Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Ugao Tršćanske i Bulevara Kralja Aleksandra. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  2. Dođi do kocke, ima kafić preko puta. Popijemo kafu dok mi završi motor pa idemo dalje [emoji4]
  3. Kao što naslov kaže. Žao mi je što ovaj post nisam objavio malo ranije, jer sam dobio iznenadni godišnji odmor [emoji5] Planiram put do Crnogorskog Primorja, iz Beograda, za sada solo. S'obzirom da nisam imao neke veće relacije od nekih 400km od Bg, ovo će mi biti najduži put do sada, a i red je da se više ode na to more :-) Ako je neko za avanturu i želi da se prikluči, otvoren sam za saradnju i predloge dorade rute... Inače razmišljao sam da put nastavim iz Crne Gore Jadranskom Magistralom na gore, ako se sve poklopi kako treba skroz do Trsta. Dosta zavisi od toga da li se neko želi priključiti, pa ako uspemo uskladiti želje i ambicije. Bitno bi bilo da se odmor iskoristi kako valja, i usput se malo okupati [emoji4] Dakle, ostalo je još 4 dana, ako ima zainteresovanih, pišite... [emoji6]
  4. Inače, planiram put do crnogorsko primorja, pa ću lagano nastaviti putem Jadranske Magistrale ka gore. Cilj je stići do Trsta, pa nazad za Bg. Za mene prilično ambiciozno jer nikada u danu nisam prešao više od nekih 400-500km, a ponajmanje sam. Ovo će biti put od 2000km plus, podeljen na nekoliko dana, da li ću ga kompletirati konačnu odluku ću doneti u cg, u zavisnosti kako mi bude legao toliki put, ili ako se možda neko pridruži u međuvremenu pa donesmo neku zajedničku odluku. U svakom slučaju, ako je neko zainteresovan da se pridruži, dobrodošli ste [emoji5][emoji5][emoji5] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  5. To bih i uradio, ali idem na more za vikend, a deo se čeka 2 nedelje. Ovaj čovek iz Astrid-a je uspeo da mi izgugla ležajeve po kataloškim brojevima iz Plattner-a. 3700 je komplet, yamo da ga Kocka danas otvori pa da vidimo ima li potebe da se kupuje. [emoji5]
  6. Taman sam krenuo da pišem, ali čovek je objasnio bolje od mene kako se manifestuje. Ovako stoje stvari, najjeftiniji je Plattner Yamaha, 2500din original ali se čeka 2 nedelje moraju da poruče. Joca Profi, ubedljivo najskuplji kao i uvek 8.500 za deo, nisam ni hteo da pitam koliko košta zamena (vrhunski majstor, ari papren sa cenama). Što se tiče cene za "ruke" Kocka traži 40e, a Bokilić 30. Doduše kocka čovek kaže da je moguće da se ležaj samo osušio, mora da dođe do njega da bi video. To ćemo videti danas.@Astral, zvao sam ovu firmu na Autokomandi, kaže čovek imaju najverovatnije ali im treba broj ležaja ili dimenzija. Jedino što sam uspeo da dobijem je kataloški broj iz Plattnera[emoji52] Značilo bi ako bi neko imao taj deo pa da mi kaže dimenziju ili broj sa ležaja [emoji5]. Bocco, koliko si ti platio zamenu ležaja kod Joce sve ukupno, čisto me zanima ovako? Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  7. Da li bi neko mogao da mi preporuči gde da kupim ležajeve volana? Malo se namuči zvanjem raznih radnji, niko nema ostim platnera, ali kod njih se čeka 2 nedelje. [emoji50] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  8. Da ne remetimo čoveku temu, samo ukratko. S'obzirom da je cena sedišta koje sam ja radio 70e bila, u šta je spadalo tapaciranje, dorada sunđera, i znatno proširenje sedišta, takođe i izdignuti deo za suvozača koji izuzetno znači (ne pada mi više niko na leđa dok ga vozim), mislim da trenutno nema bolje ponude što se tiče odnosa cena kvalitet. Na taj mali naslon ne može da se nasloni nešto specijalno, ali lepo se upadne u sedište, i tu si gde si. Duža putovanja su znatno lakša, nema bola u leđima i zadnjici više. Evo kako je kod mene sve ispalo. Idem sad da tražim pare za reklamu [emoji38]
  9. Ćuti, nemoj da vidi pa da se uobrazi i da digne cenu [emoji38]. Ja sam kod njega radio sedište, i veoma sam zadovoljan. Ok je lik, i korektan.
  10. Imaš kod Ivice u nišu, pošaljes mu kofer i on ti odradi naslon kakav hoćeš. Čak ti stavi i vez od motora na njega. Nije puno skupo 20-30e ja mislim. Čovek radi sedišta za motore inače.
  11. Meni se sviđa. Jel može još koja slika? Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  12. Ima i toga. Verovatno bih i ja tako postupio [emoji38] no trenutno volim sam da se zanimam koliko mogu, malo ušedim, a malo se i edukujem. Ne može da škodi. [emoji6]
  13. To se nikada ne zna, čak i sa potpuno spremnim motorom. Ja se više vodim teorijom da je bolje biti samoedukovan u takvim situacijama, ali svaki vid predostrožnosti nije na odmet. [emoji106]
  14. Moje iskustvo, i iskustvo bliskih prijatelja koji voze motore kaže da Joca jeste fantstičan majstor, ali da je baš, baš prejak sa cenama... Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  15. Inače čepovanje gume nikad jednostavnije. Za 300 dindži sam naručio sa kp set, komplet alat sa 3 čepa ili ti crva. Džabaleska! Ne pušta nigde ali svakako dolazi nova guma za par dana jer je ova već potrošena. No, dobro je imati sa sobom taj set za neplanirane situacije. Kontam da je isti postupak kod vulkanizera jedno 500 dindži min.
  16. Dosta ljudi mi je to reklo, ali trip u glavi otkud znam. Samo da izdrže do sledeće nedelje, stižu mi pilot road 3. Kada ćemo neku vožnju organizovati?
  17. Da se pohvalim, cepovao sam svoju prvu gumu na motoru [emoji38]. Sad ne smem da sednem da se vozim. [emoji38]
  18. Nisam video, izvinjavam se. [emoji4]
  19. Ja bih ovo oglasio na nekom stranom sajtu i uzeo ozbiljne pare. Ne znam koliko ovde baš ima ljudi koji su strastveni za ovakvim vozilom. Srećna prodaja! [emoji106]
  20. Spakujem stvari za Adu danas. Taman razmišljam kako će biti lep dan uz pivo i sunce. Sednem na motor, kad nešto mi nisko sedište mnogo [emoji38]. Ne budem lenj, siđem da proverim, kad ono... [emoji34]
  21. Ja bi bio zainteresovan za ove kofere u kompletu. Ako bi ih možda prodavao :-)
  22. Totalno sam neplanirano samo seo i zapucao do Smedereva. [emoji38] Inače nadao sam se da ćeš videti ovo ranije, ali šta je tu je sad. [emoji6]
  23. Da presečem temu. Ko je u mogućnosti neka poseti Smederevo, ovde se snima neka serija, k'o u game of trones da sam ušao [emoji38]
  24. Prodato
  25. Dobro nam došao. Podseti me sada na jednu scenu pre 5 godina kada sam vozio svoj prvi dvotočkaš beverly 500, bile neke rupe i kolotrazi na putu jedva sam išao 40 na sat, a lik pored mene samo prozujao na TDM-u ne oseća rupe [emoji4] Tada sam poželeo taj motor i danas sam srećan što ga imam [emoji123] It's not about what you ride. It's that you ride!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja