Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Ja sam za prvu nedelju Maja. Iz razloga što ću tek posle prvog registrovati svoju makinu.
  2. Mislim da je i kod Sebe toliko,s tim sto je ovo super jer moze da posalje postom gotov proizvod pa montiras sam.. Pusti link ne kosta nista da vidimo.Kod sebe je 80e, pitao ja pre 3 dana.Ovo je ok cena, i ja sam za link :-)
  3. Moj je 4tx doduše, ali važe ista pravila.
  4. Tdm sam po sebi nema visoko sedište, iako mu je prednji kraj poprilično glomazan. Trebaće ti malo vežbe ali mislim da nečeš imati problema. Ja sam 192, 88 doduše i prijalo bi mi da je koji cm višlji. Motore sa oglasa je jako teško komentarisati dok se ne vidi stanje uživo. Ono što su meni kolege rekle ovde kada sam kupovao svoj primerak jeste da treba obratiti pažnju na zadnji amortizer, i prednje diskove s'obzirom da su to najskuplji delovi, ostalo je kao i za sve motore, ali uglavnom, da je što više moguće fabrički, i naravno potrošni delovi (gume, kočnice servisi itd) što nije malo para ako se nakupi to valjda znaš i sam. Toliko od mene. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  5. Vidim ja da će da padne jagnjetina kod Tome i Nade
  6. Jebem li mu mamu u pičku! (nema mi oprosti admin da ovim rečima). Mogli su oboje poginuti ili ostati u invalidskim kolicima, ovo je dno dna ne znam šta ovaj čovek zaslužuje da mu se uradi! Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  7. Meni je Kosmaj taman za vožnju. Samo da je vikend i mogu uvek. Treba mi nekih sat vremena, lep put pun lepih krivina, milina
  8. Može voznja, takođe ;-) Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  9. Ni za Juga nisam lepio. kupis novo fabricki i mirno spavas.Naručio iz kule AP racing, sva 3 para prednje i zadnje 56eur. Stižu sutra.Hvala kolegi thepainkiller Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  10. MRG Kulahttp://motoshop-mrg.rs Ovo je ok cena. Hvala puno
  11. Mislim na te AP racing
  12. Info iz prve ruke: dok sam imao Teneru prvi put sam lepio disk plocice i posle toga nije nikako kocila, brzo sam ih batalio i kupio nove i montirao. Nikad vise necu bacati pare na te lepljene. Na TDM sam stavio AP racing organic plocice i koci kao besan! Par je oko 20 evra. Za te pare ne vredi gubiti glavu... Hvala za odgovor iz prve ruke. A gde si kupio pločice? :-) Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  13. Slažem se ja sa tim, da ne treba štedeti nipošto kada je bezbednost u pitanju. Ali mi je jedan majstor rekao da na svom motoru koristi lepljene pločice, zato sam i pitao. Poenta je, ako je podjednako dobra stvar i manje košta, zašto da ne. Dobre stvari ne moraju biti uvek skupe i komercijalizovane.
  14. Kolege, kratko pitanje. Znam da ova tema već postoji ali konkretno me zanima za tdm da li neko ima iskustva. Dosta sam se raspitivao jedni hvale, drugi pljuju, a razlika u ceni je poprilična. Lepljene sinter pločice, da ili ne?
  15. Može da bude
  16. Jesam veciti skeptik,zasto je na 20k presvlaceno sediste i retrovizori od 3vd koji su ruzniji i manje pregledni!? Vidi, da ti kažem iskreno ne znam ni ja svaki detalj na motoru. Za motor sam čuo od jednog jako dobrog druga koji je inače komšija od tog čoveka. Pošto nije nikako hteo da ga prodaje, kada sam ja kupio moj 4tx počeli smo da se družimo i on me je naučio mnogim stvarima u vezi motora, a ja sam stvarno bio ljubomoran na njegov motor, jer čovek ima još par motora i automobila pored njega.Ne kažem sada idite i kupite, ali stvarno mislim da je motor vredan za videti. Ja bi dao moj 2001god i doplatio za njega ako mi veruješ, ali nema se trenutno :-)
  17. Ako neko inače planira da kupi 4tx prodaje se jedan zeleni, ima ga na oglasima, fantastičan primerak, inače je 96god i prešao je pravih 20k. :-) Čovek nije hteo da ga prodaje kada sam ja kupovao moj, sada je kupio 900.
  18. Jel to onaj sa arrow auspuhom na oglasima? Auuu koliko sam se nekada ložio na taj skuter
  19. Daj neke slike od mašine, da vidimo o čemu se radi :-)
  20. I moj jedan prijatelj je ušrafio ploču direktno na to, pa na nju kofer, nema problem sa tim.
  21. Mradomir možda jeste zaboravni vlasnik, ali je klasičan primer zašto treba motor kupovati preko foruma od nekoga, a ne preko oglasa (čast izuzecima). Nikada nisam imao tako dobro iskustvo sa nekim iskreno, da ti sve do detalja opiše o motoru i da to stvarno tako bude. Sve pohvale za čoveka sa moje strane!
  22. Još jedno pitanje, kolege. Pošto predhodni vlasnik nije siguran koje je ulje sipao u motor, a mislim da bih sada trebao doliti malo ipak, da li bih mogao sipati motul 10/40, da ne kupujem novo, dok ne promenim ulje komplet, za nekih par nedelja. Pošto mi je toga ostalo litar od prošlog motora?
  23. Hvala Astral ;-) Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  24. Kolege, imam osećaj da mi je sajla kvačila postala tvrđa nego što treba biti. Za sada sve lepo funkcioniše ali posle malo duže gradske vežnje počinje ruka da me boli od stiskanja :-) Može li se i čime podmazati, ili bolje da je menjam dok nije zviznula? U pitanju je 850 2001god
  25. "Ko prvi devojci, njegova devojka"
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja