Sauh treba dozirati u zavisnosti od spoljne temperature, i vremena u toku kojeg nije vožen.Primera radi ako ga po lepom vremenu nisi vozio sat vremena, ne treba mu sauh, ako je prošlo 3-4 sata, onda malo povučeš. Ako je hladno vreme ( ispod 5 stepeni) onda vučeš sauh do kraja. Zavisi to naravno i od stanja motora, ono što svakako ne valja jeste voziti ga oštro pod sauhom. Slušaj rad motora na leru, i osetićeš sam koliko treba da se povuče.
A ako nekada neće da ti upali po lepom vremenu, a vozio si ga pre par sati, to je onda verovatno jer si previše nategao sauh.
Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока