Jump to content

Moto Zajednica

Zlatko LA

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1327
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zlatko LA

  1. Meni je ona jedna 12mm, a glavne dve su 18 i 19mm.
  2. Na moto skupu u Vucju sad u subotu, dosao prijatelj kojem sam prodao CM-a, prednje vile i dalje imaju odlican sjaj. A da ta Honda sada ima 45000 na satu, a uzeo je na 32000 kolko se ja secam.
  3. Hvala Nenade. Na staroj Hondi sam taj sraf farbao bronzom i izgledalo je lepo. Vise bi voleo da nadjem sad ove kapice, ali ne znam gde da ih potrazim. Neverovatna stvar kako se aluminijum lako polira, da li zato sto je Honda ili je nesto drugo.
  4. Konacno sam danas dobio vremena da Remus-u vratim stari sjaj, a prednjim vilama novi. Sve rucno, i na kraju izgleda super. Naravno, vodene smirgle, purol pasta i pamucne krpe.
  5. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Ruku na srce ne idem bas cesto gore, ali po onome sto sam video danas izgleda mi sasvim normalno. Bas je prijatna temperatura, ali brate komarci ubijaju, ima ih previse.
  6. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Dobrodosao druze, drago mi je da se ova tema prosirava, ali se trudi da delis sa nama sve sto uradis. Polako, ne moras bas svu estetiku da radis preko leta, sredi motor mehanicki i gledaj da iskoristis leto. Zima je vreme sredjivanja estetike.
  7. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Danas voznja do Vlasinskog jezera, preko Vladicinog Hana, Surdulice, pa nazad preko Crne Trave. Stari auto put do Vladicinog Hana je prava stvar, maksimalno rasterecen, kao stvoren za uzivanje. A ujedno i odusevljenje za ovih Hondinih 500ccm, suvozazicu i mene vuce odlicno, sve vise i vise me odusevljava.
  8. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Slazem se u potpunosti. Pocetna ulaganja su jako bitna stavka, i cesto znaju da budu i veca nego sto se cini na prvi pogled. Mali servis je 50e, da ne pominjemo drugo. A sto je bitno motor je poznat, to je veliki plus.
  9. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    700e amortizeri, na prosecnu platu od 200e (hocu reci 500e ) su veoma skupa stvar. Trenutno Hondu koristim za vikend voznje 50-100km, za sada mi je sve kako treba. Jedina stvar koju cu uskoro promeniti je kofer, minimum 47l mi treba zbog nedostatka prostora za 2 kacige.
  10. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Velika je to cifra, verujem da vredi ali ipak je to mnogo novca.
  11. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Jel sam ja nesto lose pronasao, ili 2 Wilbersa kostaju 600e?
  12. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    To je to, vise nista ne dodajem ni skidam, evo kako izgleda i danju i i kad se reflektuje svetlo. Mislim da nije preterano, a korisno je svakako, cak mi je licno i lepse jer je Honda sama po sebi neobicna zbog oklopa.
  13. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Necu vise obecavam, cak cu neke i skinuti jer su visak. Ostavicu samo ove kod fara, sve ostale idu sa motora. Skinuo sam one sa kofera, ipak su bile previse.
  14. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Ima ih po kineskim radnjama, ali sve imaju onu homologacijsku oznaku, za ove dve "nalepnice" su mi bila potrebna 2 metra, na svaka 3 kvadratica jedan je bez oznaka. A imas i kao traku bez prekida. 100 din je metar. Slazem se u potpunosti, ove crvene napred cu sigurno skinuti jer imam bolju ideju, nadam se da nece niti prenatrpano.
  15. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Slazem se, ali to sam stavio pre ovih belih. Smislicu nesto originalnije, ovo je bilo na brzinu.
  16. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Ovo sam hteo jos kad da uradim, verujem da je nocu korisnije, ali i danju mi se svidja kako izgleda. Pazio sam na detalje i linije.
  17. Bicu iskren kao i uvek, u kuci i cale i ja nosimo 45 broj, pre bih njima poklonio patike. Poklanjao sam stvari koje mi ne trebaju, i uvek cu pokloniti kada imam mogucnosti za to, ali eto sada u ovom trenutku mi vise znace 2500 din jer imam nekoliko stvari koje bih voleo da kupim, veci kofer za motor, soferku za auto koju sam polomio svojom nepaznjom, stitnike za kolena za suvozacicu, itd itd. Tih 20 e uvek moze da odluci presudno u kupovini. Uvek je bilo 100 ljudi 100 cudi, neko razume neko ne. Hvala na razumevanju patike vise nisu na prodaju.
  18. Ispada tako a nije, patike su oprane i potpuno ciste.
  19. 2500 din. Zaista lagane i udobne patike.
  20. Zlatko LA

    Nike patike 45

    Prodajem patike u odlicnom stanju, sve se vidi na slikama. Jedino sto je meni smetalo je ova 'svetla fleka' koja je konstantno na levoj platici. Nigde nisu pocepane i slicno. Cena 3000 dinara.
  21. Veliko hvala kolegi @Simon69 za ovako ocuvane felne, on je primer kako forum i kolege saradjuju i funkcionisu.
  22. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Evo i snimka, naravno koliko toliko je telefon zabelezio zvuk, neuporedivo je bolje uzivo.
  23. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Malo uocljivosti uvek vredi, juce sam se malo igrao sa trakama, nije nesto estetski ali barem udara u oci. Snimio sam i klip zvuka motora ali nemam vremena da postavim na YT, nadam se da cu veceras i to uraditi.
  24. Kupujem alu felne za Renault Kangoo 4x100, mada to je mahom isto sa drugih modela. Ponudite ako neko nesto ima, pozeljno bi bilo sa gumama.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja