Jump to content

Moto Zajednica

Momentum

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1063
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Momentum

  1. Neki od vas i dalje zive u nekoj bajci, u kojoj se MotoGP ne vrti oko novca i onoga sto ti naredi onaj ko te placa...
  2. S'obzirom da dukci deru na pravcu, moraju nesto da urade i drugi po tom pitanju. Sad, koliko ce to uticati na zivot agregata, to ce se videti do kraja sezone. Krivo mi zbog Rossija, sto rece Robin, da je bar uspeo zadrzati drugu poziciju, da se jos bolje zamrsi situacija sa poenima.
  3. http://motorsports-stream.com/iframe.php?page=http://motorsports-stream.com/live/motogp-live-stream/channel-1/
  4. 1. Rossi 2. Marquez 3. Pedrosa Za sada mi se cini ovako da ce izgledati poredak
  5. Jel zna neko gde ima nosac za telefon da se nabavi, a da se lako montira na ZX9R? Ne znam gde bi mogao da ga stavim,a trebao bi mi :)

     

    1. Meteorolog

      Meteorolog

      Na primer ovo.

      Kačiš ga na retrovizoru, na primer :D

      Резултат слика за nosac mobilnog

    2. Momentum

      Momentum

      Nasao sam u Temerinu, valjda ce odgovarati

    3. icecool

      icecool

      Kupio sam isti nosac, ali sam morao promeniti držač navigacije pošto ovaj zaklanja pogled na intrument tablu.Koristim TomTom One zbog manjeg gabarita, da mogu fiksirati otprilike na centar a opet kad pada kiša da bude zaklonjen.Malo ostane iskrivljen u levo ali radi sve dobro.Dosta je malo prostora ali sam uspeo namontirati da ničemu nesmeta.Evo par slika kako to izgleda na zx9r c2 1999.

      20190608_191400.jpg

      20190608_191406.jpg

      20190608_191415.jpg

      20190609_115256.jpg

      20190609_115308.jpg

  6. Jer je lepota motora ono sto pobedjuje trke... jes' vala...
  7. Crno dete misli da je zanimljiv
  8. Nezaposlenost je 31% Ne preteruj sale
  9. Welcome. Deder koju sliku masine okaci
  10. Prodato
  11. Au jbt kako je lep. Druze svaka cast i srecna prodaja. Ovo je stvarno extra primerak
  12. Covek me molio da skinem motor sa oglasa, da ga ne bi nekome drugome prodao. Zato sam napisao onaj post "rezervisan motor, ne primam ponude", i kontam to je to. Danas mi poslao poruku, posle svega, "prodaj motor, ili me cekaj". Tako da eto, motor je opet u oglasima
  13. Zbog neozbiljnosti kupca, motor je ponovo na prodaju. Covek nije "dobio novce" koje je trebao dati za Hondu... Cena je 1400e
  14. Motor je rezervisan, ne primam ponude vise. Hvala svima koji su se interesovali
  15. Uh sto mrzim ovoliku pauzu u sezoni...
  16. Pa 60 bi trebalo da je 4XL, znaci moj i tvoj gabarit
  17. Evo i ja da se upisem ponovo, ZX9R C1 min 5.8 max 7
  18. Dobro došao komšija
  19. Zato si ti kralj skutera
  20. Au, lep
  21. Cuti, od koga sam kupio odlicna je
  22. Statistika prodaje do sada, tj ponudjeno: 2 poljoprivredne masine 4 skutera 2 auta koliko kesa nude ne smem ni da kazem
  23. Kao sto rekoh. AJ neko neka banuje ovog pajsera
  24. crnom detetu dosadno izgleda
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja