Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Meni sa novom saobraćajnom i tablicama 28.600 4tx 2001god Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  2. Kolege. Ako neko ima wingrack givi na svojoj mašini, zamolio bih vas da mi slika gde je tačno nakačen i kako izgledaju nosači. Moram odraditi nosače, a brat Seba mi traži 50 evrića [emoji44], što mi je malo mnogo iskreno. Još bolje ako je neko iz Beograda ili okoline neka se javi, neće mi biti teško da dođem i pogledam sam. [emoji6]
  3. Stižu novi koferi, seba treba da mi modifikuje wingrack ovih dana, ijaaaao :-) Daću bratu krug, ajde nemoj tako [emoji38]
  4. Ja samo da pohvalim kolegu mradomir-a kako mi je prodao super motorčić [emoji106][emoji108] Samo da ne ureknem sam sebe... da kucnem u drvo [emoji38]
  5. Astral, u pravu si ti sve se može odraditi uz dovoljno truda i novca. Ja sam više opisivao "generalnu" situaciju kod nas. :-) Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  6. Ja koliko samo čuo na naše motore nije preporučljivo ugrađivati ksenone jer kud i kamo umeju praviti problem sa strujom. Sad vezano za nakačivanje dodatnih stvari na motor, šta god dodatno da ugrađujete proveravajte punjenje alternatora, u suštini sve preko 13 i nešto bi trebalo da bude ok punjenje. Sad ako dođe do problema 3 stvari mogu biti u pitanju, alternator, regler, ili akumulator (ili neka žica između njih :-) ) Ja sam jednom na Hornet-u imao problem sa punjenjem i na moje iznenađenje majstor mi je rekao da zamenim regler i akumulator, iako sam bio ubeđen da je alternator. Na kraju zamenim ta 2 i šljaka sve kao sat.
  7. Evo jedna slika od pre. Danas poslato. A nova slika stiže za par dana [emoji38]
  8. Biću dovoljno lenj da pitam nešto a da prvo i ne proverim sam [emoji5] Jeli neko menjao ležaj volana na 4tx? Koliko je posao, i jeli komplikovano uraditi sam?
  9. Ovo ti je 900, prave se od 2002god, i imaju električno ubrizgavanje. Lepo izgleda na slikama imaš wingrack možeš i bočne kofere na njega da kačiš, povišeni vizir dobra stvar. Gume deluju solidno. Ako je registrovan godinu dana kao što piše. Kilometraža mi je sumnjiva malo. Idi gledaj, mene bi zainteresovao da ga vidim, iskreno.
  10. I meni je bilo previše. Kada sam čuo za ovo stvarno mi je delovalo ok. Javljam šta i kako čim stigne. [emoji6]
  11. U Ponedeljak mu šaljem kurirom, do petka-subote će mi stići, tako mi rekao. Ovo je inače njegova slika samo šTo će logo da mi uradi kaže da se slaže sa mojom nalepnicom od motora. Ako sve ispoštuje biće top. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  12. Trebalo bi da izgleda ovako, pa ćemo da vidimo :-)
  13. Ću da javim utisci, dal žulja il je udobno [emoji38]
  14. 70 eur mi je tražio Ivica da presvuče i da stavi sunđere.
  15. Jesi li samo estetiku radio na sedištu ili si stavljao gel? Koliko te izašlo kod bobana ako nije tajna. Ja ovih dana planiram poslati kod ivice sedište da mi uradi. Jako lepo izgleda, sa tdm amblemom je 70eur.
  16. Jesi li samo estetiku radio na sedištu ili si stavljao gel? Koliko te izašlo kod bobana ako nije tajna. Ja ovih dana planiram poslati kod ivice sedište da mi uradi. Jako lepo izgleda, sa tdm amblemom je 70eur.
  17. Moja gospodža možda jeste klot trenutno, ali biće ona prava našminkana dama :-) Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  18. Ovaj forum je zlata vredan iskreno, štošta se može naučiti. Ovo mi je inače peta sezona na 2 točka, i još uvek se mogu smatrati početnikom, ali kada se setim prve sezone koliko sam se ložio a jedva da sam znao gumu da napumpam kako valja
  19. Ja sam bio kod Kocke jednom prilikom dok sam vozio horneta, i čovek kaže da se sauh povlači samo prilikom paljenja i da se odmah vraća i da se gas dozira ručno dok se motor ne ugreje.On jeste iskusan majstor, i jedan od najboljih za horneta. Ali po mom iskustvu, i mišljenjima još nekih iskusnih ljudi, ne bi trebalo da mu škodi dok radi u mestu pod sauhom.
  20. Sauh treba dozirati u zavisnosti od spoljne temperature, i vremena u toku kojeg nije vožen.Primera radi ako ga po lepom vremenu nisi vozio sat vremena, ne treba mu sauh, ako je prošlo 3-4 sata, onda malo povučeš. Ako je hladno vreme ( ispod 5 stepeni) onda vučeš sauh do kraja. Zavisi to naravno i od stanja motora, ono što svakako ne valja jeste voziti ga oštro pod sauhom. Slušaj rad motora na leru, i osetićeš sam koliko treba da se povuče. A ako nekada neće da ti upali po lepom vremenu, a vozio si ga pre par sati, to je onda verovatno jer si previše nategao sauh. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  21. Dobro je rešenje lepo izgleda, hvala ti. Ali prvo moram da nakačim wingrack pa da vidim onda šta ću, morače tu nešto da se dorađuje koliko vidim. Ali ovo svetli ubija
  22. Kada je čovek već počeo da priča na tu temu. Ja sam razmišljao da postavim neku jaku led traku umesto pozicionog svetla i to da koristim kao dnevno. Je li radio neko nešto slično?
  23. Varijanta 1.Izgledaće namršteno u mraku
  24. Jesi li ti zato rasklopio mašinu? Planiraš neki raonik da staviš, pa na čelo kolone?
  25. Verujem da je ovo tačno, ali godine ne govore ko je početnik a ko ne. Pod početnikom smatram prvih nekoloko meseci ili max godinu dana, ili nazovi ih opreznih godinu dana. Vozač brzo dobije samopouzdanje nakon toga i misli da je sve naučio da kratak vremenski period, tada počinje divljanje. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja