Drage kolege, jutros mi se javio clan dragan_alumiroi koji je hteo da idemo zajedno na predhodno planirani put u Crnu Goru i na Jadransku Magistralu. Ubrzo smo se našli i uz kaficu i dogovor šta gde i kako, otišli smo skroz na drugu stranu i rešili da idemo na transalpinu s'obzirom da čovek ima 3 slobodna dana, a i ja sam više zaključio da bih voleo da se vozim sa njim nego sam, jer je čovek zaista korektan, i kroz priču se dosta poklapamo po načinu vožnje i stilu putovanja. Dakle, ruta još nije detaljno isplanirana, znaćemo do večeras šta i kako. Polazak će biti u Subotu ujutru, provratak najverovatnije u ponedeljak. Ukoliko je neko zainteresovan za transalpinu, i može da se uklopi, dorodošao. Ova tema je već napravljena u predlozima za izlete i putovanja, ali rekoh da obavestim TDM-aše ovde :-) Ko je zainteresovan neka piše tamo.