Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Šta je bilo sa onom pričom za centralne štendere za nas koji nemamo srednji lonac i V račvu. Ko je to beše hteo da proba da napravi? Послато са WAS-LX1 уз помоћ Тапатока
  2. Nenadbg88

    jakne

    Ja bih probao koznu jaknu da vidim da li mi odgovara. Gde se nalazis? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  3. Bivšem vrancu [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  4. Potpuno tačna izjava i na mestu! Kada se malo opustiš i misliš da znaš nešto. Pamet u glavu. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  5. Lepo sam ovo tagovao [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  6. Kako si nam ti ovako? [emoji23] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  7. Hoće neko na pivo? [emoji4] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  8. Nisam čitao temu na gore pa ne znam sa čega prelaziš. Ja sam prešao sa X9 500ie, i nisam smeo da navrćem gas do kraja dobrih par nedelja, posle su se stvari promenile [emoji16]Shvatio sam da sam se previse opustio kada sam imao par ozbiljnih kočenja. Par puta su mi mamlazi bas ozbiljno izleteli na put i bilo je gusto. Shvatio sam da me previše vuče na gas i prodao ga. Sada vozim TDM i srećan sam čovek [emoji4] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  9. Budimo srećni sa onom sto imamo. Onaj sto vozi Ferrari dao bi sve da vozi Helihopter, a nekome bi životna želja bila da ima motor kao što je naš. Uvek postoji više ali treba ceniti ono što imaš. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  10. Moje iskustvo je da je hornet prebrz za prvi motor. Naravno sve je u glavi, ali ipak... Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  11. Za malo da ti kažem da mi pošalješ, ali rekoh da okrenem Mass Company da pitam. 334din komad kolega. Malo ti to mnogo [emoji6] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  12. Hvala za ovo ;-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  13. _
  14. Uzeo bih ja 2 komada za moj motor ako paše, ako se nađe još jedan kome trebaju pa da pravimo pos'o. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  15. Nenadbg88

    Poklanjam

    Dal pase na exo 900? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  16. Nenadbg88

    Poklanjam

    Dal pase na exo 900? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  17. Jedna jeste takva, ali druga nije. Problem sam rešio tako što uvek posle blinkanja ugasim poslwdnji put (sledeći mod je jako svetlo). Za ove pare nema ništa korisnije da se kupi za motor. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  18. Jel imao neko situaciju sa ovim lampama kada je duže ugašen motor kada se upale ne rade na istom modu, jedna trepće druga ne i tako? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  19. Nisam siguran kako bi mogao da se iskrivi korman :-/ Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  20. Uspeo ja ovo sasvim kulturno da namestim. Jos samo da ih uvinklujem. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  21. Svaka čast. Ja sam više nego zainteresovan sa ovako nešto. Ali mene bi zanimale znatno manje, sa jedne strane za alat i sa druge strane za kišno odelo. To bi mi bilo super. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  22. Upravo si poslao 8.888-mu poruku u grupi. [emoji3] To sto si ti uradio nije uopste lose resenje, samo što ti imaš više potrošača na motoru nego ja u kuhinji [emoji38]. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  23. Da ja pitam nesto prosto. Odakle mi je najpametnije vući struju za bočna svetla? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  24. Kapice svećica da nisu ostale van popisa možda? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja