Jump to content

Moto Zajednica

Zlatko LA

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1327
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zlatko LA

  1. Cinele su skroz ok, samo sam ih probao i cak sam bio iznenadjen kako rade. Cini mi se da sam na KP ride video za 6000 din polovnu.
  2. Jesam razmisljao, ali iskren da budem pre bih to dao u kompletu pa ko ima volje neka raspari. Po svim mojim nekim proracunima ispada vise na raspar, ali pre bih da usrecim nekog sa celim kompletom.
  3. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Ja sam na mom motoru vec imao uradjen nosac, Seba mi je odradio za bocne nosace okvire, sve ostalo smo ćale i ja odradili kuci. Kontaktiraj ti majstora, mozda postoji mogucnost da vec ima sablonski nosac tako da ne moras u Bg samo zbog toga.
  4. Ja cu ove godine prvo sipati ovo vec otvoreno ulje, tako da cu za sledecu zamenu ostaviti ‘novo’.
  5. Nisam ni ja verovao ali tako je kako je. Cudna neka masina, voli da se kupa u ulju.
  6. Nece stici, staje tacno 3,1l. Ako uzmem 2l to je malo. A inace 2 sezone sam vozio sa tim uljem i nije ga trosio, iskren da budem nisam ni presao puno. Razmisljao sam da promenim marku ulja ali zbog ovog ‘viska’ cu ostati na starom.
  7. Tako sam i mislio, u startu 1500 din manje.
  8. Kolege, imam skoro ceo litar Motula 5100, kupio sam 4l zbog toga sto u moj motor staje 3,1l. Otvoreno je pre dve godine nakon toga uredno zatvoreno i ostavljeno. Moje pitanje glasi smem li koristiti to ulje i kupiti 3l, ili je bolje da ponovo uzmem 4l?
  9. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    U mojoj servisnoj knjizi je uvek islo 10w40, ja sam takodje nastavio. Ove godine bih samo promenio marku ulja nista vise.
  10. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Ove godine bi sipao Repsol ulje, imate li iskustvo sa tim uljem u CB-u? Do sad sam koristio Motul 5100 10w40, koje bi Repsol ulje bilo slicno ovom Motulu?
  11. Dajem i par novih palica uz bubanj. Konkretno ovaj primerak ce trajati duze od bilo kog novog seta u tom cenovnom rangu. Da ne upoedjujem set cinela koji idu uz ovaj bubanj u odnosu na to sto se dobija uz novi set.
  12. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Koliko ja znam na N verziji ima natpis na repu, kao i na mojoj verziji, dok na S varijanti jos uvek nisam video oznake na repu.
  13. Zlatko LA

    HONDA CB 500

    Stvarno prelepa nema sta, vidi se da je dobro cuvana. U zdravlju da je vozis. Nego reci cime je ofarban izduv?
  14. Kod ovog primerka su ivice skroz ok, nema on nekih posebnih mana, jednostavno kao sto kazes da za 300e retko se nalazi set spreman za vezbu. Dobos sam ja sredio skroz i tonski je odlican. Sve u svemu se isplati, jer smatram da pocetnik treba prvo da ima ovakav bubanj pa onda skuplji i bolji, ja sam imao prvo Amati, pa je dosao ovaj Pearl, pa sad imam Yamahu Stage Custom. Isto kao sa motorima, od Tomosa pa na dalje, sve treba da ide svojim tokom.
  15. Stvarno ne znam, to je to sto vidim i mogu da kazem. Naravno najbolje da se pogleda uzivo.
  16. To je unutrasnjost. Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Da akusticni su, ako na to mislis.
  18. Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Prodajem bubnjeve sa slike, ide sve osim duple pedale. Nije nov ali je za vezbu ili pocetnike skroz ok. Za sve informacije mozete me kontaktirati. Zamena moze ali za skuplji, zbog toga i prodajem ovaj. Cena na KP je 350e, za kolege sa foruma je 300e. Made in Taiwan.
  21. Pre neki dan sam ih spakovao, Tomosa sam samo oprao jer on ne zna sta je zima i hladno vreme. Za ovo dvoje fale samo cirade i to je to. Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. 7700115834 To je broj i kad ukucas izbaci klapnu, jeste retka ali mislim da nije nemoguce da se nadje.
  23. Da ne brojim, 20-ak telefona sam danas okrenuo i svi kazu to nigde necu naci. Leskovac smo prvi pretresli, cekamo da jave iz Delmaksa pa onda da trazimo dalje. Stvarno je nezgodno naci ovu klapnu.
  24. Majstor kod kod odrzavam automobile kaze da je bas glavni deo problem, fali celo kuciste i zbog toga je najbolje da se uzme nova. Svi kazu da je ovom benzinskom motoru bas ta klapna problem, tako da je bolje da uzmem novu. Auto nisam platio skupo, ako moze da se racuna i da je kupljen uopste, pa zbog toga cu traziti novu necu biti zalostivan.
  25. To je klapna sa slike, a ovo je auto pre i posle poliranja spreman ceka da se nadje pomenuti deo (naravno majstor sam bio ja). Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja