Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Wellcome! It will be a pleasure to meet you. If you are coming to Belgrade give us some heads up a few days earlier, you will be my guest, and i'm sure many of us will wellcome you too! Safe riding bro! [emoji106] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  2. Zivnula grupa ideeemooooo [emoji4] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  3. Ja sam sipao Motulov antifriz, namenjen za motocikle i aluminijumske blokove. Sipa se u razmeri 50:50, kosta nesto manje od 1000din po litru. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  4. Sama udobnost po mom misljenju 20-30% bolja. Ono gde se bas oseti razlika to je da nema klizanja kao po fabrickom sedistu koliko god da navrnes gas, gde stavis guzicu tu i ostaje, samim tim imas i vecu kontrolu nad motorom. Takodje odvojenost vozaca i suvozaca najbitnija prednost po mom misljenju. Nema onoga da klizi na mene dok vozim ili da nam udara kaciga od kacigu, lepo je odvojena na svom sedistu i sedi pozadi. Estetska prednost naravno fantastična. Takođe se dobije vrlo malo ali primetno na sirini i visini sto nama visokima posebno odgovara. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  5. Nenadbg88

    NC750X 2016

    Danas bio na sajmu. Gledao Versys, odličan motor nema sta, pristojne velicine. Otisao do suzukija, seo na v-stroma, i ljubav je rodjena [emoji7] Hvala svima na komentarima i savetima ;-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  6. Nenadbg88

    NC750X 2016

    Kako si se ti odlucio za Hondu? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  7. Nenadbg88

    NC750X 2016

    Svaka cast na postu kolega, sve je na mestu. Uporedjujuci da ima 20njutna manje od tdm, i skoro 30 konja manje, za ocekivati je da ide sporije... Modeli koje si naveo pored su rekao bih za nijansu manji od honde, isto tako za nijansku skuplji. Za nijansu jači i za nijansu vise trose. Najlepse bi bilo kada bi ja sada svaki od tih motora mogao da poteram do Ralje i nazad pa da vidim sta i kako ali to nije izvodljivo uvek nazalost. Sutra cu da idem na sajam pa cu da vidim da isprobam sve ovo sto si naveo ponovo. Tracer 07 je skuplji skoro 1000eur ali daju dosta opreme koja je vrednija i vise od tih novaca uz motor. Sutra ce pasti konacna odluka, ali rekao bih da debelo vucem ka hondi, iz razloga sto ja motor vozim u rasponu 80-120 max. i dosta mi je bitno da mi motor nije mali, tj da ne izgledam smesno na njemu. ;-). I naravno neizostavni faktor, potrosnja. Videcemo... Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  8. Nenadbg88

    NC750X 2016

    Bravo @.milke. hvala na temeljnom opisu. [emoji106] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  9. Nenadbg88

    NC750X 2016

    Pozdrav drage kolege. Vozač sam TDM-a 4TX već par godina. Nasa tema je poprilicno razvučena :-) LM bio sam danas u Hondinom salonu i malo odmeravao NC750x. Dobar motor za pristojnu cenu rekao bih. S'obzirom da sam ja 190cm i 100kg ne izgleda mi malo uopste. Poprilicno mi lepo stoji. Posto vidim da se i ova tema dosta uvelicala, predpostavljam da vec ima negde napisano, pa sam svejedno hteo da zamolim za vasa iskustva ukratko. Najvise me zanima komfor, živahnost agregata, i potrosnja... Ja nisam neko ko voli brzu voznju ali ne volim ni bas spore motore. Ovaj motor me je prilicno zainteresovao pa rekoh da pitam drage mi kolege za misljenje iz prve ruke :-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  10. Lep gest. Bravo [emoji106] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  11. Ovo je bilo na oglasu jedno vreme. Imao je i bočne kofere i ogrebanu jednu bočnu plastiku ako se dobro secam. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  12. @Astral Ti mislis da svi tako znaju da pakuju menjače u slobodno vreme [emoji23] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  13. Nenadbg88

    TDM 900

    Za koliko je otisao kolega? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  14. Spusti cenu bilo kom modelu koji je u stvarno dobrom stanju ispod prosečne, da vidis kako se sve tesko prodaje [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  15. Ja za pranje koristim Mer Glass. Neverovatno je nesto koliko se motor sija posle toga i bude čist danima. Za ostale povrsine koristim Silikonsko Mleko. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  16. To je veliki plus sto je generalna uradjena, to je sada nov agregat ko se razume iole valjda zna. Nista lose nisam hteo da kazem za motor, samo cisto kratka istorija. Izvinjavam se ako sam malo omasio kilometrazu, predprosle godine je bila oko 110k pa sam ocekivao da je sada na 120k :-) Podeli malo iskustvo sa nama u grupi TDM, ne moras ovde, ako nije problem sto se tice potrosnje ulja sada posle generalne, da li si pratio? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  17. Vlasnik je bio predsednik moto kluba Dzoker. Dugo se prodavao prosle i predprosle godine po oglasima za 2 soma u Loznici. Imao je jako lepu crvenu ralicu, posle toga mu je urađena generalna na agregatu komplet. Na satu ima 120.000+ tako nesto. Sve ovo pise u temi TDM negde. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  18. Mislim da se o ovom motoru zna i previše [emoji16] Srećna prodaja [emoji106] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  19. I crnom folijom obrva na desnom faru [emoji23][emoji23][emoji23] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  20. I ovako nesto napred [emoji5] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  21. Znam da je Astral radio te usice-zabice kod nekog plasticara. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  22. E kud sam zaspao u 10 sinoć [emoji26][emoji23] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  23. Sta se desilo moze li da se popravi? Postoji lik iz Mladenovca koji pravi plasticne delove za motore, verujem da je jeftiniji od toga. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  24. Ovako nekako šta znam... ,,[emoji849] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  25. Šta mislite o ovako nečemu? Ovaj logo Srbija sam razmisljao da li da stavim ispod ili sa strane... Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja