Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Gledam dole kampove Sithonia, oni su finu priču napravili sa tim. Je li neko bio dole? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  2. Šta znam... Ako imaš neku ideju za južnije slobodno je iznesi... [emoji15] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  3. Nemam iskustva sa kampovanjem, a razmisljam o tome dosta. Ako moze neko neka iznese iskustva i na tu temu. Nemam ja problem da zaspim na otvorenom ali se razmisljam da mi neki medved ne zakuca na vrata negde [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  4. Drage kolege, planiram krenuti na dužu turu u toku sledeće nedelje. Do sada sam prošao svaki kutak i vrh naše nam voljene majke Srbije, nisam nešto ni imao želju da izlazim vani, sve su to bile ture od 150-400km. Sada sam odlučio napraviti jednu veću turu, oko 1500-2000km, razmisljam ići preko Bosne do Plitvickih Jezera, pa posle na Jadransku Magistralu do crne gore. Ili možda na jug pa negde u Grčku recimo, još uvek nisam fiksirao ideju i destinaciju. Dobro bi mi dosla pomoć oko iskusnijih kolega oko rute, i mesta za posetiti, jer baš slabo znjanje imam o putevima van Srbije. [emoji4] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  5. Ala si se ti razvozao, neka je sa srećom. Jesi li sam ili sa lepsom polovinom?Kolika ce ti biti ukupna kilometraza kada se vratis? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  6. Ne mogu da stignem na skup nazalost, dosta posla imam. A ne da bi voleo [emoji52] Jedino da opalim po gasu pa da stignem na Osvajače, u tom slučaju baci pogled na neku prodavnicu ulja dole [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  7. Ja u Subotu po svoj prilici krećem na more. Ruta ce biti preko Rudnika pa na Ibarsku (mogao bih zajedno sa vama) i plan mi je da odem do Uvca pa da negde zanoćim. Ako vec idete preko Kraljeva, preporucujem preko Raške do Kopa, mnogo dobar put pun dobrih krivina. Posle nazad moze kako hoćete na drugu stranu preko Brusa. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  8. Ja zam moj spustio na 1900 bez kofera. Imas oglas u sekciji Prodajem pa baci oko. https://forum.bjbikers.com/applications/tapatalk/index.php?/topic/122364-TDM-850-2001-4TX Ja sam cvrsto resio da predjem na 900, mislim da je dosta napredniji motor u svakom pogledu, iako za razliku od 2 godine doplacujem skoro soma, mislim da se necu pokajati. @Thepainkiller hvala za preporuku. [emoji106] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  9. Samo da znate da imamo krticu u grupi. Zakleti ljubitelje bmw-a! [emoji16][emoji16][emoji16] Al mu je zato tdm do jaja [emoji6] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  10. Cena 1900eur bez 3 kofera, nosači ostaju. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  11. A meni nesto prica za brzu voznju. Ccccc...[emoji38] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  12. Hoće neko do Grocke? Tamo je motoskup, peva sars malo kasnije :-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  13. Jel ima neko neku preporuku za led sijalice koje kupiti za 4tx? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  14. Meni se javila potreba za bocnim koferima momentalno. Jedan od glavnih razliga je sto kada negde stignem volim sve lepo da skinem sa sebe i uzivam. Dodatno nosim takođe dosta stvari uvek, nesto alata, kompresor za gume, voda, mer za kacigu, zimske postave za jaknu i pantalone kao i zimske rukavice ako negde zaginem. Bocni 22L koferi su takodje zgodni jer se otvaraju na gore, i motor nije presirok sa njima. Javi se tu naravno potreba za jos svim i svacim da se stavi, narocito kada devojka krene, tako da prostora nikada dosta [emoji6] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  15. Kupis manje bočne 22L i rešiš problem :-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  16. Registracija istekla 11. Maja. Cena 2100 do daljnjeg. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  17. Kikirikiii-semenkeee kikirikiii semeenkeee!!! [emoji16][emoji16][emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  18. Zainteresovan za protest. Drugacije se ne moze. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  19. Rasčistiće se to sve jos malo, hvala kolegi naravno. Pravi pakao je proći jutarnju gužvu tuda, kao neki od nas [emoji6] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  20. Baš lepa jakna 🤣 Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  21. Cena? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  22. Kako si primetio da si pogresio? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  23. Ova sa desne strane, logično [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  24. Ahahahahahahahahahahahahaha kakav si ti kralj umirem! Ahahahahahahahaha [emoji23]????[emoji23]????????[emoji23]????[emoji23]????[emoji23]???????? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  25. Biće to lepa avantura ;-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja