Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Kakva priprema dolazi u obzir, samo tekst ili bi mogla slika? Bavio sam se dizajnom u proslosti i fino baratam photoshopom, pa bih mogao malo da se poigram sa tim. Jel ima neko sliku predhodnih majica? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  2. Mora da su oprane Pervolom [emoji23][emoji23][emoji23]🤣 Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  3. I meni dve Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  4. Covek ozbiljan majstor, pre svega i drugarcina. Ja ne volim one majstore koji zbog silnog posla ne mogu da stignu pa daj samo trpaj sredicemo nekako, da se slucajno ne propusti prilika da se uzmu pare. Onda zaposle neke mlade momke koje ne uspeju da iskontrolisu i tu nastaje haos. Od dobrog majstora ispadne svasta. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  5. Ali meni stvarno nisu jasni ti majstori sto drze motore toliko dugo. [emoji23] Moj brat je serviser, do duse za Renault, ali zakaze lepo tad i tad, to je to. Ako ne zna sta je kaze ostavi da vidim i posle 2 dana max javi sta je nema tu polemike. Zato ja volim Bokilica i Kocku, lepo kazu ljudi dodji, sacekas sat, dva, tri, i ides kuci. Nikada ja ne bih nekome ostavio motor da mi se tamo igraju priuceni majstori [emoji23] Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  6. Ako je u pitanju bakarni prsten kao sto Astral kaze, preporucujem firmu Polilas iz Mokrog Luga oni bukvalno imaju sve od bakarnog prstenja, a mogu i da naprave po uzorku ja mislim. Nisu skupi. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  7. Ma jok.... Ustvari mozda.... [emoji23] Za sledeci mesec su planirani seba crash bar, Ali Express maglinke i Ivanov vizir. Pa cemo da vidimo za ostalo :-) Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  8. Tu Maxiu mi je Denis prodao sa naslonom i rostiljem za smeeesne pare [emoji16] Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  9. Kod mene je to ovako. Jeste da je kao od FAP-a stavljen, ali su prilicno uocljivi. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  10. Potvrđujem da su ovi serviseri gde je@mradomir bio dobro odradili posao [emoji4][emoji108][emoji106] Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  11. Ajde što voziš isti motor kao ja. Nego izgleda da imaš i isti telefon. [emoji12] Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  12. @Astral Čini mi se da se ograda malo rasklimala [emoji16] Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  13. Gde ste ljudi šta ima novo? [emoji28] Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  14. Jel ima neko ovde da se razume u mobilne telefone, hteo bih da pitam nešto. [emoji28] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  15. [emoji106] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  16. Hahahaha kakav sajam ludaka [emoji23] Ja sam na ovo inače navikao, i vešto se ispraksovao da ih obilazim kolima, digao sam ruke i od sviranja i od svađe... nema vajde... No najviše volim kada vozim autobus, da vidiš kako onda lepo i kulturno daju migavac i umeju da te propuste [emoji23] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  17. @Astral Za lepe stvari ne treba žaliti para. Dobra je to investicija, i bićeš više nego zadovoljan siguran sam. Posebno mi se sviđa što lepo odvoji vozača od suvozača. Nema više da mi riba sklizne pa da se nalegne na mene. Sad se nasloni na kofer pozadi i ne osećam je :-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  18. Ja to tako nikada ne bih rekao [emoji38] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  19. A da vas dvojica odete na piće? :-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  20. Bokilić očekivano najbolji sa cenama. Uvek bio domaćin :-) Tako da ću kod njega raditi lanac. Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  21. Jel mogu ja usled ove polemike da pitam nešto, ne razumem se u krabove, samim tim ne bih ni da polemišem :-) Da li neko ima preporuku za neki "best buy" što se tiče lanca i lančanika. I da li je što se tiče menjanja procedura jednostavna u smislu skini stari lanac i lančanike i vrati na isto mesto nove, sve lepo podmaži i kraj ili postoji još nešto što treba kontrolisati (u tom slučaju bih otišao kod majstora) Inače Kocka mi je rekao cenu 14.200 sa zamenom za lanac i lančanike, a Bokilić treba da mi javi cifru još. Samo sam zaboravio marku koji mi reče, setiću se. Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  22. A ja se pridružujem kolegi koji je već objasnio da se majstor oporavio i da uveliko radi punom parom [emoji38] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  23. Da li je ovaj motor možda parkiran preko puta tehnološkog? Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  24. Veliki sam poštovalac ovog motora. "Golf Dvojka" među motorima, izuzetan, i svaki put zastanem kada prođem pored njega. Neki kažu ružan i mator, ali meni budi veliko poštovanje, naročito kada vidim one sa komplet opremom. Gde i šta su prošli i koliko su izdržali ovi motori o tome može da se piše u nedogled [emoji123] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  25. Nađeš neku Peruanku i rešio si problem sa tim. [emoji38] PS: Strašan motor [emoji6] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja