Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Verovatno brzo izgubi viskozitet, ne znam šta bi drugo moglo biti. No, ja na ovo ulje imam popust preko burazerovog servisa, tako da me 4L ulja košta manje od 2 hiljade dinara. Pratiću sada. Ako krene da troši na 3 hiljade, menjaću ga na 3 hiljade. To je ona Selenia što sam slikao i izbacio u grupi ranije. Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  2. Moram da napomenem bitnu stavku. Obzirom da danas nisam bio naročito nežan na gasu, jer sam kasnio na sastanak [emoji38], motor nije potrošio ni trunku novog ulja ni danas ni par dana unazad, očekivao sam da će bar malo potrošiti. Dakle, Molul više u svoj motor ne sipam. Novo ulje me košta oko 600din po litru, duplo jeftinije. Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  3. I da kažem da sam vas ipak stigao na kraju :-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  4. Dva vozača, malo jača! [emoji123][emoji38] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  5. Niko u lazsrevcu :-( Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  6. Stižem pun gas. Valjda necu da zakasnim ijao :-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  7. Au ne mogu da verujem da sad ovo tek vidim. Jel polazak striktno u 10:30m :-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  8. Ja bih ovde promenio naziv u "Kako potrošiti litar ulja za 10 minuta" [emoji38] Šalu na stranu, baš dobar klip. Put savršen, sa uživanjem sam ga odgledao [emoji106] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  9. @ThePainkiller Lepo si ti ovo sada rekao, samo što imaš na primer ljude koji uopšte ne znaju da im je motor u predraspad stanju. Ne razumeju se jednostavno, niti se interesuju za mehaniku svog motora. Jednostavno voze dok im takav ne dosadi i to je to. Misle da je i dalje full i onda pričaju svašta. Imaš naravno i prevaranata, i namazanih i svakakvih, svi smo mi ljudi pa nas iskustvo uvek čini pametnijima. Ja lično lečim živce čačkajući oko motora. Kad menjam, menjam sve što treba ne krpim. Kad ne znam nešto, zovem ljude i raspitujem se šta i kako. Ako nisam siguran, odem, pa gledam kako ljudi rade da bih znao za sledeći put. Volim da se edukujem. A vala kad prodajem kažem lepo, imaš to i to da odradiš, ako ja već nisam uradio. Ne posle da me zivka zbog motora svaki čas. Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  10. Evo daću ja svoje mišljenje na kontu cene. Ja sam jedan od onih koji računaju koliko će "sveobuhvatno" da ih izađe motor u dobrom stanju. Primera radi: Nađete u oglasu 4tx za 1500eur -gume 250eur -registracija 250eur -ulje i filteri 50eur -prednje i zadnje pločice 70eur -dodatna oprema koju ne bih spominjao koja ume da vredi još dobrih 500eur (moje lično mišljenje) ako je motor klot. Nisam spominjao još neke skrivene mane koje se mogu desiti. I onda naleti 4tx u top stanju sa gomilom opreme za 2200-2300 i kažu ljudi mnogo. Kada se gleda cena motora mora se u obzir uzeti sve, i oprema, i registracija, i gume, i sve ostalo. Pričam iz ličnog iskustva kada sam bio mlad i zelen :-) A ne, daj za što manje para da kupim pa ću ja polako da sređujem, a to što ću ove godine da se provozam možda 2 vikenda do Rudnika i nazad, to nema veze. Motor treba da bude dobar! Neka bude i trojka, ako je motor dobar i srce će biti puno ;-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  11. Jel ima neko iskustva sa pravljenjem navoja za šraf u aluminijumskom karteru :-D Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  12. Dovovoreno. Ponuda stoji ;-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  13. Tamo posle ponedeljka, da kupim filtere. Pa javljam. Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  14. 650din/L je inače, i na tu cenu sam dobio još 25% popust. Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  15. To jeste Selenia, rekoše mi ljudi da je kvalitetno ulje. Al šta ga znaš, rekoh i ovde da pitam. Triput meri jednom seci ;-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  16. Kolege. Ima li neko iskustva sa ovim uljem? Kupio sam ga prilično povoljno, pa ne znam dal da ga sipam ili da ga prosleđujem :-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  17. Nudim 20e samo za te migavce. Valjda će neko da da još 30e za te nosače :-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  18. Ja krenuo ka Smederevu, ako je ko tamo neka vika [emoji5] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  19. Hvala! Jel neko za đir po gradu. Kafica neka ili pivce? [emoji5] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  20. Grejači na Aliju su bas povoljni. Oko 6 dolara izađu, i vidim da nisu komplikovani za montažu. Ali mislim da sam našao štitnike koji 100% štite od vetra, 16$ koštaju. Za 22$, prava kombinacija. Taman kad mi stigne tamo krajem Novembra, idealno vreme da isprobam. [emoji4] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  21. Da li neko ima iskustva sa štitnicima za ruke. Zanima me koliko i da li štite od vetra recimo ovakvi neki. Imam super rukavice, i odgovaraju mi sve dok temperatuta ne padne ispon nekih 10-12 C, onda mi baš bude hladno. A i sviđa mi se i kako izgledaju na motoru. Pa bih pre kupio njih alo štite od vetra u toku vožnje, nego neke zimske rukavice.
  22. Odakle ovde štender na 4tx?? [emoji48] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  23. Nenadbg88

    Jakna LS2

    Prodato Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  24. Nenadbg88

    Jakna LS2

    Aktivno Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  25. Ja bih možda moj prodavao [emoji4] Video sam neki 900 mnogo mi se sviđa, ali sam i sa ovim prezadovoljan. Ako hoćeš možeš da baciš pogled, pa možda napravimo dogovor, ako ne malo se družimo i to je to ;-) Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja