Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Prodajem nov, nemontiran kineski kofer 42L. Kupljen kod Lakija, inače je odličnog kvaliteta. Ja sam ga kupio samo zbog ploče, koju inače nisam mogao nigde da nađem. Kačenje je monokey, ali treba deo bravice na kljunu da se isturpija jer je otvor par milimetara uži nego što treba. (Postupak 15min). Kontakt: 069/2661-669, Nenad
  2. Napusti grupu [emoji4][emoji38] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  3. Da, da. To znam. Hvala.
  4. Meni su ove dve iste. Sada si me bacio u razmišljanje... Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  5. Jel imaš sliku od te ploče što si kupio kolega? Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  6. Laki kaže da je kljun na toj ploči malo uži. @Astral, bio bih ti veoma zahvalan. [emoji6] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  7. Kod Lakija znam. Malopre smo pričali. Ako mi veruješ gorim da odem kod njega da kupim 2 kofera ta samo zbog ploče. A trebaće mi kad-tad da ih namontiram sa strane, plus bočne nosače imam. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  8. Ja sam uzeo Givi Maxia sa naslonom i roštiljem za 80, isto sam mislio...
  9. Nigde živo nema monokey ploča, kao dda tražim zlatni grumen [emoji54] A realno nove prodaju za 4 ipo da bi kupio nov kofer, jer se uz nove dobija ploča.
  10. To :-) Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  11. Aj vidi, sad sam izvalio da sam kupio pogrešnu ploču, a jos mi nije ni stigla. Na slici deluje kao monokey, ali ipak nije.
  12. Kupljena. Na KP za soma dindži ;-) Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  13. Kupujem monokey ploču za kofer. Moj kontakt: 0652661669, Nenad
  14. Lep i detaljan opis. Dosta znači, hvala [emoji106] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  15. Ovaj drakulin dvoracbih baš voleo da vidim, baš dobro izgleda! Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  16. Ja moram da kazem da uopšte nisam isčitao ni jedan podatak o Rumuniji. Tek ću sada sesti malo da se edukujem. Inače značilo bi kada bi neko od veterana iscrtao rutu kojom bi bilo najbolje ići tamo.@mradomir , možeš li da nam iscrtaš onu rutu iz putopisa kada si išao sa Majom, ako ti nije teško. Mislim, znam ja da Yamaha zna put, al za slučaj da se izgubi negde :-) Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  17. Drage kolege, jutros mi se javio clan dragan_alumiroi koji je hteo da idemo zajedno na predhodno planirani put u Crnu Goru i na Jadransku Magistralu. Ubrzo smo se našli i uz kaficu i dogovor šta gde i kako, otišli smo skroz na drugu stranu i rešili da idemo na transalpinu s'obzirom da čovek ima 3 slobodna dana, a i ja sam više zaključio da bih voleo da se vozim sa njim nego sam, jer je čovek zaista korektan, i kroz priču se dosta poklapamo po načinu vožnje i stilu putovanja. Dakle, ruta još nije detaljno isplanirana, znaćemo do večeras šta i kako. Polazak će biti u Subotu ujutru, provratak najverovatnije u ponedeljak. Ukoliko je neko zainteresovan za transalpinu, i može da se uklopi, dorodošao. Ova tema je već napravljena u predlozima za izlete i putovanja, ali rekoh da obavestim TDM-aše ovde :-) Ko je zainteresovan neka piše tamo.
  18. Drage kolege, jutros mi se javio clan dragan_alumiroi koji je hteo da idemo zajedno na predhodno planirani put u Crnu Goru i na Jadransku Magistralu. Ubrzo smo se našli i uz kaficu i dogovor šta gde i kako, otišli smo skroz na drugu stranu i rešili da idemo na transalpinu s'obzirom da čovek ima 3 slobodna dana, a i ja sam više zaključio da bih voleo da se vozim sa njim nego sam, jer je čovek zaista korektan, i kroz priču se dosta poklapamo po načinu vožnje i stilu putovanja. Dakle, ruta još nije detaljno isplanirana, znaćemo do večeras šta i kako. Polazak će biti u Subotu ujutru, provratak najverovatnije u ponedeljak. Ukoliko je neko zainteresovan za transalpinu, i može da se uklopi, dorodošao.
  19. Drage kolege, jutros mi se javio clan dragan_alumiroi koji je hteo da idemo zajedno na put, ubrzo smo se našli i uz kaficu i dogovor šta gde i kako, otišli smo skroz na drugu stranu i rešili da idemo na transalpinu s'obzirom da čovek ima 3 slobodna dana, a i ja sam više zaključio da bih voleo da se vozim sa njim nego sam, jer je čovek zaista korektan, i kroz priču se dosta poklapamo po načinu vožnje i stilu putovanja. Dakle, ruta još nije detaljno isplanirana, znaćemo do večeras šta i kako. Polazak će biti u subotu ujutru, provratak najverovatnije u ponedeljak. Ukoliko je neko zainteresovan za transalpinu, dorodošao. Može lock na temu, pravimo novu.
  20. Ja bih pazario ova dva štendera ako su na prodaju [emoji5]
  21. Ovako stoje stvari. Ksenone nipošto nemoj kupovati jeftine i kineske. To je pravilo broj jedan. Druga stvar je da ako "drugari" nisu profesionalci nemoj da ti oni to ugrađuju. Iako žele da ti pomognu napraviće ti medveđu uslugu. Ksenon mora lepo da se ispovezuje na svim mestima (pod tim smatram džekove na svim mestima, a ne oguli žice, umotaj, pa malo izolirke) [emoji38] Imao sam ksenone na mom hornetu. Od trenutka kada sam ih iščupao i stavio obične sijalice problem sa strujom je nestao. Stavi malo jaču sijalicu, osram ili boš, i slatko ćeš se navozati. Ili to, ili original ksenon i stručno lice za montažu. [emoji6] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  22. Momci, neću moći da se uklopim za petak, ipak moram da završim neki posao. Hvala vam puno na pozivu, nadam se da ćemo imati prilike nekada da vozimo zajedno. I srećan put i odmor [emoji6] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  23. Moram proveriti. Javljam do večeras. [emoji6] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  24. Hmm... U koje vreme bi ste krenuli? Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  25. Slazem se! Evo jedna spontana.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja