. Postoje bar neke tri alternative koje Google Maps nudi: Kurviger je uvek prikazivao ovu drugu od 61,1km, čak i za Fastest route. E sad, moguće da sam ja pogrešno razumeo termin "Fastest route". Ja sam shvatio da se tu jednostavno traži najbrža ruta, nezavisno od krivina. Ali izgleda da nije tako. Ali nije ni bitno, za krivudave puteve radi kako valja.
  6. Ja isprobao na 5min, i za sve tri opcije (Fastest, Curvy i Extra curvy route) mi prikazao istu rutu.
  7. Ja vidim jedan veoma praktičan razlog za spajanje tema - izbegavanje pravljenja od foruma youtube linkovanjem svakog novog klipa. Za tu svrhu služi Subscribe na yt, a ovde je dovoljno predstaviti kanal i eventualno izdvojiti neki video s vremena na vreme.
  8. Naslov kaže '+ ploča'.
  9. I hoće li biti kiše ili neće? Koliko vidim, moglo bi da se vozi.
    1. Blekfleg

      Blekfleg

      To je i hteo da uradi :lol2:

    2. Milanče019

      Milanče019

      Hahahahahaha al ga je upakovao svaka mu cast :lol3:

       

  10. Ma, ako ne ovog vikenda, prvog sledećeg kad bude zaista lepo vreme krećem sigurno.
  11. Hah, i ja planirao ovog vikenda sličnu turu. Ja polazim iz Niša, pa sam definitivno odlučio da ovo bude u dva dana. Što se smeštaja tiče, ja sam planirao da odsednem u Etno kompleksu "Kapetan Mišin breg": https://www.booking.com/hotel/rs/etno-kompleks-kapetan-misin-breg.sr.html 15€ je noćenje sa doručkom, a i lokacija je odlična. Mada, jedino se zbog vremena premišljam još uvek. :|
  12. America je bila treća trka, a druga je bila Argentina.
  13. Da, da, odlična borba.
  14. Radio je kada sam okačio link, radio jutros, a radi vala i sada. Obrati pažnju na to da ima dva strima (uokvireno na slici), pa možda jedan od ta dva nije radio u momentu kada si probao.
  15. Mislim da slika ovog golfa dovoljno govori. :|
  16. Evo ga domaći live stream: http://www.stream2watch.cc/live-television/serbia/sport-klub-3-live-stream
  17. Elem, uzeo sam torbu Kappa LH200 od kolege sa foruma. Torbu sam manje više jednostavno pričvrstio, ali moram da priznam da mi je u početku bilo pomalo nezgodno za vožnju tako. Poslaću slike neki dan.
  18. Dobrodošli. TDM Srbija tema je na sledećoj lokaciji: Motocikli -> Touring ->TDM Srbija ili na linku https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/32062-tdm-srbija/page-284#entry1960506 Što se tiče oglasa, oglase mogu da postavljaju samo članovi koji imaju preko 100 postova.
  19. Kako ko, pa Doktor.
  20. vasa.93

    LS2 F322

    Daj link?
  21. Al' će da popadaju ovi na kladionici.
  22. Kupljeno.
  23. Meni ovo deluje kao neka žešća zajebancija. Čemu čunjevi, što su svi onako zbunjeni posle pada? Rekao bih da su samo greškom usnimili ovaj pad, pa kao ajd' da izreklamiraju jaknu ili da povade ovog lika da je kao namerno pao.
  24. Pa cvrc, nemaju baš ništa od ovih torbi koje su navodno na akciji.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja