A cika Arakise,glavni si nema sta,u prvom kadru non stop
Jes` da su te na prvom smislu pomesali sa Ivanom al` nema veze..tu su bili jos i Yoman,Pablo,Vuja,Evil_baby..sve u svemu,lepa reportaza!
Svaka nam cast!
hehe..al` bila si mi smesna kad si rekla onoj doktorki "Pa ja vec godinu dana pokusavam da nabacim kilo-dva" a iza tebe nas nekoliko iz 100+ kategorije ;D ;D ;D
Ja se sad vratih u Pazovu zbog obaveza...skupljanje na OMV sa ekipom sa severa i Arakisom,Shejtanom,Zlajom i Severianom..pa onda skupa do muzeja..iscedili me, iscedili i mi pasulj...slika nemam puno jer mi vrisnula baterija na aparatu..
sutra dajemo krv i imamo defile kroz grad. mozda bismo mogli, da u znak podrske povredjenom policajcu-motoristi promenimo marsrutu prodefilujemo TIHO pored urgentnog centra a da jedan do dva predstavnika i udju unutra i posete ga dok smo napolju
Ja,kao predstavnik nize klase skuterasa,se slazem sa gorepomenutim predlogom!
ja idem prema Šajkaš.Tamo izlazim na autoput i pičim prema Bg. Vidimo se ;D
Mi cemo se verovatno ukljuciti u Batajnici na autoput,da ne maltretiram Jager sa Afrikom da idemo kroz Zemun i NBG...