Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Pao mrak sad pa nisam slikao. Šaljem sutra :-) Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  2. Ja sam rešio da malo ispoliram farove, da vidim da li ću nešto dobiti. Trebalo bi, jer je fina razlika... [emoji5] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  3. Mene iskreno nije toliko briga za estetiku. Štaviše svako voli da pipne, čačne, i to dobri prijatelji, i onda se ljute kada im prigovaraš da budu pažljivi itd, i uvek kud i kamo neko napravi neku malu ogrebotinicu. Znam kako izgleda kada neko odarba motor. Tu niko ne da prilazak na metar [emoji5]. Ja ću jedino da ofarbam desnu plastiku koja je fino izgrebana i ništa više ne diram. Neka prikatelji smeste dupe na motor i neka čačkaju kacigu do mile volje koliko im god zanimljivo. Sve dok je meni moja raga spremna na put oko sveta meni toplo oko srca. A i mojim prijateljima. A ti ako hoćeš mogu da ti dam broj od mog majstora koji je meni rekao cenu 100e za ceo motor. Ako ne, daj 600 pa drži košobran iznad njega kad pada kiša [emoji38] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  4. Jel taj što vozi tdm 900 vozio bandita 600s? Moj drugar ga je kupio. Ne mogu da ga obuzdam, ispod 600km u danu neće da se vozi [emoji38] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  5. Sva procedura za farbanje ispoštovana. 3-4 sloja farbe, tako nešto mi reče. Posten i dobar majstor skroz. Ali ja sam iz bg. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  6. Meni je moj majstor koga ne menjam pa već jedno 10god tražio 100eur da mi ofarba ceo motor, ali da poskidam sve plastike i rezervoar. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  7. Video sam ovakve modele u moto land-u na nekoj akciji Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  8. Idem i ja! zovem te! Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  9. Pijem kafu i gledam ove predele sada dole, Resavska Pećina itd. Dobra lokacija baš. Kada se planira polazak? Za slučaj da uspem da se izvučem? [emoji5] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  10. Ja ću znati oko 4 da li radim sutra. Šta si tačno imao na umu? Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  11. Evo moje iskustvo sa Bobanovom sajlom: Kraća je za 12mm od ove koje sam mu odneo, ja sam ga zamolio da skrati. Sad je mislim savršene dužine. Inače podmazao sam je nekim uljem koje mi je@mradomir ostavio ispod sedišta zajedno sa motorom, a delovalo mi je ok, jer drugo nisam imao. [emoji4] Minimalno je nategnuta i dobro podmazana. Menjač radi odlično, mada kvačilo hvata tek pri samom vrhu, al dobro, brzo sam se navikao. Za 880 dindži koliko mi je uzeo na kraju dobro je odradio posao, i prilično je glatka. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  12. Ala ovaj Boban radi bog te, ja došao u 15 do 8 jutros, ispred servisa jedno desetak ljudi, ja mislio ljudi se sakrili u hladovinu čekaju autobus kad ono svi drže sajle u rukama [emoji28].@mradomir Rekao sam mu da mi skrati ovu sajlu za nekih 10-12 milimetara, čini mi se da je ova malo duža. Inače ja rekao čoveku da mislim da se malo istegla on kaže da je nemoguće da se sajla istegne. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  13. Al sam ga natego, svaka mi čast [emoji38]. Nego jel ima neko broj Bobana, da kupim jednu dok mi ne stigne ova. Ko će da čeka 2 nedelje da se vozi :-) Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  14. Izlizao mi se onaj navoj gde se zateže sajla, verovatno od zatezanja. Šta da se radi, dešava se :-) Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  15. Pa nisam je još kupio. Ali 5 somića... moram malo da kukam [emoji28] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  16. Ne, ne, stara. Eto oraspoložio si me, i od goreg ima gore [emoji38] Stara, ali bila je dobra dok nisam zamenio ručicu kvačila. I sad kad sam je nategao samo je zviznula. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  17. Danak neiskustvu. [emoji52] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  18. Ja bih rekao da je puno, pogoto kada se uzme u obzir sumnja u porekla ulja na našim prostorima. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  19. @bocca_bastard Uf pa nemam pojma da li je hidraulika, moguće :-)@mradomir Sutra mi stiže ručica pa će vidimo šta će da kaže. hvala za update burazeru. dozna znači kad ti tako kaže čovek šta i kako sa motorom pa znaš čemu da se posvetiš. Al ako bude to šljakalo fino, neću da dajem 5 soma [emoji6] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  20. Pa nemam pojma ni sam, razmišljam se malo o tom odnosu cena-kvalitet. Prvo moram u svakom slučaju promeniti ručicu, pa ću inda videti da li da menjam sajlu ili ne. Sajla ko sajla nije loša, ali je i mene privuklo to što je da sajla mekana kao puter. Ja seo na drugarov fazer 2010 kvačilo mekano neverovatno. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  21. Hvala Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  22. Našao sam neke oglase lik je rastavio komplet 4tx u delove, samo je nedostupan, pa da vidim sta ima. A tu sajlu ću najverovatnije morati iz platnera. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  23. Ljudi, potrebna sajla kvačila za 4tx komplet sa ručicom kvačila sa držačem. Moja može sigurno da izguli još dosta, ali ja bih to zamenio ipak preventivno. Ako neko ima nek se javi Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  24. Ima čovek istu dimenziju Dunlop GPR 300 za 190eur set. Isti broj kao sa slike, malopre videh. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  25. Opravio sam je, svaka mi čast [emoji38] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja