Jump to content

Moto Zajednica

Zlatko LA

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1327
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zlatko LA

  1. A jel ta neka trula visnja losa boja? Ne, ne razumem poentu ove tvoje recenice. Salu na stranu, znas vec sta mislim o tvom banditu, pa sam cak i morao da iskopiram nesto sa njega. Nekako mi sve lepsi i lepsi. I Aprilia mi takodje izgleda mazeno i pazeno, nek te sluzi kao CM 125!
  2. Da objasnim celu situaciju. Prijatelj prodaje felne od gore navedenog modela, problem je taj sto se one nalaze u Francuskoj, ako nekome trebaju za konkretno ovaj motor ili neku preradu, ja mogu da ih donesem u Srbiju 3. oktobra jer tad dolazim kuci, do tad ce oglas ujedno i trajati jer necu da ih nosim sa sobom bez potrebe. Sve sa slika ide u kompletu (diskovi, gume i lancanik), mogu da slikam bilo koji detalj koji vama bude potreban radi boljeg uvida u stanje. Nisam preprodavac, oglas ce biti samo na forumu. Cena je 60 eura za obe felne. Opet ponavljam da oglas traje do 3. Oktobra.
  3. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Uzecu sigurno jedan par, samo bi bilo idealno da neko od kolega ko je stavljao na svom CB-u kaze gde je ili sa kog linka narucio, da ne lutam i eventualno narucim pogresne.
  4. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Jel neko menjao poluge kvacila i prednje kocnice? Narucio bih sa alija one stelujuce, pa me zanima jel to neki standard ili ima posebno za CB?
  5. Svaka cast za ove dodatke, mislim da ce to Yamaha uzeti za razmatranje na novijim modelima. Vise volim i cenim kreativnost i izlaz iz trenutne nepozeljne situacije, nego tras pare za novu plastiku.
  6. U zdravlju da ti njega vozis i da te lepo sluzi, ali ti zelim da NIKAD vise ne kupujes motor na ovaj nacin, nego lepo da dodjes do novca na neki drugi bolji nacin.
  7. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Kolege, PC26 je proizvodnja CB-a Japanu, PC32 u Italiji, koliko znam 97. sa diskom pozadi je komplet sklapana u Italiji i nosi oznaku PC32 i na motoru i na sasiji, moja je 97. sa dobosem pozadi i ima oznaku sasije PC32, dok je oznaka motora PC26. Da li to znaci da je motor sastavljan u Japanu, a ostatak u Italiji? Cisto da razjasnimo, ako vec neko nije pitao pre mene.
  8. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Hvala druze iskreno se i trudim da izgleda tako jer prodaja ne dolazi u obzir. Svi su papiri gotovi i danas ce i zvanicno biti na mom imenu. Kolega Darko je jedan od retkih koji mi je omogucio da motor vozim godinu dana da ne bih pravio dodatne troskove jer je motor bio registrovan tek nedelju dana, i ovim putem ga pozdravljam, to je je jedan od razloga zasto je najbolje kupiti motor sa foruma.
  9. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Vidi se da je dosta ocuvana, predpostavljam da ova boja jos lepse izgleda na suncu. Jedino mi izduv i ovaj nosac pozadi nekako odskacu od cele celine (opet moje misljenje, ne zameri). Ako to zanemarim onda je tip top! Ako planiras da je cuvas na duze vreme, onda mozes i sediste uraditi, mnogo dobra stvar veruj mi. Po meni je greota prodati dobro ocuvanog CB-a, neverovatno dobra masina generalno gledano. Da izbacim i ja nesto od skorije vreme, nemam mnogo vremena da je vozim zbog posla, godisnjeg odmora i svega ostalog. Valjda ce nas jesen dobro posluziti, ako vec leto i nije nesto. Inace volim kad u temi ima dosta slika, interesuje me da vidim sta kolege voze.
  10. Kad mu Nile odradi "upgrade". Malo sale nije na odmetu.
  11. Suzuki Devil od sad.
  12. Iskreno, meni SV u S varijanti izgleda kao bilder koji ne radi noge (stvar ukusa, da me ne shvatis pogresno), sa ovim si mu dao noge Roberta Carlosa! Svaka cast, neuporedivo je lepse sada, jednostavno svaka cast.
  13. Pogledaj na KP, ako juris original to je nesto drugo, ali mozes bilo koje druge (verujem da su vecina univerzalni) koji ti se dopadaju najvise, najbitnija je licna satisfakcija.
  14. Napravljeno od starih zapreznih kola, etno garnitura.
  15. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Tek pre neko vece dok je bila u N varijanti i vozim se uvece kao i uvek u jakni i farmerkama, kaciga i rukavice, brate smrzo sam se kao da je decembar. Sutra ujutru cim sam ustao vratio sam sve na svoje mesto. Oklopi su iz raja izasli!
  16. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Hvala puno prijatelju trudim se da bute takva, ja sam imao srecu kada sam odlucio da je uzmem, tada je imao i dobar izbor, cak dve sa oklopima (ova moja i jos jedna zelena), ali sada su prava retkost.
  17. Srecno prijatelju, izgleda prelepo, sto kaze kolega gore neverovatno je ocuvan. A sta je bilo sa Hondom, ako smem da pitam?
  18. Zlatko LA

    Kaciga "L"

    Najbolje je ako imas mogucnost da probas. Ja sam narucio u Barelu, preko interneta, jednostavno sam izmerio obim i u oba slucaja sam pogodio u milimetar. Dobra stvar je da mozes da vratis ako velicina ne odgovara. Srecna kupovina.
  19. Zlatko LA

    Kaciga "L"

    Pogledaj MT kacige, imam je zato ti i preporucujem. Za te pare je odlicna. Imam MT Blade Boss, devojka nosi Targo i prezadovoljni smo. Ali, tvoje pare, tvoj izbor.
  20. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Kisa ne prestaje poslednjih nekoliko dana, te sam odlucio da vratim oklope i pozabavim se poliranjem celog motora. Iskreno, N verzija mi uopste ne odgovara, vetar ubija na ovom motoru (verovatno kao i svaki Naked). Oprao sam motor do detalja, ocistio i podmazao lanac, i sta drugo da se radi? Oko 350 dinara je 100 grama fine paste za poliranje, oko 2 sata ulozenog truda, dve pamucne krpe i to je to. Zaboravio sam da slikam Before, ali After je ocigledan. Pasta resava sve sitne ogrebotine od pranja i slicno. I mogu da kazem da sam prezadovoljan konacnim rezultatom. Cak je i kosacica dobila svoj tretman.
  21. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Ja sam imao na mom motoru zadnju 130/70 kada sam ga kupio, kako ja nisam agresivan vozac nije mi pravilo nikakvih problema, ali je moja guma bila izuzetno losa pa sam stavio nove. Kada sam stavio novu gumu 130/80, plus preradjeno sediste je poviseno za koji santimetar, tek tad mi je motor bas odgovarao kako treba. Neka neko ko ima iskustva sa tim bolje prokomentarise, mozda i manja guma i manji amortizeri rese problem kod vas.
  22. Bolje auspuh u ruci, nego bicikla u radnji. Zenu ces nekako i naterati da te razume, ali dokazi detetu da je auspuh hitnija investicija od bicikla.
  23. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Eee to i meni ide u oci, ali trenutno nisam imao drugi izbor, za neki dan uzimam bas kakve odgovaraju.
  24. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Stavljen je i ovaj nastavak, sem vizuelnog, ima i funkcionalnog znacaja.
  25. Nisam Igor, ali mogu da pomognem. Vidjao sam na Kupujem Prodajem, oko 1000 din mislim da je, e sad imas i u Loisu, ali tamo ne znam kakva je cena.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja