Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Beše neka mnogo dobra vikendica blizu Bajine Bašte u nekom putopisu sam čitao. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  2. Auu kako je lepa Drina [emoji7] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  3. Do 3 Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  4. Ja radim sutra [emoji52] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  5. Ovo je ekipa za danas ili za sutra? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  6. Hvala na lepim rečima kolega [emoji6] Jel ima neka vožnja danas za koju ne znam. Obično sve dobre ture promašim... Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  7. Poštovane kolege, prodajem svoj TDM. Kupljen krajem predprošle godine od[mention=30986]mradomir[/mention] sa foruma. Od tada je kod mene prešao nešto malo više od 15.000 km, sada na satu ima tačno 80.100 Ulje i filter su promenjeni pre mesec ipo dana, od tada sam prešao nekih 2.000km, antifriz je zamenjem prošle godine, sipan je Motulov. Diskovi su dobri, prednje pločice su dobre, zadnje su nove. Odlično pali i zimi i leti vozim ga u svim vremenskim uslovima bez nekih velikih pauza. Sajla kvačila je zamenjena prošle godine, stavljena je Bobanova i lepo podmazana. Centralni amotrizer zamenjen prošle godine, sedište Stiv Design Niš, nije gel. Gume su nove stavljene prošle godine Dunlop GPR 300, s tim što je zadnja čepovana od trećeg dana kupovine i do danas nije pustila. Izduv 2u1 Race Ada, Lanac DID i lančanici potpuno novi, juče montirani kod Bokilića. Na mom je imenu. Dajem ga sa komplet Givi box-om Maxia 52L top case i dva mala bočna od po 22L sa otvaranjem na gore, na desnom se oljuštila farba, pošto sam ja profesionalac farbao, ne znam šta je tu pošlo naopako ali levi je dobar a desni se oljuštio. Ima i utičnicu 12v mada to kosta 400din ali eto znači kada ima. Nisam zamenio svećice iako sam dosta prešao, ko hoće možda bi to mogao da zameni preventivno, mada Bokilić kaže dok radi ne diraj ništa :-) Potrošnja ulja varira od ulja koje se sipa, i od jačine gasa kojim se vozi. Ali reći ću da je prosek oko 200gr na 1000km. Po gradu ume da ne potroši ništa a na autoputu ume i više. Prednji migavci nisu original, kupljeni su kod Lakija za 500din ali lepo izgledaju pa sam iz zadržao. posto su bili neki mali led koji su meni bili ruzni pa sam skinuo, zadnji su original od wingrack-a. Ima ogrebotinu na desnoj plastici koja nije strašna, ja sam ga tako kupio i to mi nije smetalo. Pouzdan motor jako, predproslog vikenda sam se vozio po dunavskoj magistrali sa naše i rumunske strane, vikend pre toga napravio takođe turu od 500km po Srbiji. Registracija ističe 16. Maja, ako se ne proda do registracije povući ću ga sa oglasa, registrovati i voziti. Cena za forumaše zadnja je 2.150e, može da ide dole 100e bez Maxia top case-a na 2.050 i to je to. Ako sam nešto zaboravio pitajte. Zamena me zanima prvenstveno za TDM 900, može i neki dobar Fazer 600, Strom 1000 ili Varadero 1000 uz moju doplatu naravno. Moj telefon 065/2661669 Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  8. Slike kod Denisa od pre 12 god [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  9. Izuzetno pametno rešenje, nikada mi nije palo na pamet :-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  10. Kolega mogli bi na kafu u pogled malo da se ispričamo [emoji3] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  11. Cestitam, neka je sa srecom. Kada smo kod toga, ima li ko rad sa 900 kubika da odemo na kafu i da prozborimo koju o motoru, i malo bolje da ga uporedim sa 850. Sve sto znam o tom motoru je statisticki i nista iz prakse. [emoji3] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  12. Ja sam bocne kofere tako ofarbao, presao spric gitom pa crnim sprejom, i prilicno su mi se oljustili do sada. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  13. Ja bih rekao, podloga, sprej, i bezbojni lak preko. To bi trebalo da bude taman. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  14. Ja nisam siguran da li cu drugog biti free. Za kuciste termostata proveravam sutra pa javljam. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  15. Ja mogu posle 6. Zovem te sutra i dolazim gde god [emoji6] Ovi sto nemaju nosače na motoru mogu i kolima, dobrodosli su [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  16. Onda se vidimo sutra [emoji6][emoji4] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  17. Prilicno puno kafa i piva ti dođem do sada. Uteraćeš me u ozbiljan minus [emoji6][emoji2] Jedino da uzmes da provozas pa da cujes, ne znam kako bi mogli drugacije... Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  18. Razmisljam kako da ga opišem, ček[emoji1] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  19. Poceo je da mi proizvodi neki cudan zvuk u prednjem delu (nije od točka) jos prosle Nedelje. Prvo je krenuo samo u prvoj na bas niskim obrtajima kada krecem, sad se pomalo cuje i u drugoj na niskim obrtajima. Nije puno glasan, ali kada se obrati paznja cuje se razlika. Moram i ja otici do Bokilica da malo isproverava stvari. Onako kada nagnem glavu napred rekao bih da dolazi iz gornjeg dela agregata. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  20. Danas skoknuo do Rumunije da proverim potrošnju [emoji4][emoji4]. Od Bg do Donjeg Milanovca 189km 10.6L, i to ga nisam mazio uopste i bio sam sa devojkom. Posle toga sam smanjio gas trosio je i manje.... Ne znam sta se desilo. [emoji848] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  21. Sta znam mozda sam ga malo jače vozio, tada sam se vracao iz loznice pa preko sremske motrovice na autoput ko zna. Pratiću ga sad pa cu da vidim. Jeste to je 4tx sa karbovima. Od 2002. kreće 900, on nema karbove. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  22. Šta znam, možda sam se i istripovao, al na nekih 240km usuo sam 15,5L Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  23. Sad sam pogledao deluju ok i zdravo sva. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  24. Razmisljao sam o tome ali me mrzi haos da rasturam sve da dodjem do creva. [emoji53] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  25. Nego primeto sam da mo trosi malko vise neko obicno, nekig 10-15 %. I kada se parkiram smrducka gorivo tu kod rezervoara sa desne strane. Razmisljam dal bih trebao na stelovanje karba mozda. [emoji848] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja