Hello,my name is Skols and I am alcoholic...ovaj,vozim skuter bre...čajniiz madafaka Keeway Matrix 50cc,kakav je da je,moj je,vozimo se non-stop,kise,sneg,led,sunce..nebitno..
Ako vidite nekog dvometrasa u crnoj jakni na malom matrixu..taj sam...vidimo se na drumu!
Ispod rucice za gas imas sraf/zavrtanj kojim regulises ler-gas.Bar je tako na Matrixu od 50cc.Ako nemas,onda treba da skines sediste i na karburatoru ima sraf pomocu kog podesavas (a mozda je i on za dovod vazduha,nisam siguran).
Ja na leto sigurno idem do sela u Podrinju i voznje tuda okolo..isao bih i malo u brda al` skuter bas i nije za offroad
Planirana kilometraza je oko 500 km tamo i nazad...
Moj glas ide za QINGQI-QM125GYB,skoro je isti kao i Sprintov Pulser,al` cini mii se da je prvi kvalitetnije uradjen.Vozio sam taj motor od zloce87,sasvim lepo ide,lepo se drzi na putu,izgleda odlicno za jednog kineza od 125cc,cak i meni odgovara (2m/100+ kg)...
Fin ti taj "prosumer" aparatic ;D
btw:ako mozes,kad stignes,ovu sliku sa crkvicom,pusti na mejl da bidne wallpaper
PS:nisi valjda AsRock maticne kupio?