Svaka cast na postu kolega, sve je na mestu. Uporedjujuci da ima 20njutna manje od tdm, i skoro 30 konja manje, za ocekivati je da ide sporije... Modeli koje si naveo pored su rekao bih za nijansu manji od honde, isto tako za nijansku skuplji. Za nijansu jači i za nijansu vise trose. Najlepse bi bilo kada bi ja sada svaki od tih motora mogao da poteram do Ralje i nazad pa da vidim sta i kako ali to nije izvodljivo uvek nazalost. Sutra cu da idem na sajam pa cu da vidim da isprobam sve ovo sto si naveo ponovo. Tracer 07 je skuplji skoro 1000eur ali daju dosta opreme koja je vrednija i vise od tih novaca uz motor. Sutra ce pasti konacna odluka, ali rekao bih da debelo vucem ka hondi, iz razloga sto ja motor vozim u rasponu 80-120 max. i dosta mi je bitno da mi motor nije mali, tj da ne izgledam smesno na njemu. ;-). I naravno neizostavni faktor, potrosnja. Videcemo... Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka