Jump to content

Moto Zajednica

drumskalisica

Uvek sa nama
  • Broj tema i poruka

    5900
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drumskalisica

  1. Organizator ovog putovanja smo svi mi . Boban je dao ideju sada, tokom diskusije se ispostavilo da je takva ideja postojala i prosle godine, al nije doslo do realizacije. Takodje je neko predlozio i manastire oko Loznice, Trsic i druge. Ja sam vec isao jednom u obilazak ovih " Fruskogorskih ", pa nisam uspeo da ih obidjem sve za jedan dan. Mozda bi i moglo za jedan dan, al da se ne udje ni u jedan manastir, - ja bas nisam za takvu varijantu. Svaka ideja je dobrodosla, dal ce biti prihvacena od vecine - videcemo. Sto se tice " osvecenja motora ", i " nekih predavanja " ja sam " Za " E sad Jerej bi to mogao malo da pojasni sa gledista crkve, da li tu postoje neka pravila , sta i kako ( na primer da li vozac mora biti krsten u crkvi i slicno ). Takodje treba uzeti u obzir to koliko bi trajalo to ( vremenski ), da znamo kako da isplaniramo taj dan.
  2. Sve je proslo, jedino je moj komp to poslagao - valjda po azbucnom redu, pa je redosled citanja : Treci deo, prvi deo, drugi deo.
  3. Ajd i treci : Motors.doc
  4. Prvi deo uspeo, idemo na drugi: Endlich drinne.doc
  5. Da probam sad sa tekstom iz tri dela. Deo prvi : Beim Auslitern des Kopfes.doc
  6. Pa ima da se kupi druga klipnjaca sa jacim lezajem, doduse moze da se stavi i na standardnu, al je to rizik . Poslao sam ti sve na mail. Pokusacu da podelim, pa da stavim i ovde, veliko je !
  7. Sve komplet :
  8. Evo ovako :
  9. Evo kako to malo slikovito izgleda :
  10. Lepo uradjeno - svidja mi se !
  11. 1. Za trideset godina vozackog staza verovatno sam zakljucio nekih 50 - tak polisa osiguranja ( i sad imam dva motora na svom imenu. 2. Samo je jednom isplacena steta sa moje polise ( kad sam ja bio kriv ), i to ga nije isplatilo to osiguranje jer je propalo, vec neki fond u kom su sva osiguranja . 3. Ne znam kolika je svota isplacena ostecenom, na sudu je trazio 30.000 DM ( za povrede ) - sta je dobio - pojma nemam . Ja sam se samo jednom pojavio na sudu tim povodom - kao svedok , a dalje su nastavili advokati osiguranja da se bakcu sa time .
  12. Stela 50 ccm , 1992 god, dve brzine na prodaju. Uz nju ide jos jedna komplet masina bez struje, nova radilica, nov cilindar, klip i jos svasta nesto. Motoric je ispravan i registrovan, a delovi su za rezervu. Max brzina 60 km/h. Cena 260 evra. Oglas dajem za clana foruma " betman ". Poruke ovde ili njemu na pp .
  13. Kozne bisage nove prodajem. Cena 110 evra. Oglas dajem za clana foruma "betman" jer ima problema sa racunarom. Poruke ovde ili njemu na pp
  14. Prodajem nov far precnika 18 cm. Cena 20 evra. Oglas dajem za clana foruma " betman " jer ima problema sa racunarom. Za sva pitanja kontaktirajte njega na pp , ili ovde .
  15. Da li bi ti ovo radio uvek kada vozis suvozacicu? Za po gradu ne bih, samo bi pazljivije vozio, ali za dalja putovanja - sto da ne . Ili bi smislio vec neki sistem - na primer otsecem one polugice za stelovanje, a zabusim nekoliko rupa sa strane pa stelujem amortizer polumesecastim kljucem ( kao onaj kljuc za stezanje izduvne grane ) .
  16. Ma moze da podesi, samo malo vise posla. Skine fuzastere, podesi amorte i opet stavi fuzastere !
  17. Imam ja i to na srpskom , samo bi prvo trebao da ga nadjem, fotokopiram pa da ti saljem. al prvo pogledaj ovde :http://www.bmw-einzylinder.de/index2.php
  18. Ako imas mogucnost - slikaj tu plocicu na ramu pa postavi . Imam ja slike raznih identifikacionih plocica, ,ozda nadjem istu pa prepoznam !
  19. Zakaci se na rotor od diname / alternatora , Doteras klip u GMT, i montiras neki reper koji zasrafis negde ( nalazio sam po nemackim sajtovima da ljudi naprave reper od obicne zice ), poravnas ga sa GMT i podesavas predpaljenje po stepenima - kolko fabrika kaze, il vec kolko ti smatras da treba .
  20. Ako postoji plocica na ramu, onda bi trebalo na njoj i da pise koja je marka. Ako se to ne vidi ( izguljeno, il nesto tako ), pokusaj ( valjda se vidi bar nesto ) da procitas bar na kom je jeziku , da suzimo potragu !
  21. Evo, slikao sam pa pogledaj .
  22. Evo jedne korisne stvarcice za stelovanje paljenja , Otstampate ovo, plastificirate i imate fabricki alat za stelovanje pretpaljenja !
  23. drumskalisica

    MZ Caffe

    Evo par modela, i na 220 V, a i na 12 V :
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja