Kao što naslov kaže. Žao mi je što ovaj post nisam objavio malo ranije, jer sam dobio iznenadni godišnji odmor [emoji5] Planiram put do Crnogorskog Primorja, iz Beograda, za sada solo. S'obzirom da nisam imao neke veće relacije od nekih 400km od Bg, ovo će mi biti najduži put do sada, a i red je da se više ode na to more :-) Ako je neko za avanturu i želi da se prikluči, otvoren sam za saradnju i predloge dorade rute... Inače razmišljao sam da put nastavim iz Crne Gore Jadranskom Magistralom na gore, ako se sve poklopi kako treba skroz do Trsta. Dosta zavisi od toga da li se neko želi priključiti, pa ako uspemo uskladiti želje i ambicije. Bitno bi bilo da se odmor iskoristi kako valja, i usput se malo okupati [emoji4] Dakle, ostalo je još 4 dana, ako ima zainteresovanih, pišite... [emoji6]