Jump to content

Moto Zajednica

drumskalisica

Uvek sa nama
  • Broj tema i poruka

    5900
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drumskalisica

  1. drumskalisica

    MZ Caffe

    Ma to ti je klasican MZ znak koji je bio na starijim modelima ( 60 - 70 - tih godina ), Stampao neko, ima ih da se kupe po skupovima ( bilo ove godine u N. Sadu na skupu .
  2. Pitanje : U kakvom cu ja svojstvu biti na tom kosookom skupu, ako na mom istocno nemackom MZ-u dovezem jednu pravu zivu Kineskinju ? ;D ;D ;D
  3. drumskalisica

    MZ Caffe

    Razmisljao sam gde da stavim ove slike, dal u MZ mehaniku, il ovde, pa mislim da su vise za ovde . Mom prijatelju doterali neki momci MZ-a da im uradi struju. Uradio on, al MZ nece da upali. Prvo je morao karburator da se detaljno ocisti, a kad je motor napokon upaljen, radi samo na visljim obrtajima. Prilikom kurblanja smo Culi da vuce fals vazduh pored diname, pa smo uzeli da mu zamenimo i taj semering, ispostavilo se da nema ni deflektor ( onaj zastitni lim izmedju lezaja i semeringa. Sad vec radi malo bolje. Kakav je to krs pogledajte i sami :
  4. Pa malo eksperimentises - dodajes ili skidas pregrade iz prigusivaca dok nesto ne postignes ( da lepo radi, ima lep zvuk... i . t. d. )
  5. Svaka vam cast na pokrenutoj temi . Ovo vredi !
  6. Ako sam dobro shvatio Charugu, prodavac nije iz Srbca, vec Crnjelova .
  7. Jel ima ovaj Sym kod nas da se kupi, neki podaci, cena ?
  8. Deluje izvodljivo. Dal ce valjati - ne mozes znati dok ne probas. U svakom slucaju sve spajaj onako po malo, da ako ne valja - mozes lako rastaviti, pa probati na drugi nacin .
  9. Sta se desilo, vozo si se ovih dana ?
  10. Naravno da dolazimo !
  11. @ Anton Ja sam iz N. Sada, pa ako budem isao - mozemo zajedno .
  12. Znači: Oblak Djole grunf Arakis Head Forrest gump Skols Ivan Srdjan Gl Viktor Gl R.I.P. drumskalisica [ MZ ] - ako me nesto ne spreci . Ima vremena,polako se upisujte,Shaolini!
  13. Bas tako. Kad sam bio kod tebe, i kad si mi pokazivao one lepe slike sa tvojih " planinarskih " putesestvia, ti si bio na skoro svakoj slici ! ;D ;D ;D
  14. @ Alen Evo ti sema instalacije:
  15. Nadajmo se da ce to da potraje i da nesto nije osteceno od prese !
  16. E kad je bio, trebao je i da napravi neku svoju sliku, il bar da slika motor ( ja bar tako radim ). Ovo su slike sa net-a , mozda i nije bio tamo.
  17. Evo ti " majstorski " odgovor : Mozes da menjas disk i klesta na zadnjem tocku, i to sve koje nadjes da pasuju, a i ona koja ne pasuju, pa da budzis . Gume isto mozes da stavis - bilo koju koja odgovara tebi, i tvom nacinu voznje . - Kakvo pitanje - takav i odgovor
  18. Nece biti da u desnoj dekli ima magnet - osim akoi je neko budzio. U desnoj dekli mu stoji dinama, a na dinami paljenje !
  19. A bilo ih je i u ovakvom izdanju sa ovakvim rezervoarom. Kod nas ih je cak bilo vise ovakvih modela ! Samo sto je u ovoj neko ubacio masinu od CZ enduro 250.
  20. @ Alen 261 - ovo sto ti imas je CZ 175 - model 477. Imao sam ih nekoliko dobro motorce, ja sam se lepo navozao sa njima. Kako vidim ova tvoja je cak zadnji model bez pumpe za ulje. Klip ti je u ocajnom stanju, al to nije problem, ima da se kupi nov. Ja imam i radnu knjigu za njega, samo bi je morao potraziti. Evo ti i kako je taj motor izgledao nekad :
  21. I ja sam se jednom zeznuo sa jednom masinom, baco, baco pare u njega, i kad sam video da je bunar bez dna - reko STOP. Razmislio, najpovoljnije mi bilo da ga prodam u delove sto sam i ucinio. Jes da sam puko u ono vreme nekih 500 maraka , al bolje i to nego da sam u njega ulozio jos 1000 ! A nikad ih ne bi izvukao ni prodajom ni voznjom !
  22. drumskalisica

    MZ Caffe

    @ Duki - kad ce slike tog Falkonca - svi cekamo ?
  23. drumskalisica

    MZ Caffe

    More uveo bi ja njima jos jedan clan u taj zakon o vojsci : Ako smo mi koji smo redovno sluzili vojsku - vojni obveznici do 65 godina ( valjda ), onda da ti civili budu takodje do iste starosti ali " finansiski obveznici " , pa da placaju mesecno posebnu taksu od na primer 100 evara, pa da vidis kako bi se tukli ko ce u vojsku , a ovi sto nece nek placaju !
  24. Udri po njemu ! ;D ;D ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja