Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Ako nisi uspeo da se iskombinuješ sa parama, mogu ja da ponudim moj tdm 850 i doplatu za taj motor ako si zainteresovan. Motor je potpuno sređen. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  2. Ja sam se jedno vreme interesovao za fazer 600, i zamenim se sa mojim drugarom kojinima fazer 6 2009 odem do ralje i nazad, i ponovo se vratim na moj motor. Neuporedivo je mekši tdm. Prava fotelja za putovanja. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  3. Ti njega, a ja ću@Alekre [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  4. Relej stigao, promenjen. Radi kao sat [emoji6] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  5. Ee kad se setim predprošle registracije. Poslao ja sedište Ivici u Niš, došao u agenciju da registrujem motor, rekoh prijatelju evo ti slike ne mogu da dovezem motor nemam sedište poslao sam ga na preradu. Čovek mi završio i nalepnicu za 15 minuta [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  6. Ja sam moje kod Lakija kupio za 500din par, prilično su indentični. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  7. Nisam, nisam. Sve ok. Čekam relej ;-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  8. @Astral Tata spalio Đenku [emoji16][emoji16][emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  9. Struja uredno ulazi u relej, ali ne izlazi na pinu koji treba da da + pumpi za gorivo Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  10. Evo slika releja. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  11. Aj kad dođem kući, oko 6-7. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  12. Drugari, potreban mi je relej onaj crni što se nalazi kod prednjeg desnog migavca pored reglera. Ne baca mi struju do pumpe za gorivo. Malo malo pa zalepi masa. Zna li neko da li to pase jos od nekog modela? Ili neku radnju gde bih to mogao da kupim? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  13. Samo vas gledam! [emoji16] Izgleda da sam ja previse upao u ove radne vode. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  14. Hoće neko na beer fest večeras? [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  15. @Astral Lepo ti rekoh, odloži to za sledeći vikend [emoji3] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  16. Ja jesam perfekcionist za sva vozila samo u slučaju mehanike. Znači da mogu da sednem i odem gde hoću. Poneka ogrebotina tu i tamo, ili ružan šraf, me ni na koji način ne dotiču [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  17. Ulje meriš tako što ga upališ na 5-10 min, onda sačekaš još 5, pa tek onda proveriš. Nadam se da to znaš. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  18. [emoji23]🤣[emoji23]🤣[emoji23] Послато са WAS-LX1 уз помоћ Тапатока
  19. Čak malo i ličimo [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  20. Ja sam lupao glavu sa računicama, šta posle 4tx uzeti. Bili su u opticaju Varadero 1000, strom 1000, gs 1150, tdm 900. Realno sam hteo kupiti malo bolji motor, nije da mi je moj dosadio ali sam hteo da menjam jednostavno. I onda istazivanje ovaj je bolji malo po tome, ovaj po tome, ovaj po tome itd, sa naznakom na to "malo bolji". Za bilo šta što bih doplatio poprilično dobio bih jako malo. Realno imam sve sa ovim motorm, stavio ga u oglas za 1800 i dalje ga niko nije hteo (ne znam sta mi je bilo da to uradim) [emoji16]. I tu sam odustao od svake priče. Ako budem menjao motor biće to neki nov motor i to je to, ali treba čovek da ceni ono što ima zaista, nekada se svi mi malo zaboravimo oko toga pa menjamo eto da bi menjali. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  21. Što bi rekao jedan moj drugar dobri, a zvuči malo sebično ali je živa istina. Ko nema para za održavanje - neka se ne vozi. Ja od kada sam kupio TDM mogu da stavim na papir oko 1200eur troškova do sada za godinu ipo dana. I još puno puno para na vožnje i putovanja. Moje iskreno mišljenje je da je bacanje para dati 25 hiljada za registraciju ako ćeš da se provozaš 2 vikenda godišnje. Da li nemao para ili vremena, svejedno je mnogo. Što nas više sada dovodi do kategorije motocikla koji vozimo nego do same cene održavanja. TDM uglavnom služi u svrhu putovanja i dužih vožnji. Dok ljudi sa R motorima prelaze neuporedivo manje kilometraže, samim tim je i neuporedivo manje održavanja i para potrebno. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  22. Prošle godine krenem ja po amortizer sa drugarom do Velike Plane. Dogovorim ja sa prodavcem da to odmah ugradimo kod lokalnog majstora, inače lik baš korektan momak iz nekog sela tu pored, pita jel ti treba stari amortizer, ja rekoh sta ga znas daj da ga ponesem. Krenemo mi nazad, usput svratimo do etno sela Moravski Konaci. Tu mi se isprazni baterija na telefonu i kada smo kretali za Bg ja samo ubacim telefon u kofer pozadi, i krenemo nazad. Kada sam stigao kući, otvaram kofer, a moj telefon se podvukao pod amortizer, i od truckanja mi se komplet displej izmrvio na sitne mrvice [emoji41] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  23. No filter [emoji6] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  24. Postavljam oglas za mog dobrog druga koji nema profil. On je drugi vlasnik motora, registrovan je celu godinu, ima nove gume, 2009god, abs, 600ccm,75ks, uredna dokumentacija. 38000 je presao. Motor stoji već neko vreme, i uredno se pali i odrzava ali se jako slabo vozi, upravo se i prodaje zbog nedostatka vremena za voznju.. Vozio sam motor par puta i mogu reći da je u odličnom stanju. Bilo bi lepo da ode ovde. Zadnja cena bi bila 3800 Za više onformacija kontaktirajte njega na broj 0603332583 Miloš Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  25. Ista situacija i kod mene. Nego da ti nama kazes koliko ce odprilike kostati to zadovoljdstvo ;-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja