Ja moj kad sam kupio od@mradomir nisam palio 3 meseca po onoj surovoj zimi, došao da ga upalim, spremio ja i kablove i sve, kad ono iz prve kao grom upali [emoji4][emoji123] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
Moja logika je da bih to radio samo ako mi je sve ostalo na motoru tip top i ako sam zadovoljan, tako ja bar gledam. U suprotnom bih ga prodao za male pare, ili u delove. Sad zavisi kako je urađena ta generalna. Da li je stvarno full ili je samo zamenjeno što mora. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
Auuuuu [emoji102]. Doduše to je nov agregat onda. Kome je motor top i ko je zadovoljan više se isplati tako nešto nego kupovati drugi motor. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
Kako li je odrađena ta generalna, dal se zna? Koliko li je para to izašlo, baš me zanima. Moj tdm mi baš zadovoljava potrebe, ali sa pređenih još malo pa 80k, za koju sezonu trebaće i njemu. Pa me zanima koliko to košta? Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
Ovaj tdm se prošle godine prodavao u Loznici. Imao je izuzetno veliku kilometražu, nešto preko 100.000. Vlasnik je rekao da je to zbog uvoza dignuta kilometraža. Imao je i ralicu, crvenu baš lepu. Možda je na nekoj drugoj slici pošto je meni samo jednu učitao. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
Pre tačno godinu dana kupio sam svoju gospodžu [emoji4] Slika tada i sada. A biće još lepša, planira se još svašta [emoji3] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
Prodajem moto jaknu LS2 od mog drugara, stara 2 meseca nosena svega par puta na vožnjama. Tvrdi protektori na ramenima, laktovima i ledjima. Lufteri napred i pozadi. Floroscentne trakice. Jakna je 3xl on je 188cm i 108kg i njemu je taman. Iz BG-a smo obojica pa je moguće probati jaknu ako neko bude hteo. Cena je 50e Njegov telefona je: 063448085, Danijel Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
Uuuuu... jeftino točeno pivo [emoji4][emoji4][emoji4] Ali misli da ne rade. Jel se sećas da su prošli put nas čekali da zatvore u 7. Mogli bi u neki Black Turtle Pub po vašem izboru. Ne znam da li onaj u Jovanovoj pored D Bar-a još radi? Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
Ja samo da kažem da mi je TDM učinio ovo leto najlepšim do sada [emoji4][emoji5] Navozao sam se i obišao bukvalno kao nikada do sada. Savršen motor [emoji173] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
Zašto svi izmišljate izgovore. Te pokušao sam da pomerim, te pokušao sam da zategnem... Kažite lepo seo sam na motor i bio sam trapav i izgubio sam ravnotežu u mestu i izvrnuo se ko saksija na vetru, baš kao ja [emoji38][emoji38][emoji38] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
Ja bih ti što se tiče tdm 900 savetovao da se čujes sa Denisom. Čovek je toliko TDM mašina uvezao mislim da ih je pola u srbiji prešlo preko njega. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока