Bosanski kerovi su poseban slučaj, i ozbiljno pikiraju bajkere. Baš mnogo slučajeva sam čuo da su se ljudi naplaćali nebuloznih gluposti. Za njih važi pravilo, čim te vidi moraš nešto da platiš. Ja i kolega sa foruma kada smo se vozili kroz Bosnu, videli smo ih pored puta, posle jedno pola sata zaustavlja on nas pored puta i i cenjkamo se zbog pune linije, trazio nam bez blama 100e za obojicu da ne piše, taj isti lik koga sam video pored puta. Pola sata nas jurio ker. [emoji38] Na kraju se iscenjkali na 50e [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka