-
Broj tema i poruka
5900 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: drumskalisica
-
obilazak manastira...
drumskalisica je odgovorio članu BOBan_skuter50cm3 u Predlozi za izlete i putovanja
Organizator ovog putovanja smo svi mi . Boban je dao ideju sada, tokom diskusije se ispostavilo da je takva ideja postojala i prosle godine, al nije doslo do realizacije. Takodje je neko predlozio i manastire oko Loznice, Trsic i druge. Ja sam vec isao jednom u obilazak ovih " Fruskogorskih ", pa nisam uspeo da ih obidjem sve za jedan dan. Mozda bi i moglo za jedan dan, al da se ne udje ni u jedan manastir, - ja bas nisam za takvu varijantu. Svaka ideja je dobrodosla, dal ce biti prihvacena od vecine - videcemo. Sto se tice " osvecenja motora ", i " nekih predavanja " ja sam " Za " E sad Jerej bi to mogao malo da pojasni sa gledista crkve, da li tu postoje neka pravila , sta i kako ( na primer da li vozac mora biti krsten u crkvi i slicno ). Takodje treba uzeti u obzir to koliko bi trajalo to ( vremenski ), da znamo kako da isplaniramo taj dan. -
Sve je proslo, jedino je moj komp to poslagao - valjda po azbucnom redu, pa je redosled citanja : Treci deo, prvi deo, drugi deo.
-
Ajd i treci : Motors.doc
-
Prvi deo uspeo, idemo na drugi: Endlich drinne.doc
-
Da probam sad sa tekstom iz tri dela. Deo prvi : Beim Auslitern des Kopfes.doc
-
Pa ima da se kupi druga klipnjaca sa jacim lezajem, doduse moze da se stavi i na standardnu, al je to rizik . Poslao sam ti sve na mail. Pokusacu da podelim, pa da stavim i ovde, veliko je !
-
nece.
-
Sve komplet :
-
-
-
Izrada stendera za podizanje zadnjeg kraja motocikla
drumskalisica je odgovorio članu misko_kolo u Sam Svoj Majstor
Lepo uradjeno - svidja mi se ! -
1. Za trideset godina vozackog staza verovatno sam zakljucio nekih 50 - tak polisa osiguranja ( i sad imam dva motora na svom imenu. 2. Samo je jednom isplacena steta sa moje polise ( kad sam ja bio kriv ), i to ga nije isplatilo to osiguranje jer je propalo, vec neki fond u kom su sva osiguranja . 3. Ne znam kolika je svota isplacena ostecenom, na sudu je trazio 30.000 DM ( za povrede ) - sta je dobio - pojma nemam . Ja sam se samo jednom pojavio na sudu tim povodom - kao svedok , a dalje su nastavili advokati osiguranja da se bakcu sa time .
-
Stela 50 ccm , 1992 god, dve brzine na prodaju. Uz nju ide jos jedna komplet masina bez struje, nova radilica, nov cilindar, klip i jos svasta nesto. Motoric je ispravan i registrovan, a delovi su za rezervu. Max brzina 60 km/h. Cena 260 evra. Oglas dajem za clana foruma " betman ". Poruke ovde ili njemu na pp .
-
Kozne bisage nove prodajem. Cena 110 evra. Oglas dajem za clana foruma "betman" jer ima problema sa racunarom. Poruke ovde ili njemu na pp
-
Prodajem nov far precnika 18 cm. Cena 20 evra. Oglas dajem za clana foruma " betman " jer ima problema sa racunarom. Za sva pitanja kontaktirajte njega na pp , ili ovde .
-
Da li bi ti ovo radio uvek kada vozis suvozacicu? Za po gradu ne bih, samo bi pazljivije vozio, ali za dalja putovanja - sto da ne . Ili bi smislio vec neki sistem - na primer otsecem one polugice za stelovanje, a zabusim nekoliko rupa sa strane pa stelujem amortizer polumesecastim kljucem ( kao onaj kljuc za stezanje izduvne grane ) .
-
Ma moze da podesi, samo malo vise posla. Skine fuzastere, podesi amorte i opet stavi fuzastere !
-
Link za skidanje owner manual-a za razne motore...
drumskalisica je odgovorio članu Pablo u Motocikli
Imam ja i to na srpskom , samo bi prvo trebao da ga nadjem, fotokopiram pa da ti saljem. al prvo pogledaj ovde :http://www.bmw-einzylinder.de/index2.php -
CLASSIC BIKES & OLD MOTO
drumskalisica je odgovorio članu revolution u Custom, Classic, Oldtimer, Chopper
Ako imas mogucnost - slikaj tu plocicu na ramu pa postavi . Imam ja slike raznih identifikacionih plocica, ,ozda nadjem istu pa prepoznam ! -
Zakaci se na rotor od diname / alternatora , Doteras klip u GMT, i montiras neki reper koji zasrafis negde ( nalazio sam po nemackim sajtovima da ljudi naprave reper od obicne zice ), poravnas ga sa GMT i podesavas predpaljenje po stepenima - kolko fabrika kaze, il vec kolko ti smatras da treba .
-
CLASSIC BIKES & OLD MOTO
drumskalisica je odgovorio članu revolution u Custom, Classic, Oldtimer, Chopper
Ako postoji plocica na ramu, onda bi trebalo na njoj i da pise koja je marka. Ako se to ne vidi ( izguljeno, il nesto tako ), pokusaj ( valjda se vidi bar nesto ) da procitas bar na kom je jeziku , da suzimo potragu ! -
Evo, slikao sam pa pogledaj .
-
Evo jedne korisne stvarcice za stelovanje paljenja , Otstampate ovo, plastificirate i imate fabricki alat za stelovanje pretpaljenja !
-
