Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Nikada ja to tebi nebi rekao. [emoji23] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  2. Bas daleko druže. Da je do 70-80 km prihvatio bih poziv [emoji6] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  3. Hoće neko na kafu? Neki đir po gradu [emoji6] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  4. Jel ima neko da hoće da menja 900 za 4tx, tj moj motor. Uz moju doplatu naravno [emoji4] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  5. Delim isti stav i misljenje sa tobom. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  6. Odakle si, gde bi mogla da se pogleda kaciga? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  7. Hvala momci. Ja sam ga stavio tako oko 5 neopterecenog, i ja mislim da je bolje da je malko labaviji nego da je pretegnut. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  8. Ajd jedno osnovno pitanje posto sam ocigledno zbunjen. Oduvek kada sam zatezao lanac ja sednem na motor pa gledam da mi tako opterecen radi 3cm gore dole odprilike, i zategnem. No, brat@Astral kaze da lanac treba da radi 5 cm gore dole na neopterecenom motoru kada je na copavoj. Kako vi zatezete? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  9. Ja da ga imam da mi je ostalo sipao bih, ali ga nikako ne bih kupovao [emoji6]. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  10. Žena na motoru ljudi šta da vam pričam. 🤣 Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  11. To što nosim XXL kacigu ne znači da sam glavonja [emoji23]🤣[emoji23] Ja sam iskreno skroz zaboravio da si ti čoveče iz Smedereva [emoji50] Послато са WAS-LX1 уз помоћ Тапатока
  12. I sunce u povratku [emoji4] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  13. Čekajući[mention=34454]Astral[/mention] [emoji23] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  14. Ja ne skidam celjusti. I nemam onaj deo koji ide plocica i cilindara. Samo sve lepo podmazem bakarnom mašću i milina. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  15. Aha :-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  16. Ja vozim evo već 8 hiljada sa crvom bez problema. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  17. Spreman :-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  18. Da li sam ja sada lepo razumeo. Daću najjednostavniji primer sada. Godisnja registracija je 12 hiljada dinara. Ako ja hoću da registrujem motor na 6 meseci placam 6 hiljada dinara? Ukupna godisnja cena registracije podeljena tacno na broj meseci na koji vlasnik zeli da registruje? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  19. @Astral. A kazi ti nama koliko je ulja potroseno posle tih 180km/h u kontinuitetu? :-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  20. Ostali samo dugmići [emoji38] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  21. Ja imam dunlop gpr 300 prezadovoljan sam. Jeste to je ta dimenzija. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  22. Ko zna sta cemo voziti do tada [emoji23][emoji23][emoji23] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  23. I meni je bas zanimljiv al pitanje gde cw biti. Mislim da je vikend dovoljan za to, tj meni mora da bude dovoljan :-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  24. Pogledaj u comp co Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  25. I would love to be a part of such a huge event. It would be my pleasure :-). Now, one problem that i notesed immediately, is Friday 11th May. For me personaly, and i guess for most of the guys it's gonna be a problem. Most of us are finishing with our work at Friday noon, we need time to prepare, to hit the road and come to the place. Also, it would be nice to have some fun, with no rush :-) . If it happens on Saturday 12th, most of us i think will be able to come. It will be a weekend and we will have Sunday for a joyride :-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja