Jump to content

Moto Zajednica

Zlatko LA

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1327
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zlatko LA

  1. Napravio postolje ili kako već da ga nazovem, ne volim da lepim nalepnicu na neki deo od motora. Ovako je čini mi se najbolje rešenje. Nisam stigao i drugi šraf da ispoliram. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Registrovan, sa malim zakašnjenjem zbog obaveza. Naravno tehnicki uradjen sa nosačem i koferom. Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Kada je Bog raznosio dobre polovne motore izgleda da mu se 'dzak' pocepao u Kragujevcu. Srecna prodaja druze, skuter izgleda fenomenalno.
  4. Zar bas mora original, ima na KP oni u raznim bojama. A verujem da se uklapaju od većinu Yamahinih modela. Tako da okrenite par brojeva od ovih sto prodaju delove i verujem da ce biti uspešna potraga. Tako sam ja za čep.
  5. Nešo imam ja tapetara kod mene u komšiluku, mogu da ga pitam može li da se uradi nešto preko slika i uz objašnjenje. Ako treba samo reci i idem do njega. Ekstra lik, prvi T12 sam od njega uzeo.
  6. Nisam znao da je čep toliko skup. Ali dobro našao sam ga dosta povoljno zajedno sa migavcima. Čep je od R1 a migavci od R6 tako da znate ako kojim slučajem zatreba. Migavci su prednji pa je trebala mala prepravka da se uradi, meni lično su lepši od onih duzih sto fabricki idu pozadi. Razlika sa ovim zamenskim je neuporediva. Zamenjen je antifriz, komplet sredjene vile, zamenjeno ulje u kocnicama. Naručene su svećice i to je to za sada. Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Kolege kupio bih čep za ulje, ovaj je malo okrznut, ako neko ima ili zna nekoga neka preporuci slobodno. Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Ako se ne varam mislim da je oko 1700 dinara.
  9. Ralica je iz raja izašla! Jedva čekam da napravim nosače i ofarbam u boji motora. Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. A mogli smo zajedno na burek, eeee da smo znali. Ja bih častio. Izvinjavam se za fotografiju, znam da nije tema za ovaj model, prilažem je kao dokaz. Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Radiće se ovih dana, hvala kolegama koji su slikali svoje ralice i nosače (na njihovim motorima ili se ne poklapa ralica ili sam motor) ali ako neko moze da baci neku fotku konkretno na ovaj model i ovakvu ralicu bilo bi od koristi. Na redu je blatobran pozadi, a pre njega registracija. Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Dajte ljudi da nadjemo motor čoveku, dolazim u iskušenje da prodam Fazera.
  13. Ja i Fazera računam kao da je bio tvoj ali nisi imao vremena da ga središ u detalje. F4 mi najlepsi i ujedno jedini R motor koji bih voleo da imam, bas ta kolor sema (crveno, plava, bela) su broj 1 na tom motoru.
  14. Jeste, to je ulaz u moje selo. Uvek tu pavim dobre fotografije u ovo doba godine. Wallpaper mi je na računaru. Razmisljam kako bi mu stajala ralica, cini mi se da bi uradio pravu stvar, jos uvek se dvoumim.
  15. Jos uvek se upoznajemo polako, ali kako sam kupio motor na nevidjeno slobodno mogu reci da je kao “izlijen” po mojim merama. Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. Jesu li prodate čizme?
  17. Pre skoro mesec dana sam imao temu “Kupujem motor”, gde je ovaj lepotan bio tada evo gledam slike i pitam se? Zelim ti srećnu prodaju, stvarno lep Hornet.
  18. Markone, ako neko od kolega i Nisa ne moze pre ja bih mogao u nedelju da predjem do tamo da pogledam onog Bandita.
  19. Slažem se, jedan od lepših SV-a.
  20. Bubanj je prodat u kompletu, otišao je u ruke mladog bubnjara sto mi je veoma drago.
  21. Danas sam našao neki višak u radionici, pa sam odlučio da od toga napravim produžetak za prednji blatobran. Blatobran za bicikl pretvaram u produžetak blatobrana za motor. Proverio sam kako radi i zadovoljan sam rezultatom. A da, ujedno sam testirao nosač kofera, videćete u priloženom. Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Prodato.
  23. Kolega @Drelens mi je poslao pp i rekao da je ovo nosac za Suzuki GSR 600, kada sam malo pretražio internet to je za model od 2006-2011. Ovo ce mozda nekome znaciti, jer ne bih ovde da pišem cenu novog nosaca, to možete i sami proveriti. Dakle, prodajem nosac kofera za Suzuki GSR 2006-2011.
  24. Tako je i kod tebe bas sam pogledao. Sigurno cu nesto staviti na uglovima, vec imam ideju kako cu uraditi. Na Hondi je isto ovako bilo i nikada nisam imao problema.
  25. Neka da vidim kako se ponaša, ako treba eventualno neka ispravka. Sledeće sto bih voleo je ralica, ali nikada uzivo nisam video kako se ona kači, tj kakve nosače napraviti za nju.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja