Jump to content

Moto Zajednica

Momentum

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1063
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Momentum

  1. Pa nema jer je to mehanicarski deo. Posao vulkanizera nije da skida, rastavlja i sastavlja kardan, vec da ti odradi gumu, tj tocak.
  2. Hahahaha, nikad se nisam ovako ismejao :)))))) +1
  3. Sta zezate coveka za cenu, 10e gore dole, kao da je bitno. Bitno je da su gume nove.
  4. Izvoli MotoGP 2017 - Round 08 - Moto3 RACE - Assen 720p50.torrent MotoGP 2017 - Round 08 - MotoGP RACE - Assen 720p50.torrent MotoGP 2017 - Round 08 - Moto2 RACE - Assen 720p50.torrent
  5. Sacekaj sekund
  6. http://brontes.feralhosting.com/tafb/MotoGP/ Ovde imas da skines/gledas GP i Moto2, Moto3 jos nije uploadovan
  7. Kao sto rekoh @to crank. Deda odrzao cas. Tak'i smo ti mi svi iz naseg sela
  8. Moto3 je postao toliko nezanimljiv za gledanje.... Celu trku se smenjuje par likova na celu trke i onda odjednom 10 likova se promeni u finisu...
  9. Bagnaia je jos i dobro prosao kako je zveknuo Baldassarri
  10. Vreme u Assenu, standard
  11. A imaju i prodavnicu u NS-u takodje
  12. Nemam nista protiv sela, ali tako seljacki da se izrazavam ne bih sebi dozvolio nikad, ako me razumes uopste? Vaspitanje nula
  13. Samo vi navijajte Deda sutra drzi cas
  14. Ne znam sta bi rekao na ovo. Ajde sto je to road rage motocikliste, ali sto ovaj mamlaz kolima pokusao da udari u motocikl, to je pokusaj ubistva, pa se odbio od zastitni zid i zakucao u drugi auto i prevrnuo ga... Stvarno su ljudi stoka
  15. Evo ti spec sheet ZX900C1.pdf
  16. Ja koliko znam, ova Honda po specifikaciji ima oko 120 konja, a Kawasaki oko 145, to je 25 konja razlike, i primeti se kad odvrnes gas, veruj mi. Sad koliko daje konja na zadnjem tocku (dyno), to nisam isao da merim ni na jednom od ova dva, ali kontam da je ista prica.
  17. Vise mi lezi ZX9R, em je jaci em "veci". Taman za moje gabarite. Honda je dosta vise u sport fazonu nego kawa. Na kawi me nista ne boli
  18. 1. Godiste motocikla koji ste vozili: 1998 2. Vrijeme provedeno na motorciklu: godinu dana, par hiljada kilometara, i dalje traje 3. Sta mi se dopada: Stabilnost, polozaj sedenja, potezanje, ekonomija 4. Sta je moglo biti bolje: Prednji far, kocnice, zadnji amortizer 5. Moj utisak: Rekao bih motor bas po mojoj meri, sto se gabarita tice i same ergonomije. Za svoje godine jako lepo odoleva konkurenciji, prebacili su ga u tu neku sport-turing kategoriju. Potrosnja varira, od 5.5-7, zavisi koliko sam "raspolozen" Trebalo bi da odvezem jednu duzu turu ove godine sa njim pa cu videti kako ce se pokazati. Za sada jako zadovoljan sa ovim sad vec klasikom.
  19. Aktuelno, malo da ubrzamo prodaju. Nova cena je 1500. Mislim da je korektno za ovakav motor
  20. Momentum

    Kawasaki

  21. Momentum

    Kawasaki zx9R

    Zato sto "realno" idu za 1500-1800 Kawasaki druze, jbg PS. naravno da se salim. Kawasaki je uvek nekako jeftiniji od ostalih ali bas da ni 2000 niko ne nudi, to je zabrinjavajuce
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja